AMC دیگر سینما برنامه ریزی برای بازگشایی تا اواسط جولای

پس از سه ماه از نزدیکی خاموشی کل از سینما در سراسر کشور, دانلود فیلم تئاتر در حال آماده سازی برای بازگشایی — حتی اگر آن را به معنی تنها چند عنوان در خیمه و نمایش آن محدود به عنوان کمی تا 25 درصد ظرفیت است. مسئله بزرگتر ممکن است, آیا علاقمندان به سینما احساس امن برای بازگشت به تئاتر در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

AMC, تئاتر, بزرگترین تئاتر اپراتور خبر داد و گفت: این انتظار به 97-98 درصد از آن تئاتر در سراسر جهان بازگشایی شد در اواسط ماه جولای. انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت که نشان دهنده شرکت انتظار دارد که برخی از 90-95 ٪ از سینما در سراسر جهان باز خواهد شد در اواسط ماه جولای.

بسیاری هنوز هم “مایع” را به عنوان AMC, سرگرمی, ارشد اجرایی, آدم آرن گفت: در یک تماس سهشنبه با سرمایه گذاران است. اما به شرطی شعله ور شدن یو پی اس از coronavirus نمی unmake برنامه های این صنعت در حال آماده سازی خود برای یک نمایشی از سرگیری گسترده کسب و کار فقط در زمان برای کریستوفر نولان در “نکنيد.” این برادران وارنر, هیجان انگیز, آخرین مسلما از هالیوود پرشور ترین مدافع بزرگ صفحه نمایش تجربه است و قرار است برای آزادی ژوئیه 17.

برادران وارنر نمی دهید اواخر روز سه شنبه و جدید ترین تریلر برای “شعار” بود به ویژه مبهم در آن تاریخ انتشار. اما تئاتر صاحبان با احتیاط خوش بینانه است که “شعار” برگزار خواهد شد که در آن است. آرون گفت که AMC را به گفتگو به عنوان اخیر به عنوان دوشنبه با برادران وارنر و دیزنی است که “مولان” میله میله برای جولای 24, شده اند اطمینان بخش است.

هنوز معلوم نیست که آیا علاقمندان به سینما را امن احساس بازگشت به تئاتر. مقامات بهداشت هشدار داده اند که بزرگ داخل سالن اجتماعات خطرناک هستند. برادوی تئاتر باقی خواهد ماند تیره از طریق حداقل در اوایل سپتامبر. از آن خواهد شد تا به سینما اپراتورها برای متقاعد کردن علاقمندان به سینما که آن را امن برای دوباره نشستن در تاریکی در میان غریبه ها.

نیویورک بازگشایی

تنها به تازگی دستورالعمل دولت اجازه بازگشایی تئاتر در کالیفرنیا (از جمله در کشور, بالا, بازار, لس آنجلس که در آن مقامات محلی هنوز به توافق برسند). در شهر نیویورک باز سینما آمده در فاز چهار از بازگشایی برنامه; آن شروع فاز یک فقط در روز دوشنبه. آرن اعطا نیویورک تئاتر که تشکیل دومین بازار ممکن است باز در زمان “شعار.”

در برادوی: نگه داشتن چراغ در

تئاتر باید به آرامی بازگشایی شده است در سایر مناطق کشور در حالی که یک رنسانس drive-ins را شکوفا کرده است. Cinemark که در عمل حدود 6000 صفحه نمایش های ایالات متحده گفته است که آغاز خواهد شد بازگشایی در اواخر ماه ژوئن و به طور کامل بازگشایی ماه ژوئیه 10. Cineworld که صاحب Regal Cinemas, جهان, دومین زنجیره ای نیز ردیابی برای جولای بازگشایی.

اما AMC اعلام سهشنبه نشانه جاه طلبانه ترین و گسترده برنامه ریزی برای از سرگیری کسب و کار.

