آمازون اجرایی گفت: او شغل خود را ترک در خرده فروش آنلاین “در ترس” بر شلیک از کارکنان که صحبت کردن در مورد شرایط داخل شرکت انبارها و ثبت آن در تغییر آب و هوا.

Tim Bray, معاون رئیس جمهور در این شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه که او کار خود را در هفته گذشته پس از آمازون اخراج چند نفر از کارگران در ماه گذشته که علنا به انتقاد از شرکت. این اخراج ها “مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ,” او گفت:.

شلیک آمد در میان نگرانی های رو به رشد از کارگران که راه می رفت خاموش کار در انبار در نیویورک و دیترویت و شیکاگو, طراحی با توجه به مسائلی مانند کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

آمازون است که در سیاتل کاهش یافته است به نظر.

بری به طور خاص اشاره به اخراج دو کارمند که با انتقاد از شرکت در عملیات انبار و آب و هوا, سیاست امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا به عنوان یک نقطه شکستن برای او.

“توجیه شد و خنده دار; روشن بود به هر معقول ناظر که آنها turfed برای حس کرد.” بری نوشت در پست خود. “که در آن نقطه من جامعی. سرور مجازی نباید بروید عموم rogue, بنابراین من تشدید طریق کانال های مناسب و کتاب.”

بری گفت که او در آزادی به افشای آن مکالمات. او افزود که ادامه کار در آمازون را به معنای “امضای کردن در اقدامات من نفرت. بنابراین من استعفا داد.”

“من خیلی آبی”

در میان کسانی که از کار اخراج شده بود نیویورک کارگر انبار که رهبری یک اعتصاب ماه گذشته فشار آمازون برای امنیت بیشتری را برای کارگران در برابر coronavirus. در آن زمان آمازون گفت: این کارگر از کار اخراج شدند نه اطاعت اجتماعی-دورى قوانین.

آمازون و Instacart کارگران راه رفتن شغل در میان نگرانی های ایمنی بیش از coronavirus

بری گفت که او در آمازون ابر کسب و کار برای بیش از پنج سال گفت: استعفای خود را هزینه خواهد شد او را شخصا به خاطر از دست دادن حقوق و دستمزد و سهام شرکت.

“این احتمالا من هزینه بیش از یک میلیون دلار (قبل از مالیات) دلار به ذکر است بهترین کار من تا به حال کار با بدجور مردم خوب,” او نوشت. “بنابراین من کاملا آبی رنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im