تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در سراسر ایالات متحده در روز جمعه.

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز به عنوان تظاهر کنندگان راهپیمایی در خیابان ها از لس آنجلس به نیویورک اما در آتلانتا تظاهرکنندگان مجموعه یک ماشین پلیس به آتش کشیده و شکست ویندوز در سی ان ان آمریکا است.

مورد فلوید که فوت کرد زمانی که یک افسر زانو در گردن خود تجدید خشم بیش از دیگر موارد اخیر مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار.

در اینجا نگاهی به برخی از اعتراضات در سراسر کشور:

آتلانتا

یک ماشین پلیس تنظیم شده است بر روی آتش در آتلانتا که در آن معترضان با استفاده از موانع به شکستن پنجره های موبایل در حالی که دیگران پریدن از روی وسایل نقلیه و شکستن شیشه جلو به آنها نشان داد در برابر مرگ جورج فلوید.

صدها نفر از معترضان مقابله با پلیس در خارج از سی ان ان مرکز شهر مقر اواخر روز جمعه. فعالان اسپری رنگ زیادی آرم سی ان ان در خارج از ساختمان شکستن پنجره و برچسب زدن درب. یکی از معترضان صعود در بالای سی ان ان ورود و دست تکان دادند “Black Lives Matter” پرچم را به سلامتی از جمعیت است.

معترضان حلیم افسران که آمد با بطری های قابل توجه برخی از آنها. دیگر بطری پرتاب مقامات منفجر پلیس, خط, اما هیچ افسران به نظر می رسد برای دریافت آمار. معترضان شعار می دادند, “ترک شغل خود را.”

افسران حمایت خود را خط به دور از گروهی از معترضان که پرتاب اشیاء در آنها.
آتلانتا ماشین پلیس می سوزد و مردم به عنوان اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید


اعتبار: ایسنا

پلیس دستور داد تظاهرکنندگان به ترک خیابان و تهدید به بازداشت آنها را اگر آنها را ترک نمی کند به سرعت.

معترضان با استفاده از accelerant برای سوزاندن یک پرچم آمریکا. مردم به تماشای صحنه از پشت بام برخی از خنده در درگیری که شکست و خرابکاری توسط معترضان.

معترضان همچنین راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی در مرکز شهر آتلانتا و به نظر می رسد به تلاش برای جلوگیری از ترافیک.

گرجستان گشت دولت پاسخ دادند.

قبلا به عنوان اعتراض به نظر می رسد بیشتر آرام Kaity Brackett, 27, گفت که او بیرون آمد و به اعتراض چرا که او فکر می کند کل سیستم عدالت کیفری نیاز به نگهداری با شروع با پلیس. او گفت: Ahmaud Arbery قتل یک کاتالیزور برای او و با اشاره به مرگ او را به عنوان یک مجازات. Arbery کشته شد در فوریه. 23 توسط سابق دادستان منطقه محقق و پسرش که بازداشت نشده تا بعد از فیلم ظهور ماه بعد.

Brackett عینک آبی ماسک و نشسته با او شریک و یک دوست. او کمتر نگران تهدید از coronavirus.

“ما در معرض خطر زندگی ما رفتن به فروشگاه مواد غذایی خواهید برای دریافت گاز” او گفت:. “این است که از همه مهم تر از آن است.”

دنور

دنور شهردار مایکل هنکاک به نام برای آرامش و وحدت در روز جمعه پس از چندین برنامه ریزی شهرستان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ خشونت تبدیل شد اعلام کرد “اجازه دهید نه داستان بود در مورد شورش و اعتراض. بیایید نگه داشتن تمرکز بر روی زندگی که از دست داده بود.”

“من می توانم به شما بگویم نه به بیرون بروید و نشان می دهد اما واقعیت این است که آن را به اتفاق می افتد,” Mr Hancock گفت: در اخبار جلسه تاکید او به خشم بیش از آنچه که او به نام “بی معنی و غم انگیز قتل” فلوید در مینیاپولیس.
یک معترض در دنور


اعتبار: AP

آقای هنکاک و رئیس پلیس پل Pazen مقصر آنچه که آنها به نام اقلیت از آشوبگران در میان معترضان مسالمت آمیز برای تحریک به خشونت در سراسر مرکز شهر در روز پنج شنبه. که خشونت شامل پرتاب سنگ در, افسران پلیس, تنظیم کوچک آتش سوزی و شکستن پنجره ها و آسیب رساندن به اتومبیل در کاپیتول دولت و کسب و کار. تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای جمعه و شنبه. آقای Pazen گفت: سه افسر پلیس زخمی شدند که 13 نفر دستگیر و به سرقت جنایی فساد و تجاوز است.

