آمازون انبار کارگران تحت تاثیر COVID-19 pandemic گفته اند که این شرکت است که عدم پرداخت آنها برای مرخصی استعلاجی آنها وعده داده شده بود.

اگر چه این شرکت وعده داده شده به پرداخت کارکنان که مبتلا به این ویروس تا دو هفته از پرداخت متعدد کارگران که با استانداردهای برای مرخصی استعلاجی می گویند که آنها را دریافت نمی پرداخت و یا تنها کاهش مقدار با توجه به چهارشنبه گزارش از CNBC.

“ما احساس نمی امن در ساختمان ما دیگر” یک کارگر در ایندیانا تسهیلات که خواست ناشناس بماند گفت: خروجی. “و پرداخت ما اگر ما تست مثبت است که تنها 60 درصد از ما پرداخت. آمازون است به مراقبت از ما.”

در بیانیه ای به نیوزویک آمازون سخنگو کریستن کیش نیست اظهار نظر در مورد گزارش می دهد که کارگران در حال shortchanged اما اصرار داشت که همه کارگران بوده است “مبتلا COVID-19 قرار داده و یا به قرنطینه” را تا دو هفته پرداخت.

کیش اضافه شده است که کارگران به خانه فرستاد با تب داده می شود “تا پنج دقیقه” از پرداخت های خود را برای این روز که برابر به کمی کمتر از 60 درصد از هشت ساعت در روز است. وی از Buzzfeed پیشنهاد کرد که کارگران که گفته شد به ماندن در خانه با توجه به تب داده نمی شد هر گونه پرداخت توسط شرکت.

شرکت “به طور مستمر بازبینی سیاست” در طول همه گیر کیش گفت: از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس در امکانات شرکت نیز گفت: در محل.

“اجرای روزانه دما نمایش در عملیات ما سایت های اضافی اقدام پیشگیرانه آمازون است که به حمایت از سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان که در ادامه به ارائه خدمات مهم در جوامع ما” کیش گفت.

Amazon workers coronavirus protest
آمازون کارگران در شهر نیویورک مرکز برگزار شد اعتصاب و اعتراض از شرکت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ/گتی

متوسط چک استفاده شده است به صفحه نمایش مردم در بسیاری از تنظیمات اما کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که این ویروس می تواند به راحتی گسترش از افراد آلوده که تب و یا نشان می دهد هر گونه علائم دیگر.

کارگران که قرنطینه در خانه و در زمینه بیکاری در ازای غرامت از این شرکت نیز گفت: آنها می ترسید حرکت کند می تواند هزینه آنها شغل خود را با وجود مجاز بودن اعمال با توجه به وزارت کار دستورالعمل در طول بیماری همه گیر.

دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از انجام عملیات در سراسر جهان اعلام کرد که این شرکت خواهد بود, استخدام هزار نفر بیشتر کارکنان در پاسخ به تقاضای ناشی از این بیماری همه گیر در یک پست وبلاگ در هفته گذشته. تجهیزات حفاظت فردی گفته می شود ارائه شده برای کارکنان فعلی.

کلارک همچنین اصرار داشت که کارکنان بودند پشتیبانی کرد و گفت که کارگران که تست مثبت برای این ویروس و یا تشخیص داده شده توسط پزشک زمانی که آنها نمی توانند یک تست را “اضافی پرداخت می شود زمان خاموش” بدون تعیین اگر آنها پرداخت خواهد معمول خود را چک.

“اگر کسی می خواهد به جای به کار نمی آیند ما با حمایت از آنها در زمان خاموش” کلارک نوشت. “اگر کسی تشخیص داده می شود و یا به ما می آید که presumptively تشخیص داده (اما قادر به دریافت یک آزمون) ما در حال دادن به آنها اضافی پرداخت می شود،”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im