تقریبا 200 NYPD افسران تست مثبت برای Coronavirus در کمتر از یک روز آوردن مجموع به بیش از 500 مورد در نیروی

بیش از 500 افسران اداره پلیس نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus در علاوه بر این به 4,111 افسران گرفتن مرخصی استعلاجی با توجه به NYPD.

“در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 4,111 NYPD لباس شخصی کارکنان در بیمار گزارش که حساب برای 11.4 درصد از بخش لباس شخصی نیروی کار” NYPD در بیانیه ای گفت: ارسال به رادیو فردا. “در حال حاضر 442 لباس شخصی اعضا و 70 غیر نظامی اعضای آزمایش مثبت برای Coronavirus.”

نیویورک آتش نشانی نیز احساس اثر بیماری همه گیر کوروناویروس با 170 اعضای آزمایش مثبت برای این بیماری است. بیش از 2000 نفر از امدادگران و آتش نشانان را به نام بیمار, نمایندگی حدود 17 درصد از اعضای این گروه.

“من فکر می کنم این بی سابقه است بار” NYPD کمیسر درموت شیا گفت: CBS اخبار در روز جمعه. “ما شده است از طریق برخی از زمان های دشوار است قبل از. من فکر می کنم ایمنی از اعضای NYPD است که واقعا اولین و مهمترین آنها و خانواده های آنها اما است که به سرعت گسترش به 8.6 میلیون نفر است.”

“اجازه دهید فقط می توانید از طریق این” شیا ادامه داد. “بیایید از این طریق به عنوان یک خانواده است و در خانواده ما شامل تمام نیروهای جدید از جمله کارگران شهرستان, پزشکان, پرستاران, fire department, رانندگان اتوبوس, و مردم است که زندگی و کار در شهر نیویورک است.”

نگهبان دنیس Dickson اولین NYPD عضو به مرگ از coronavirus عوارض در روز پنج شنبه.

“آقای دیکسن بود محترم عضو وادار سازد کارکنان در ستاد مرکزی پلیس پس از گذراندن 17 روز در ساختمان ستاد در طول سوپر طوفان سندی کمک به اورژانس عملیات پاکسازی” شیا گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

NYPD
“در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 4,111 NYPD لباس شخصی کارکنان در بیمار گزارش که حساب برای 11.4 درصد از بخش لباس شخصی نیروی کار” NYPD روز جمعه گفت.
گتی

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio منتشر شد برخی از غیر خشونت آمیز و یا آسیب پذیر مجرم از زندان به کروناویروس در ادامه به گسترش است. پس از آن افراد بودند منتشر شد کمتر از 5000 زندانیان چپ در این شهر زندان سیستم.

“هیچ یک از ما انتظار می رود این بحران” د Blasio کرد و گفت: در طول یک جلسه “اما یک چیز است که بیرون آمدن از آن است که ما زندان جمعیت کاهش یافته است.”

شهر نیویورک نیز تعمق در مورد اینکه آیا یا نه برای جریمه افراد $500 برای زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“مردم نیاز به درک که این واقعا جدی” د Blasio روز جمعه گفت.

در سطح ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در روز جمعه گفت: دولت به دنبال بیشتر بیمارستان در فضا به جای coronavirus بیماران.

“ما به دنبال و گسترده بسیار خلاق و تهاجمی پیدا کردن تمام فضایی که ما احتمالا می تواند پیدا کردن” کومو گفت.

نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی انتظار می رود برای رسیدن در بندر نیویورک روز دوشنبه برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی با کروناویروس موارد است. در حالی که هیچ coronavirus بیماران به شمار می رود گرفته شده روی عرشه کشتی حضور خود را گسترش تعداد تخت های بیمارستانی در شهر نیویورک است.

“بیش از 1200 پرسنل پزشکی و بحرانی تامین خواهد شد پردازنده کشتی” خواندن یک شنبه بیانیه ای از کاخ سفید است. “آنها را به تحمل مهارت های مراقبت و محبت مورد نیاز برای دستمزد این مبارزه علیه نامرئی دشمن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای دیدن USNS راحتی خاموش شنبه از محل فعلی خود در نورفولک ویرجینیا.

داده های اخیر نشان داده است که نیویورک 44,810 تایید موارد coronavirus با بیش از 25 ، 000 از کسانی که در شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im