Altior رد چلتنهام ملکه مادر قهرمان تعقیب

تلگراف | No comments

Altior رد شده از Betway ملکه مادر قهرمان تعقیب و گریز در چلتنهام در روز چهارشنبه.

نیکی هندرسون اعلام کرد در روز یکشنبه صبح درخشان دو-miler بود لنگ پس از خفته آتل که هرگز ناشی از یک مشکل به 10 ساله که قبلا “پرورش آن سر زشت”.

این وضعیت به طور قابل توجهی بهبود یافته بود در روز دوشنبه بود و او اعلام کرد برای دو مایل نمونه ممتاز ویژه نمایش در 48 ساعت مرحله اگر چه هندرسون تاکید کرد پیشرفت بیشتری مورد نیاز بود و او نمی توانست اجرا شود اگر در این مسابقه شده بود ،

صحبت به انجمن مطبوعات روز سه شنبه هفت Barrows مربی گفت: “آنچه که واقعا ناامید کننده است که بهبود از شب قبل از آخرین به صبح دیروز خیلی خوب بود که ما واقعا خوش بینانه است که تا زمانی که نرخ بهبود نگهداری می شد ما نمیفهمد او بود صدای این صبح و این مورد نیست.

“این پهن کردن او نیست در همه بهبود یافته از شب گذشته در حالی که شب قبل او به طرز چشمگیری بهبود یافته. در نتیجه من فکر می کنم آن را تنها در حال حاضر که او گرفته خواهد شد خارج از مسابقه است.”

وی افزود: “این دردناک – این یک موضوع است که تا کنون زحمت او را قبل از او گرفته شده و هرگز یک لنگ مرحله در زندگی خود. زمان فقط مسخره, اما این چیزی است که ما می گویند هر سال – شما می دانید چیزی در خواهد آمد و شما نیش می زنند اما وجود دارد برخی از آنهایی که کمی بزرگتر از بقیه است.

“این بسیار ظالمانه و بی رحمانه در همه عادلانه باشد. به او به عقب بر گردیم از آن مسابقه در Ascot به جایی که او در حال حاضر — او شده است در چنین درخشان, فرم, اما او نمی تواند وجود آن را نشان می دهد.”

مورد ضرب و شتم برای اولین بار بیش از جهش در Ascot در ماه نوامبر پاتریشیا Pugh متعلق به gelding بازگشت خود را به بهترین در این بازی روح تعقیب و گریز در نوبوری ماه گذشته.

او می شده اند و مناقصه برای پنجمین پیروزی خود در این جشنواره پس گرفته عالی تازه کار’ مانع و Arkle جایزه قبل از او دو قهرمان تعقیب پیروزی.

دریافت رایگان شرط برای جشنواره

به عنوان یک مشتری جدید شما می توانید شرط آزاد در این جشنواره است. ما با هم یک لیست از بهترین چلتنهام ارائه می دهد در دسترس است. نمایش آخرین و بهترین Cheltenham Festival رایگان شرط بندی و ارائه می دهد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>