اتهام ال پاسو خارج مسلح به اتهام فدرال جنایات نفرت

سی بی اس آمریکا | No comments

مرد متهم به قتل 22 نفر و زخمی شدن 23 بیشتر در یک تیراندازی که هدف مکزیکی, در شهرستان مرزی, El Paso, تگزاس با اتهام فدرال جنایات نفرت.

پاتریک Crusius 21 ساله متهم شده است با 90 فقره تحت فدرال جرم و جنایت نفرت و سلاح گرم قوانین برای نقش خود در Aug. 3 تیراندازی مقامات گفت: با هدف ترساندن اسپانیایی به ترک ایالات متحده با توجه به کیفرخواست unsealed پنج شنبه.

دادستان فدرال اعلام کرد که اتهامات علیه Crusius از آلن تگزاس در یک کنفرانس خبری در ال پاسو. وزارت دادگستری خواهد مشورت با وکیل مدافع و خانواده های قربانیان قبل از تصمیم گیری اگر آنها را دنبال مجازات اعدام. در نهایت تصمیم به دادستان کل ویلیام Barr.

روند اخبار

به DOJ را تحت تعقیب قرار دادن در یک مسیر موازی با مقامات وزارت امور خارجه ، Crusius چهره مجازات اعدام در یک ایالت اتهام قتل به او التماس کرد گناه نیست سال گذشته است.

FILE PHOTO: El Paso shooter Patrick Crusius arraignment
El Paso, Walmart توده تیرانداز پاتریک Crusius, 21 در دادگاه که در شهر در تاریخ 10 اکتبر 2019. علامت Lambie/استخر کرج/فایل عکس

آوردن جرم و جنایت نفرت اتهامات نشان می دهد اعضای هدفمند جوامع که “آنها ارزش دارد که حفاظت از آنها مسائل و پس از آن ما را به حفاظت از آنها و حقوق خود گفت:” دستیار دادستان کل اریک Dreiband از DOJ حقوق مدنی را بدست آورد. “مردم در ملت ما باید این حق را برای رفتن به یک فروشگاه در صبح روز شنبه بدون ترس که آنها را به ضرب گلوله کشته و به دلیل که آنها هستند و یا جایی که آنها از” Dreiband گفت.

تیراندازی رخ داده در زمانی که مقامات مهاجرت در تلاش بودند به مدیریت پیروز شدن مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک و سیاسی وجود دارد نبرد بیش از خود درمان است. ال پاسو شد کانون هجوم. رئیس جمهور تهمت ساخته شده است سرکوب مهاجرت مشخصه دولت او و پلاریزه موضوع باعث می شود سرفصل در سراسر جهان است.

هشت مکزیکی اتباع میان قربانیان این حادثه بودند و کیفرخواست متهم Crusius از هدف قرار دادن مردم به دلیل خود را “واقعی و درک منشاء ملی.” که خارج شده است محبوب با خریداران از نزدیک به سیوداد خوارز, مکزیک فقط در طرف دیگر از ریو گراند از ال پاسو.

در بیانیه صادر شده پنج شنبه شب Crusius’ خانواده گفت: آن آگاه بود کیفرخواست شده است و همچنان به فکر “بسیار زیاد و درد و رنج از همه کسانی که آسیب دیده و لمس توسط این تراژدی است.” فراتر از آن است که خانواده گفت: آن را بدون نظر.

عضو شورای شهر کاساندرا هرناندز که منطقه شامل خارج گفت که اعلام شد بخشی از فرایند درمان برای ال Pasoans و قربانیان. فدرال کیفرخواست می آید به عنوان El Paso, علائم شش ماه سالگرد تیراندازی.

این هیئت منصفه فدرال که تحت تعقیب Crusius خود را پیدا جرائم آمد “پس از قابل برنامه ریزی و قصد قبلی است.” او خریداری یک رومانیایی-ساخته شده AK-47-سبک تفنگ و 1000 دور hollow-point مهمات حاضر بیش از شش هفته قبل از او راند 10 ساعت در طول شب از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه در حومه دالاس به ال پاسو به انجام این حمله با توجه به کیفرخواست.

Crusius برگزار شده است و بدون باند پس از تیراندازی و نگهداری از سایر زندانیان جدا و در سازمان دیده بان به خودکشی برای حداقل دو ماه پس از تیراندازی.

Crusius تسلیم پلیس پس از این حمله گفت: “من تیرانداز” و او بود که با هدف قرار دادن مکزیکی با توجه به حکم بازداشت.

در اسناد دادگاه دادستان گفت: Crusius منتشر درد دل های آنلاین در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی که گفت این بود “در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.” آن اشاره کرد به عنوان الهام تیراندازی و کشتار در, Christchurch, New Zealand, که به کشته شدن نمرات از ساکنان مسلمان آن کشور است.

سند parroted برخی از آقای تهمت سیاست های مهاجرتی فصاحت و بلاغت است. ال پاسو ساکنان مانند سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke بود که یک نامزد دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال جاری متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از ترویج مضر کلیشه ها و دامن زدن به این ایده که افزایش مهاجر گذرگاه بود هماهنگ “تهاجم” توسط Latinos. رئیس جمهور را رد کرده است تحریک به خشونت.

نفرت اتهامات بودن پنج شنبه اعلام کرد آخرین توسط دادستان فدرال زیر با مشخصات بالا حوادث خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>