آمازون به استخدام 100,000 کارگران و افزایش پرداخت آن را به عنوان چهره خروش در خرید آنلاین سفارش

تلگراف | No comments

آمازون قصد دارد به استخدام 100,000 کارگران در آمریکا و افزایش پرداخت در انگلستان, آمریکا و اروپا آن را به عنوان معاملات با افزایش تقاضا مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

این غول خرده فروشی آنلاین گفت: این امر صرف $350m (£286m) افزایش ساعات روز پرداخت 2 دلار در ایالات متحده £2 در انگلستان و €2 در اتحادیه اروپا تا پایان ماه آوریل است. آن گفت که انتظار می رود به استخدام افرادی که مشاغل از دست رفته و یا کار به طور منظم به عنوان ویروس می بندد رستوران و تعطیل پرواز و کشتی است.

آمازون به طور معمول قابل اعتماد تدارکات شبکه های تشکر در زیر یک کوه از سفارشات به عنوان مصرف کنندگان جلوگیری از بالا خیابان ها و مراکز خرید انبار کردن کالا و خرید جدید این تجهیزات که میلیون ها نفر از خانه کار می کنند.

این شرکت شده است قادر به پاسخگویی به آن معمولی تحویل تعهدات به فروش می رسد برخی از ملزومات و مواجهه بیشتر تاخیر به علت کندتر تولید در آسیا است. آن را نیز به ستوه با تاخیر و مشکلات فنی در آن تمام مواد غذایی و سوپر مارکت و ممنوع کرده است و فروشندگان که پیاده قیمت بر کالا از جمله ژل ضد باکتری.

“گرفتن یک اولویت مورد به آستان خود را حیاتی است که جوامع عمل اجتماعی-فاصله به خصوص برای افراد مسن و دیگران با زمینه مسائل بهداشت و سلامت” این شرکت اعلام کرد. “ما همچنین می دانیم که بسیاری از مردم شده اند و از لحاظ اقتصادی نهفته به عنوان شغل در مناطق مانند هتلداری و رستوران و سفر از دست داده و یا furloughed به عنوان بخشی از این بحران است. ما می خواهیم کسانی که مردم بدانند ما آنها را در تیم ما تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت و گذشته خود کارفرما است قادر به آنها را به عقب.”

این شرکت گفت: ما نقش خواهد بود در آن انبارها و تحویل شبکه. آن را می گویند نیست اگر آن را نیز برنامه ریزی برای استخدام کارگران جدید در انگلستان برای مقابله با تقاضا است.

آمازون در حال حاضر می پردازد حداقل £9.50 یک ساعت در انگلستان و £10.50 در لندن و 15 دلار در ساعت در آمریکا. این شرکت گفته است آن را به کارکنان مبتلا Covid-19 تا دو هفته پس از پرداخت و با راه اندازی یک صندوق برای پیمانکاران از آن استفاده می کند برای تحویل و فصلی کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>