نیویورک

تظاهرکنندگان در زمان به نیویورک و خیابان های شهر در روز جمعه برای دومین روز در اعتراض به مرگ جورج فلوید و به استناد نام دیگر افرادی که جان خود را در دست پلیس.

در بروکلین جمعیت تظاهر کنندگان شعار می دادند در افسران پلیس به صف خارج بارکلیز سنتر. وجود دارد چند لحظه از مبارزه به عنوان برخی در جمعیت تحت فشار قرار دادند در برابر موانع فلزی و پلیس تحت فشار قرار دادند.

نمرات از آب بطری های پرواز از جمعیت به سمت ماموران و در عوض پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی در این گروه دو بار.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 بودند نشانه های انجام شده توسط کسانی که در جمعیت و در خود پرداختند.
معترضان آتش به عنوان آنها با تجمع در مرکز بارکلیز


اعتبار: AP

“این وظیفه من به اینجا” گفت: Brianna Petrisko در میان کسانی که در فولی مربع در پایین منهتن بیشتر با پوشیدن ماسک که در آن تظاهرات آغاز شد و تا روز جمعه. اعتراض صورت گرفت با وجود coronavirus ممنوعیت اجتماعات بزرگ. این تظاهرکنندگان با تجمع در میدان, در حالی که پلیس ایستاده بود در سراسر خیابان.

“کشور ما دارای بیماری” Ms Petrisko گفت. “ما به اینجا. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود.”

در روز شنبه جلسه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او ایستاده بود با مینه سوتا معترضان.

“هیچ کس از اعلام این آتش سوزی و thuggery و منازل به قصد سرقت اما معترضان و خشم و ترس و نا امیدی ؟ بله. بله. و تقاضا برای عدالت” آقای کومو گفت.

در یک کنفرانس خبری در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گفت: پلیس نیویورک گروه افسران گفته شده بود به احترام تظاهرات مسالمت آمیز.

او نیز تا به حال یک پیام برای معترضان. “اگر شما عصبانی هستید با دولت, اگر شما عصبانی هستید و با انتخاب رهبران مستقیم که خشم به همه ما است چرا که اگر ما انجام داده اند به اندازه کافی ما هستند که باید مسئول برگزار می شود,” او گفت:. “اما افسر پلیس در مقابل شما یک کار مرد یا زن تنها در تلاش به انجام کار خود را.”

ویندرمر فلوریدا

یک گروه از حدود 10 فعالان جمعه در نزدیکی فلوریدا شهر که متعلق به یک مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن.

معترضان پس از وارد رسانه های اجتماعی موارد ذکر شده آدرس درک چوین در جامعه از ویندرمر در خارج اورلاندو.
معترضان در واکنش به خبر دستگیری سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در خارج از خانه فلوریدا در ویندرمر


اعتبار: ایسنا

انجام آنها نشانه هایی است که گفت: او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج” و “ما دیدن شما ما شما را بشنود … ما شما را دوست دارم! £عدالت برای جورج.” این دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای هوا به عنوان چوین سفید افسر پلیس به زانو در گردن او در طول بازداشت در فیلم ضبط شده توسط تماشاگران.

نارنجی شهرستان کلانتر, توییتی از آن حساب رسمی که آقای چوین است که در محل اقامت است و انتظار نمی رود وجود دارد. دفتر می گوید این را تایید کرد که او هیچ برنامه ای در این منطقه است.

ALBUQUERQUE, NEW MEXICO

آلبوکرک پلیس با استفاده از یک هلیکوپتر و گاز اشک آور به آنها عقب نشینی از یک جمعیت از مردم پس از یک رویارویی که به دنبال اعتراض.

پلیس گفت: ماموران در پاسخ به چند عکس اخراج از یک وسیله نقلیه پس از تظاهرات بود که ساعت به طول انجامید. چهار نفر بودند را بازداشت گرفته و چند تن از معترضان شد مقابله سخنگوی پلیس گیلبرت Gallegos گفت.
تظاهرات و راهپیمایی در خیابان مرکزی و یوتا خیابان در آلبوکرک


اعتبار: از Albuquerque Journal

در رویارویی معترضان دست تکان داد علائم و فریاد زد افسران چادری ضد شورش. آقای Gallegos گفت: در روز جمعه از گاز اشک آور استفاده شد اجازه می دهد تا ماموران به ترک منطقه و جلوگیری از رویارویی است.

وجود دارد هیچ گزارشی از صدمات ناشی از شلیک شد و آن را روشن نیست که آیا این حادثه مربوط به اعتراض. آقای Gallegos همچنین گفت هیچ صدمات ناشی از رویارویی با معترضان.

