تمساح پیدا کردم با دو فلش گیر کرده در کنار آن و طناب پیچیده شده در اطراف پوزه در فلوریدا

پلیس در فلوریدا به دنبال اطلاعات پس از یک تمساح کشف شد با دو فلش گیر کرده در کنار آن.

این دفتر لی شهرستان کلانتر در پاسخ به یک تماس بعد از این حیوانات پیدا شد در یک حوضچه در پشت اقامت در اووک هیل حلقه در فورت مایرز. ماموران در حال بررسی این حادثه به عنوان یک مورد از حیوانات ظلم و ستم.

تمساح شد بنا به گزارش ها برداشته می شود با خیال راحت از تالاب توسط پلیس و مقامات با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون.

“Gator به حال دو فلش impaled به آن طرف و یک طناب پیچیده شده در اطراف gators پوزه و webbed پا” Crime Stoppers در توییتر نوشت.

حدود 5 میلیون آمریکایی تمساح در حال گسترش در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده با حدود 1.25 میلیون دلار در ایالت فلوریدا به تنهایی با توجه به مدافعان حیات وحش است. وجود دارد بیش از 1000 آمریکایی تمساح و نه از جمله hatchlings در فلوریدا.

یک 2019 گزارش توسط دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم گفت: تعداد مزاحمت تمساح گزارش به نظر می رسد که افزایش در سال های اخیر است. این ممکن است حداقل تا حدی ناشی از مردم در حال حرکت به ساحلی و آب شیرین مکان های به خصوص به عنوان جمعيت قبلا در معرض خطر آمریکا تمساح شروع به بهبود می یابند. اما بی دلیل حملات باقی می ماند نادر است.

در این گزارش آمده است که به طور متوسط وجود دارد یک مرگ و میر در سال ناشی از یک تمساح در آمریکا به آن اشاره می کند که 58 مرگ و میر ناشی از hornets زنبور و زنبور عسل است. سگ حساب برای بیشتر از 28.

ماه گذشته فیلم از یک صدای خش خش تمساح در فلوریدا باتلاقی منتشر شد توسط یک عکاس حیات وحش پس از برخورد نزدیک با درنده.

این ویدئو گرفته شده توسط Conny Randolph به اشتراک گذاشته شده در تالار سرو گالری Facebook صفحه یک گالری هنری در باتلاقی. این نشان می دهد که یک تمساح بزرگ به نام Snaggletooth یا Loosescrew در حال ظهور از یک باتلاق پشت مجموعه ای از درختان و پیاده روی به سمت رندولف قبل از غرق شدن به پایین به یک باتلاق.

Randolph خلوت کمی و شنیده می شود گفت: “من قصد دارم تا کمی” در حالی که تمساح کلیک و سوت می زند در پس زمینه. فیلمبرداری و سپس متوقف می شود و پس از 23 ثانیه.

Alligator
حدود 5 میلیون آمریکایی تمساح در حال گسترش در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده
Al Messerschmidt/WireImage

“برخورد با Loosescrew نام Snaggletooth” گفت: بزرگ سرو گالری. “زمانی که حیات وحش و روش های به آرامی و با دقت آنها را به فضای خود را.”

تمساح در فیلم ساخته شده Loosescrew پناهگاه خانه خود را. با توجه به Clyde Butcher که صاحب محراب و بزرگ سرو, گالری او است “قابل توجه خانم گاو تمساح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im