Amber Heard می گوید جانی دپ ‘به صراحت تهدید به کشتن من چند بار’ به عنوان او شروع افترا محاکمه شواهد

Amber Heard ادعا کرده است در دادگاه که جانی دپ به صراحت تهدید به کشتن او ” بسیاری از بار است و او ترس از او.

در شهادتنامه او ادعا کرد: “همانطور که من در مورد بحث در این بیانیه برخی از حوادث آنقدر شدید بود که من از ترس او قصد کشتن من یا عمدا و یا فقط با از دست دادن کنترل و رفتن بیش از حد. او به صراحت تهدید به کشتن من چند بار به خصوص بعد از آن در روابط ما.”

Ms شنیده آغاز شده است برای اولین بار از سه روز از شواهد در دادگاه عالی به عنوان بخشی از جانی دپ را مورد تهمت در برابر نور خورشید بیش از اتهامات خشونت خانگی در طول این جفت ارز را توفانی ارتباط است.

بازیگر, 34, شده است در حال حاضر در طول محاکمه در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن از گالری عمومی به عنوان شوهر سابق او را 57 به شواهد و مدارک بیش از پنج روز است.

امروز Ms شنیده است که در مواجهه با سوالات بیش از 14 اتهام خشونت خانگی – همه را تکذیب کرد توسط Mr دپ – که تلخیص ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) متکی در دفاع از خود در یک مارس 2018 مقاله است که به نام ستاره هالیوود یک “همسر شخص برتر از اقران”.
دپ شده است mobbed توسط طرفداران در سراسر محاکمه


اعتبار: Tayfun Salci/Anadolu Agency via Getty Images

النور قوانین QC, نمایندگی جانی دپ آغاز شده است صلیب بررسی Amber Heard.

او پیشنهاد کرد برای بازیگر است که او تا به حال “کنترل نهایی در این رابطه” که Ms شنیده گفت: “نه کاملا.”

Ms قوانین گفت: “شما در زمان تصمیم گیری های مهم در این رابطه است.”

Ms شنیده فرمودند: “نه من تا به حال بسیار کمی قدرت تصمیم گیری در این رابطه است.”

Ms قوانین سپس پرسید: در مورد پنج پنت هاوس در شرق کلمبیا ساختمان در لس آنجلس است که آقای دپ متعلق به و گفت: به Ms شنیده ام که او “نقل مکان کرد و برخی از دوستان و خواهر خود را در”.

Ms شنیده پاسخ داد: “نه دقیقا.”

او اضافه کرد که او خواهر ویتنی Henriquez آیا حرکت به یکی از پنت هاوس و که او را دوست Raquel پنینگتون بود تا “در دعوت خود را”.

Ms قوانین ادامه داد: “و آن را به شما بود که می خواستند آنها وجود دارد.”

Ms شنیده پاسخ داد: “بله من دوست داشتم که آنها وجود دارد.”

Ms قوانین پرسید: “و هیچ یک از آنها از پرداخت هر گونه اجاره؟”

Ms شنیده گفت: “هیچ جانی نمی خواهد اجازه دهید آنها را.”

النور قوانین سپس پرسید: Amber Heard در مورد زن و شوهر ازدواج در ماه فوریه 2015 گفته: “در این مرحله با توجه به شما شده بود موضوع را به تکرار و به طور منظم خشونت فیزیکی است که درست است؟” Ms شنیده پاسخ داد: “بله درست است.”
Amber Heard ورود در این دادگاه صبح


اعتبار: ACUNDO ARRIZABALAGA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Ms قوانین سپس پرسید Ms مورد بحث با وکلا در ژانویه 2015, در مورد قبل از nuptial توافق بین خودش و جانی دپ و پیشنهاد وجود دارد بحث در مورد آن.

Ms شنیده به دادگاه گفت: “وجود دارد یک بحث در یک اتاق هتل در توکیو است که منجر به جانی دو زانو بر پشت من و من ضربه در پشت سر.

“وی با اشاره… این بیشتر در مورد کریستی خواهر خود را که به کار گرفته شود بسیاری از امور خود را.

“او گفت که کریستی که او نمی خواهم که او به من اعتماد و به عنوان او به من گفت: وقت و زمان دوباره تنها راه خروج از این مرگ است.

او گفت: “این برای من که به من پاسخ دادند که البته من ثبت نام هر چه من نیاز به ثبت نام.

“اما پس از آن جانی نیز متهم با من از داشتن رابطه با یک شرکت ستاره و این چیزی است که منجر به واقعی استدلال.”

او گفت که آقای دپ ضربه او در اتاق هتل که “هر چیز دیگری اقدام در گنجه”.

النور قوانین سپس تصریح کرد Amber Heard جواب میده که جانی دپ واقعا نمی خواهید قبل از nup که Ms شنیده پاسخ داد: “من فکر می کنم جانی حداقل از تجربه من خیلی سخت بود… ادعا خود را اگر او احساس که شما احساس می کنید ضعیف یا بد در مورد او سعی خواهد کرد برای جلوگیری از آن. “او این را بسیاری با خود بچه ها من تو را دیدم او را به انجام آن را با افراد دیگر… او نمی خواست به پسر بد در برخی از راه او نسبت به آن است.”

او گفت که آقای دپ خواهد به او بگویید که آن را خواهر خود را که می خواستم قبل از nup و که او برای ملاقات با کریستی (Dembrowski) و به او گفت که او را به استخدام یک وکیل است که او انجام داد.

Ms شنیده گفت: وکیل مشغول به کار بر روی پیش نویس توافق و آن را ارسال شده به آقای دپ تیم از طریق کریستی.

او افزود: “این است که چرا ما نیاز به مبارزه در مورد آن به دلیل نبود او ادعا آن چیزی بود که او می خواست او گفت: وقت و زمان دوباره که او آن را پاره کردن که تنها راه خروج از این مرگ است.”

Ms قوانین سپس پرسید که چرا قبل از nup هرگز امضا که Ms شنیده می شود گفت که آن را در سمت چپ آقای دپ “تیم” و “هیچ چیزی”.
آقای دپ و Ms شنیده ملاقات در سال 2011 فیلم The Rum Diary و ازدواج کردم و چهار سال بعد


اعتبار: جوزپه CACACE/خبرگزاری گتی ایماژ

آقای دپ است تحت پیگرد NGN و آقای Wootton بیش از انتشار یک مقاله در 27 آوریل سال 2018 با این تیتر: “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

وکلای او می گویند این مقاله با مته سوراخ معنای وجود “شواهد” آقای دپ حمله Ms شنیده می شود در تعدادی از موارد و چپ او “در ترس برای زندگی خود را”.

NGN در دفاع از مقاله درست است و می گوید آقای دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر”.

آقای دپ است تحت پیگرد Ms شنیده جداگانه افترا رسیدگی در ایالات متحده بیش از یک ماه دسامبر 2018 ستون در واشنگتن پست که اشاره آقای دپ با نام اما گفت: بازیگر نقش مکمل زن دریافت کرد “نیروی کامل از فرهنگ ما wrath برای زنان که صحبت کردن”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit