مقامات مجری قانون در شهر فینیکس, آریزونا, بازداشت یک مرد در روز پنج شنبه بود که گفته می شود رهبر سابق یک القاعده گروه تروریستی در عراق است. علی Yousif احمد نوری است که متهم به قتل دو پلیس عراق افسران در سال 2006 در عراق شهر فلوجه.

Al-نوری اتهام شرکت در قتل دو افسر در فلوجه پلیس اداره به عنوان بخشی از یک بخش از القاعده است که با تمرکز بر قتل پلیس عراق.

پس از اعدام قاضی حکم صادر شده برای آل نوری را بازداشت دولت عراق درخواست Al-نوری را استرداد.

با توجه به انتشار اخبار از وزارت دادگستری, Al-نوری بازداشت شد انجام شده توسط FBI ققنوس زمینه دفتر و خدمات مارشال ایالات متحده.

“اگر احمد را استرداد است تایید شده توسط دادگاه” آزادی گفت: “تصمیم گیری که آیا برای تسلیم او به عراق خواهد بود ساخته شده توسط ایالات متحده امریکا و دولت است.”

نیوزویک رسیده به وزارت دادگستری برای نظر بیشتر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

jail
مقامات بازداشت یک مرد در نظر گرفته شده که رهبر یک القاعده در شهر فینیکس, آریزونا جمعه. علی Yousif احمد نوری به اتهام قتل دو افسر پلیس در عراق در سال 2006.
گتی

تاسیس در حدود سال 1989 توسط اسامه بن لادن و محمد عاطف القاعده مسئولیت حملات تروریستی به مرکز تجارت جهانی در نیویورک و پنتاگون در 11 سپتامبر 2001. هواپیما ربوده شده توسط القاعده اعضای ضربه به برجهای دوقلو و پنتاگون کشته شدن در مجموع 2,977 مردم است.

حتی پس از ختم رهبر القاعده اسامه بن لادن در مه سال 2011 تروریسم همچنان به نگرانی جهانی. گروه هایی مانند دولت اسلامی ارائه کرده اند یک تهدید برای خاورمیانه و منافع آمریکا.

پس از حمله آمریکا و نیروهای ویژه در سوریه در ماه اکتبر 2019, رهبر دولت اسلامی ابوبکر البغدادی در زمان زندگی خود را با انفجار یک جلیقه رنگ و لعاب با مواد منفجره. به نام “قصاب” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن البغدادی امیدوار به ایجاد یک خلافت حکومت قانون شریعت در خاورمیانه است.

با استناد به دولت اسلامی تبدیل مجبور به اسلام و اعدام از طریق گردن زدن تهمت گفت: Al-Baghdadi بود “افتخار” خود را از اعمال خشونت آمیز.

“او یک بیمار و فاسد شدن مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک ماه اکتبر 2019 کنفرانس مطبوعاتی. “و در حال حاضر او رفته است. شد + عکس باطل و خشونت و مرگ او در باطل و خشونت راه به عنوان یک ترسو در حال اجرا و گریه.”

در سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن ارتش ایالات متحده نیز حذف ایران سرلشگر قاسم سلیمانی در ژانویه. قاسم سلیمانی که هدف حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه در بغداد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا سلیمانی را فسخ حذف یک “تهدید قریب الوقوع” به منافع ایالات متحده و گفت قاسم سلیمانی که برنامه ریزی برای حمله به سفارتخانه های ایالات متحده.

در یک کمپین تجمع در تولیدو اوهایو در ماه ژانویه نسبت ناروا به حضار گفت: “قاسم سلیمانی که به طور فعال در برنامه ریزی جدید حملات و او را به دنبال بسیار جدی ما در سفارتخانه ها و نه فقط سفارت در بغداد. ما او را متوقف کرد و ما او را متوقف کرد و ما به سرعت او را متوقف سرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de