لیست برای اکثر نسخه های آدولف هیتلر نازی مانیفست Mein Kampf حذف شده از خرده فروشی آنلاین آمازون. آثار دیگر توسط نازی نویسندگان و یا نوشتن تشویق یهودی ستیزی نیز در نظر گرفته شود با توجه به دوشنبه گزارش از نگهبان.

این کتاب شده است به طور کامل ممنوع از آمازون به عنوان برخی از نسخه های دانشگاهی تلقی شده است به عنوان “آموزشی.”

“به عنوان یک کتاب فروش ما ارائه به مشتریان با دسترسی به انواع مختلفی از ديدگاه” آمازون سخنگو گفت نیوزویک “از جمله عناوینی است که در خدمت مهم آموزشی نقش مهمی در درک و جلوگیری از یهودی ستیزی. تمام خرده فروشان تصمیم گیری در مورد آنچه که انتخاب آنها را انتخاب کنید برای ارائه و ما را انتخاب تصمیم گیری به آرامی.”

کتاب “نبرد من” نوشته هیتلر قبل از او به قدرت در آلمان و شروع خود اقدام به نسل کشی یهودی نفر است. با توجه به توضیحات این کتاب توسط یهودی حمایت از گروه ضد افترا لیگ این کتاب به عنوان هیتلر “طرح” برای اقدامات خود را در طول جنگ جهانی دوم است.

“نوشته شده هشت سال قبل از او تصور قدرت در آلمان کتاب میسازد که همه از او جنون انجام کارهای بزرگ او توطئه وسواس با یهودیان و شهوت برای قدرت” را شرح می خواند. “برای همه کسانی که ادعا کرد آنها نمی دانستند که همه آنها تا به حال به انجام بخوانید Mein Kampf را به می دانم که از هیتلر نیت.”

آمازون نیز حذف یک مثال برای قارچ سمیکودکان کتاب منتشر شده توسط نازی جمله یولیوس اشترایشر در حدود سال 1938. تمثیلی در طبیعت, کتاب تلاش به منظور جلب موازی بین مردم یهودی و عنوانی قارچ سمی.

کرد همچنین از تاسیس ضد سامی روزنامه اشتورمر, یا به زبان انگلیسیبه Stormtrooper. پس از محکومیت در طول محاکمات نورنبرگ به جرم جنایت علیه بشریت کرد اعدام شد در سال 1946.

Mein Kampfs
آمازون حذف برخی از لیست فروش نسخه های آدولف هیتلر “نبرد من”‘ و دیگر ضد سامی نوشته.
یوهانس سیمون/گتی

مستقر در لندن هولوکاست آموزشی اعتماد (HET) در نامه ای به آمازون است که ممکن است منجر به قارچ سمی بودن حذف شده از وب سایت آمازون.

“به عنوان هولوکاست حرکت از تاریخچه زندگی به تاریخ ما بازماندگان به طور منظم افزایش نگرانی که انکار هولوکاست و یهود ستیزی هنوز هم باقی بماند” نوشت: HET اجرایی کارن پولاک MBE در ماه فوریه است. “این نگران کننده است که ناشران برجسته مانند آمازون را در دسترس محصولات است که ترویج نژادپرستی یا تبعیض از هر نوع اجازه دهید به تنهایی این از تاریک ترین دوره تاریخ اروپا.”

پولاک همچنین با اشاره به این کتاب به عنوان “زشت و ناپسند” و خواسته آمازون به “حذف این کتاب از آمازون فوری حسابرسی موارد دیگر که ممکن است در فروش و نقد و بررسی سیاست های خود را پس از این رخ نمی دهد در آینده است.”

عصر ایران به خارج از HET اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

آمازون به تازگی کشیده شده انتقاد برای آن برنامه تلویزیونی شکارچیانموجود برای جریان در نخست تصویری. شکارچیان اغلب چشمک می زند از اولیه آن تنظیم و در سال 1977 به صحنه از اردوگاه های کار اجباری در طول جنگ جهانی دوم است. یکی از آن صحنه درگیر یک بازی شطرنج در یک زمینه با یهودیان در نظر گرفتن مکان از قطعات بازی در یک مسابقه نظارت توسط نازی ها.

در میان کسانی که انتقاد صحنه بود آشویتس-برکناو یادبود و موزه توییتی که در ماه فوریه که در صحنه بود “خطرناک حماقت & caricature.”

“آشویتس بود پر از وحشتناک درد و رنج مستند در حساب از بازماندگان. اختراع جعلی بازی انسان شطرنج برای @huntersonprime است که نه تنها خطرناک حماقت & caricature. همچنین استقبال آینده منکران. ما افتخار قربانیان با حفظ صحت و دقت.”

نشان می دهد خالق دیوید ویل در پاسخ تصدیق کرد که این صحنه بود نه بر اساس واقعیت محض بود اما از جمله در نمایش “بیشترین قدرت مقابله با بازنگری روایت است که whitewashes نازی گرفته توسط نمایشگاه افراطی ترین—و representationally راستگو—سادیسم و خشونت که نازی ها مرتکب علیه یهودیان و دیگر قربانیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de