Alison Brie طعنه که یک جامعه فیلم می تواند اتفاق می افتد در طول یک Q&A, جلسه نشان می دهد که نشان می دهد “شش فصل و یک فیلم” عبارت ممکن است به حقیقت می پیوندند.

در هر چیزی از من بپرسید پرسش و پاسخ در ق, کسی پرسید: “هی آلیسون هر گونه اخبار در مورد جامعه است.” Brie پاسخ داد و گفت که او “در واقع جالب تماس بگیرید و در مورد آن در این هفته…باشید…”

این اولین بار نیست بری اشاره کرده در مورد یک جامعه فیلم به عنوان بازگشت در سال 2015 به او گفت که او خواهد بود “بیشتر امیدوار کننده در مورد یک فیلم از یک فصل هفتم” و افزود: “یکی به احتمال زیاد بیشتر از دیگر, اما من نمی دانم اگر هم اتفاق خواهد افتاد.”

یک فصل دو قسمت از جامعهبا عنوان “پارادایم انسان حافظه” شامل یک شوخی در مورد عدم تلویزیون نشان می دهد با ماندگاری شش فصل و یک فیلم که شد یک عبارت در جامعه fanbase.

Alison Brie
Alison Brie بازديد ساخت سری به بحث در مورد ‘نور’ در ساخت استودیو در 13 اوت سال 2019 در شهر نیویورک است.
مایک Pont/گتی

طرفداران بر این باور است که این مجموعه تلویزیونی را اجرا و برای شش فصل و سپس فیلم را یک برنامه است که نشان می دهد خالق دن هارمون به نظر می رسد در هیئت مدیره.

در یک مصاحبه با تلویزیون خط هارمون گفت: این احتمال وجود دارد که جامعه بازیگران خواهد دوباره به ساخت یک فیلم به جای یک فصل دیگر. هارمون گفت که او فکر می کند آنها خواهد شد: “کمی صبر کنید اجازه دهید [بازیگران] کاوش عالی خود را در مشاغل و پس از آن ما با هم به صورت باور نکردنی فیلم است.”

هارمون اضافه شده است که او می خواهم این فیلم به کارگردانی جاستین لین کارگردان سریع و خشمگین 6 و ستاره بازحمت حرکت کردن فراتر از آنو از سه قسمت از جامعه.

جامعه تا به حال شش فصل تا کنون با پنج پخش در ان بی سی و ششم پخش در یاهو صفحه نمایش پس از یک فیلم خواهد بود گام نهایی در انجام فن ساخته شده در نبوت است.

پس از نمایش آخرین فصل پخش شده در سال 2015 بری کار کرده است در تب و تاب بودن, یک مجموعه تلویزیونی در مورد زنان کشتی گیران که برای اولین بار پخش در سال 2017, و به عنوان صدای دایان Nguyen در BoJack Horseman.

اما شاید بری و جامعه‘s اصلی اعضای بازیگران از جمله Joel McHale, Gillian Jacobs, Donald Glover, Danny Pudi, Chevy Chase, Ken Jeong, Yvette Nicole Brown و جیم راش زمان را دوباره در یک فیلم.

چگونه به سازمان دیده بان جامعه

در حالی که انتظار برای فیلم—اگر آن اتفاق می افتد—شما می توانید گرفتن در شش فصل از جامعه آنلاین.

نیوزویک است مشارکت سهامداران. اگر شما خرید با استفاده از لینک های ما, ما ممکن است کسب سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im