آلیسون روم معذرت خواهی به Chrissy Teigen و ماری کوندو برای ‘احمق و بی دقتی و حساس’ سخنان

مواد غذایی-نویسنده آلیسون روم دارای عذر خواهی کرد به Chrissy Teigen و ماری کوندو پس از او متهم دو مشهور از استفاده از شهرت خود را به فروش محصولات.

“من استفاده می شود نام خود را disparagingly را امتحان کنید و تشخیص خودم که من کاملا فراموش نکنید که بهانه ای برای” رومی نوشت: در بیانیه مشترک به توییتر در روز دوشنبه. “این احمق بی دقتی و حساس است.”

“من نیاز به یاد و احترام این تفاوت که فیلتر نشده و صادقانه در مقابل بی سواد بودن و سبک” او ادامه داد. “این بار نه بر روی آنها (یا هر کس دیگری) به من آموخت و من عمیقا متاسفم که یادگیری من آمد و در Chrissy و ماری هزینه.”

روم نیز اشاره کرد که او شرمنده شد که او نمی تواند خودش را بیان بدون پاره شدن دیگران را. “نظرات من بودند ریشه در ناامنی,” او اضافه شده است. “ناتوانی من برای قدردانی از موفقیت خود من بدون مقایسه خودم و ضربه زدن به دیگران – در این مورد دو زن انجام شده – چیزی است که من تشخیص من قطعا با مبارزه و کار را رفع کند.”

در مصاحبه با مصرف کننده جدید, چاپ, پنج شنبه, رومی, انتقاد Kondo را homeware محدوده و به نام شیوه زندگی گورو فروش از. “گفتم: لعنت ب**** شما f****** فقط به فروش می رسد بلافاصله!” او گفت: قبل از آن اعلام کرد که او “وحشت” توسط Teigen را cookware محدوده و Instagram account.

“مانند آنچه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من. او تا به حال موفق, کتاب آشپزی” رومی گفت. “و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen حضور LA Premiere of Netflix بکشد “بین دو سرخس: فیلم” در ArcLight هالیوود در سپتامبر 16, 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
Axelle/Bauer-Griffin/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im