فونتانا, کالیفرنیا

نه نفر دستگیر شدند و پس از صخره پرتاب شد و در کسب و کار وسایل نقلیه و افسران در طول یک تظاهرات در جنوب کالیفرنیا.
فنتنا پلیس همراه با دیگر سازمان های اجرای قانون کار در سیرا خیابان در فنتنا پس از اعتراض


اعتبار: از اورنج کانتی ثبت نام

خشونت فوران پنج شنبه شب در فنتنا به حدود 100 نفر نقل مکان کرد به بالا و پایین یک شاهراه مسدود و ترافیک. پلیس می گویند غیر قانونی مجمع اعلام شد و جمعیت دستور داده شد برای متفرق کردن اما برخی همچنان ادامه داشت.

در جای دیگر در منطقه تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان پلیس لس آنجلس ستاد وجود دارد اما تکرار یکشنبه شب اکشن است که در آن معترضان مسدود آزادراه ترافیک و حمله دو گشت بزرگراه موبایل.

COLUMBUS, OHIO

معترضان تبدیل به یک تظاهرات در کلمبوس که مسالمت آمیز آغاز شد اما خشونت تبدیل شد با ویندوز شکست در اوهایو خانه ملت و عرض در امتداد اطراف خیابان های مرکز شهر.

جمعیت حدود 400 نفر وارد یک بن بست با کلمبوس پلیس در روز پنج شنبه شب مسدود کردن تقاطع کلیدی خیابان در اوهایو سرمایه برای ساعت کلمبوس دیسپچ گزارش شده است.

تظاهرات آغاز شد به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز اما رسانه های خبری گزارش دادند معترضان شروع به پرتاب اشیاء مانند بطری های آب در افسران که در پاسخ با استفاده از گاز اشک آور در میان جمعیت. یک درگیری بین یک معترض و یک افسر شکست حدود 9:45 pm WCMH-تلویزیون گزارش شده است.
چه آغاز شده به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز در نزدیکی اوهایو خانه ملت در همبستگی با دیگر تظاهرات در سراسر این کشور تبدیل به یک شورش


اعتبار: گتی

ویدئوها مردم نشان می دهد فوق العاده ساختمان ویندوز. یک فرد به طور خلاصه وارد یک اتاق از طریق پنجره های شکسته اما قبل از عقب نشینی سربازان در داخل ساختمان می تواند او را گرفتن گفت: Ohio State Highway Patrol سخنگوی سرهنگ کریگ Cvetan.

ویندوز سوار شد تا اوایل روز جمعه و کارگران با قرار دادن تخته سه لا بیش از سالم ویندوز از احتیاط.

هوستون

روز جمعه چند هزار نفر با حضور در یک تجمع در مقابل سالن شهرستان در هوستون که در آن جورج فلوید بزرگ شدم.

این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما پلیس تا به حال ظاهرا به بازداشت یک زن که تا به حال تفنگ و تا به حال سعی کردم به استفاده از آن برای تحریک جمعیت است.

جمع راهپیمایی از طریق مرکز شهر هوستون برای رسیدن به شهر مسدود کردن ترافیک و در برابر شعار “نه عدالت بدون صلح” و “می گویند نام خود را. جورج فلوید.” بسیاری برگزار شد تا نشانه هایی است که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” و “عدالت برای جورج”.

در نهایت معترضان به پایان رسید تا در کنار ما بزرگراه 59 یکی از عمده معابر در هوستون. یک گروه از حدود 60 تا 70 تعطیل آزادراه برای حداقل نیم ساعت. هوستون پلیس همراه معترضان به عنوان آنها راهپیمایی در کمتر از نیم مایل در امتداد آزادراه قبل از آنها راه می رفت از آن. هیچ دستگیری ساخته شد.
یک فرد با پوشیدن ماسک و عینک حرکات به عنوان جمع آوری مردم به اعتراض در هوستون


اعتبار: AFP

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: استقبال از او تظاهرات کردند.

“ما ایستاده و با آنها در اعتراض به آنچه اتفاق افتاده است در مینه سوتا گفت:” آقای اکودو. “من خوشحال هستم که آنها امروز در اینجا چون مردم نیاز به شنیده می شود صداها باید شنیده شود.”

یکی از کسانی که در اعتراض فلوید مرگ بود 19 ساله جیمی Ohaz که از نزدیکی شهر ریچموند, Texas.

“سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم.”

ققنوس

صدها بسیج در مرکز شهر فینیکس در یک اعتراض است که تبدیل به یک درگیری با پلیس.