“پس از یک دوره از زمان که در آن میلیاردها نفر از مردم را تحمل حبس و محدود تعامل اجتماعی ما معتقدیم که وجود خواهد داشت یک مهم مقید کردن تقاضا به عقب بر گردیم در جهان گفت:” آرن. “با این که ما تحت هیچ توهمی. آب را متلاطم بود. ممکن است پیش بینی نشده پرتاب و تبدیل به پیمایش از طریق. و بهبودی کامل ممکن است مدتی.”

محدود کردن مخاطبان با اندازه

AMC مانند دیگر زنجیر انتظار برای محدود کردن مخاطبان اندازه برای تسهیل اجتماعی دورى از جمله نگه داشتن سینما 25-50% کامل و مسدود کردن صندلی. سینما خواهد بود به طور منظم تمیز. سفارش امتیازات ممکن خواهد بود از یک برنامه. به عنوان یک نوع آزمون مورد AMC در حال حاضر افتتاح 10 سالن های تئاتر در اروپا است. سه تئاتر در نروژ به فروش می رسد 83 درصد از در دسترس بلیط گفت: آرن.

اگر چه 25 درصد ظرفیت صدا ممکن است مانند یک مدل کسب و کار قابل دفاع آرون گفت: سینما معمولا قسمت خالی تماس آنها — بر خلاف معمول فروخته برادوی تئاتر — “یک کلیسا ساخته شده برای عید پاک یکشنبه.” او خوش جعبه دفتر بازده نخواهد بود به شدت به خطر افتاده است به خصوص پس از 12-20 صفحه نمایش multiplexes به احتمال زیاد نشان می شود تنها تعداد انگشت شماری از فیلم. با بسیاری از کار از خانه با توجه به همه گیر moviegoing نیز ممکن است نمی شود به عنوان متمرکز در روز جمعه و شنبه.

قبل از “شعار” می رسد تئاتر بازی خواهد کرد — فقط به عنوان کسانی که در حال حاضر باز هستند نشان — های اخیر و کلاسیک فروشگاه عرضه می کنند. راسل کرو, هیجان انگیز “Unhinged” از انقلاب استودیو نیز برای 1 جولای. مدت کوتاهی پس از AMC اعلام, Sony Pictures گفت: آن را به رول فیلم کمدی رمانتیک “شکسته قلب گالری” در جولای 10, تنها در تئاتر.

“ما ایمان در یک تئاتر دوباره بجای اول برگشتن و به ما نگاه رو به جلو به وجود حق از دروازه با ما نمایشگاه همکاران” پیش بینی چرا تولید نسل به عنوان و هنگامی که — دولت توسط دولت دستورالعمل های ایمنی را برآورده گفت:” جاش Greenstein, رئيس جمهور از سونی تصویر متحرک گروه.

Furloughs و اخراج

طولانی مدت بسته شدن تا به حال یک اثر خرد کردن در تئاتر زنجیر مجبور furloughing و شلیک ده ها هزار نفر از کارگران. شایعات ورشکستگی باید در AMC. روز سه شنبه گفت: آن را از دست داد $2.18 میلیارد دلار در سه ماهه دوم. فروش بلیط را به طور کلی در کاهش آهسته. آرن اذعان کرد برخی از سینما بسته خواهد ماند.

هر چند تعداد انگشت شماری از فیلم شده اند سازی برای جریان و یا بر روی تقاضا عامل در طول همه گیر ترین استودیو فیلم شده اند به تعویق افتاد تا زمانی که تئاتر بازگشایی شده است. تصاویر جهانی منتقل شده است به شدت بیشتر برای قرار دادن دیجیتالی توزیع برخی از فیلم, نقشه کشی, خشم تئاتر صاحبان. AMC که قبلا گفت: این امر بس بازی, جهانی, منتشر شده روز سه شنبه گفت که همچنان “مذاکرات فعال” با استودیو که هیچ جهانی فیلم “در حال حاضر ما در دفتر ثبت دعاوی حقوقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im