آمازون در ولگردی و قانونی شکنی استخدام به عنوان coronavirus اسپرز تقاضا

بی بی سی جهان | No comments

آمازون گفته است: “استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در آمریکا برای مقابله با افزایش فروش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آنلاین غول خرده فروشی نیز گفت: این امر افزایش پرداخت برای کارکنان خود را در بریتانیا و ایالات متحده و اروپا است.

این شرکت در تحویل سیستم های تحت فشار به مصرف کنندگان جلوگیری از مغازه و انبار کردن آنلاین به جای.

شیوع بیماری است که منجر به بیش از 7000 مرگ و میر در سطح جهان باعث شده است تا مستندات در سراسر جهان است.

مانند آمازون با ما فروشگاه های زنجیره ای از جمله Albertsons, Kroger و در Raley هستند استخدام کارگران اضافی به عنوان آنها را مشاهده کنید آنلاین تقاضا افزایش یابد.

آنها در حال تبدیل شدن به افرادی که تا به حال مشغول به کار در رستوران, سفر و سرگرمی, صنایع, اما در حال حاضر از کار به دلیل شیوع.

“ما می خواهیم کسانی که مردم بدانند ما آنها را در تیم ما تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب” آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از انجام عملیات در سراسر جهان دیو کلارک گفت: در یک پست وبلاگ.

آمازون گفت: این امر افزایش دستمزد توسط $2 در ایالات متحده £2 در انگلستان €2 در اروپا است. این شرکت گفت که انتظار دارد افزایش پرداخت انتظار می رود که هزینه آن بیش از $350m (£285m).

شرکت نکرد که آیا آن خواهد بود همچنین در نظر گرفتن شرایط جدید کارگران در انگلستان است.

هفته گذشته آمازون گفت: آن را ارائه تا دو هفته از پرداخت به همه کارکنان مبتلا به کروناویروس و راه اندازی یک $25m صندوق برای حمایت از آن مستقل خدمات تحویل همکاران و رانندگان است.

شده اند وجود دارد بیش از 182,000 تایید موارد coronavirus در سطح جهان و بیش از 7000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>