معترضان که راهپیمایی از ققنوس شهرداری به دولت و کنگره در روز پنج شنبه شب به صبح جمعه انجام شده علائم خواندن “سکوت خشونت” و “سیاه بودن نباید حکم اعدام”, آریزونا جمهوری گزارش شده است.

حدود 11 pm ققنوس پلیس اعلام غیر قانونی مجمع در اطراف ساختمان کاپیتول. معترضان حاضر به ترک منطقه, اخبار رسانه ها گزارش شده است.
کارگران حذف نقاشی های دیواری از پیاده رو در یک ایستگاه اتوبوس در شهر فینیکس پس از تظاهرات


اعتبار: AP

این روزنامه گزارش داد که سنگ و بطری آب پرتاب کردند و پلیس. تصویری از ایستگاه های تلویزیونی محلی را نشان می دهد معترضان چکش بر روی پنجره یک ماشین پلیس و روزنامه گزارش داد حداقل یک ماشین پلیس پنجره شکسته شد. آریزونا وزارت امنیت عمومی و محفل ققنوس پلیس در پاسخ به شلیک اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در جمعیت است.

گلبرگ, می سی سی پی

یک شهردار می سی سی پی که موجب خشم زمانی که او گفت که او “نمی بینم هر چیزی غیر معقول” در مورد مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس است و مقاوم در برابر تماس به استعفا از جمله از خود شهر هیئت aldermen.

“چرا در جهان خواهد کسی را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس در جامعه ما امروز؟” گلبرگ شهردار هال مارکس توییتی در روز سه شنبه, روز چهار, مینیاپولیس, افسران پلیس اخراج شدند.
معترضان شعار خارج می سی سی پی امور خارجه ساختمان کاپیتول


اعتبار: شیپور لجر

در پیگیری جیر خواه به طور مستقیم اشاره فلوید مورد گفت: “نمی بینم هر چیزی غیر منطقی”: “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

LOUISVILLE, KENTUCKY

به دنبال خنثی کردن تنش در لوییویل بیش از تیراندازی مرگبار یک زن توسط پلیس که شکست خود را درب قربانی را در روز جمعه به نام در اعتراض به ادامه خواستار عدالت اما برای انجام آن در “راه حق بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر”.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خواندن بیانیه ای از Breonna تیلور مادر ساعت بعد از صدای شلیک گلوله گرفت و زخمی شدن حداقل هفت نفر در تظاهرات اواخر روز پنج شنبه در خارج از شهرستان سالن. حداقل یک فرد در شرایط بحرانی لویی مترو پلیس گفت: اوایل روز جمعه.
معترضان در مقابل تالار شهر لوییویل


اعتبار: ایسنا

“هیچ افسران مرخص خدمات خود را به سلاح” و تمام هفت شات شدند غیرنظامیان سخنگوی پلیس گروهبان. لمانت واشنگتن نوشت: در یک ایمیل.

در بیانیه Tamika پالمر گفت: او دختر یک تکنسین اورژانس پزشکی – زندگی خود را وقف دیگران “آخرین چیزی که او می خواهم می خواهم در حال حاضر است هر گونه خشونت بیشتر”.

SAN JOSE, CALIFORNIA

حدود 300 نفر در اعتراض به تعطیل کردن پنج لین بخش از یک بزرگراه در کالیفرنیا دره سیلیکون.

وسایل نقلیه عازم جنوب آمریکا 101 بودند در متوقف مجازی در بعد از ظهر جمعه پیش رو تا حد زیادی کاهش ساعت شلوغی به عنوان منطقه پناهگاه در خانه. KGO-فیلم تلویزیون را نشان می دهد برخی از اتومبیل های عبور بر روی یک شانه از ما 101 در سن خوزه.
مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس مارس در سن جته


اعتبار: Bay Area News, گروه

برخی از معترضان با پوشیدن ماسک و برخی نیستند. بعد از آن در بعد از ظهر معترضان ترک بزرگراه.

لاس وگاس

بیش از 400 نفر نشان دادن در لاس وگاس بعد از ظهر روز جمعه خواستار پلیس اصلاحات.

جمعیت جمع آوری شده در سه رقمی-گرما در مقابل Bellagio کازینو توچال برگزاری علائم و شعار “نه عدالت بدون صلح!” و “Black lives matter”.
مردم در اعتراض به جلوگیری از ترافیک در بلوار لاس وگاس


اعتبار: AP

آنها بعد از آن شروع به راه رفتن شمال تا لاس وگاس در مقابل قمار هنوز در توقیف به دلیل coronavirus مربوط به بسته شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de