آمازون فروش سه ماهه افزایش به رکورد 75 میلیارد دلار

سی بی اس آمریکا | No comments

آمازون ثبت شده خرید و فروش $75.4 میلیارد دلار در سه ماه اول سال سه ماهه اول رکورد غول تجارت الکترونیک به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان افزایش خود را آنلاین خرید در طول coronavirus سوخت مستندات.

آمریکای شمالی فروش 29%, در حالی که AWS — شرکت cloud-computing بخش — افزایش 33% در این شرکت گفت: در انتشار درآمد. در همان زمان این شرکت هزینه های تحقق شروع به پریدن کرد و 34 درصد آن را به عنوان استخدام هزاران نفر از کارگران جدید و افزایش پرداخت. آمازون نوشته شده در سود عملیاتی $3.9 میلیارد دلار برای سه ماهه نزدیک به 10% افت از این آخرین دوره سال است.

این “بحران کنونی نشان دادن سازگاری و دوام آمازون کسب و کار به عنوان قبل از هرگز, اما آن را نیز سخت ترین زمان ما تا کنون با آن روبرو است” مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در بیانیه ای گفت.

بزوس گفت: این شرکت خود را صرف حداقل 4 میلیارد دلار در هزینه های مربوط به COVID-19 شیوع در سه ماه آینده را ترسیم افزایش تجهیزات حفاظت شخصی و پرداخت برجستگی برای کارگران شدید تر تمیز کردن انبارها و سرمایه گذاری برای توسعه داخلی coronavirus تست قابلیت های.

آمازون و Instacart کارگران راه رفتن شغل در میان نگرانی های ایمنی بیش از coronavirus

برخی از آمازون کارگران می گویند که این اقدامات کافی نیست. آمازون و غذاهای کل کارگران را به نام برای اعتصاب در روز جمعهدرخواست برای بهتر پرداخت می شود ترک بیشتر تجهیزات حفاظتی و بازگشت از کارگرانی که از کار اخراج شده و پس از صحبت کردن.

آمازون موفقیت مالی در تقابل کامل با بسیاری از آجر و ملات فروشگاه شده اند که مجبور به درهای بسته خود را در طول بیماری همه گیر.

“این شماره ها رک و پوست کنده متناوب گفت:” کریستوفر Rossendorf, نمونه کارها, مدیر J., سخت گیر & Co. جهان ستاره جهانی حقوق صاحبان سهام صندوق در یک توجه داشته باشید. آمازون 75 میلیارد دلار را ترجمه را به فروش نزدیک به 10000 $در هر دوم او محاسبه می شود.

با وجود آمازون هزینه های بالاتر این بیماری همه گیر به خوبی می تواند کار کردن در این شرکت به نفع اگر با استفاده از این فرصت برای ارضاء خود را به مشتریان زندگی می کند.

“بحران امیدوارم عمر کوتاه اما تاثیر در آمازون می تواند عمیق و دراز مدت با بیش از 150 [میلیون] نخست اعضای در حال حاضر فعال است. عادات را تشکیل می دهند و بسیاری از این افراد را بیشتر فروشگاه با استفاده از آمازون در آینده” Rossendorf گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>