آمازون مکث پلیس با استفاده از خود نرم افزار تشخیص چهره برای سال

آمازون گفت که آن را به توقف پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی برای یک سال.

این شرکت ارائه نمی دهد جزئیات در اعلام آن و نه به یک دلیل. اما حقوق شهروندی و مهاجرت گروه های حمایت و همچنین خود آمازون کارکنان به مدت طولانی با انتقاد از این شرکت برای فروش تکنولوژی به سازمان های دولتی.

منتقدان می گویند آمازون ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله به حریم شخصی مردم و افزایش نظارت از مردم از رنگ. در آن صورت-تجزیه و تحلیل سیستم به نام Rekognition ساخته شده است برخی از مشخصات بالا خطاها از جمله آمریكا اپرا وینفری به عنوان نر و اشتباه در تطبیق headshots از 28 اعضای کنگره با mugshot پایگاه داده.

تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید باید توجه متمرکز بر نژادی و بی عدالتی در آمریکا و رفتار نابرابر با پلیس است. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای بیش از 8 ساعت حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

دهها 2.0

در اعلام تصمیم خود آمازون با اشاره انگشت از مسئولیت در کنگره گفت: “ما به حمایت است که دولت باید در محل قرار داده قوی تر مقررات حاکم بر اخلاقی استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و در روزهای اخیر کنگره به نظر می رسد آماده برای این چالش است. ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست شده است.”

در اوایل این هفته, IBM گفت: این امر از تشخیص صورت, کسب و کار, چگونه با استناد به این تکنولوژی می تواند برای توده نظارت و دهها. کارکنان مایکروسافت را نیز به نام برای شرکت به رها کردن آن اجرای قانون قرارداد.

آمازون گفت: آن را هنوز هم اجازه می دهد سازمان های بین المللی مرکز گمشده و استثمار کودکان به استفاده از فن آوری است.

– CBS اخبار’ ایرینا ایوانوا کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im