این موسسه فیلم آمریکا (AFI) به تعویق افتاد و یک جشن بود که مجموعه را به افتخار افسانه ای بازیگر جولی اندروز با جایزه یک عمر دستاورد به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

با توجه به آزادی مطبوعات این رویداد در اصل مجموعه ای برای آوریل 25, اما جشن و سرور خواهد شد نقل مکان کرد و تا اوایل تابستان است.

AFI رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب Gazzale گفت که با به تعویق انداختن این رویداد سازمان می تواند به درستی جشن مری پاپینز و صدای موسیقی ،

“AFI تصمیم برای به تعویق انداختن این رویداد است که به سادگی در پاسخ به سرعت در حال تحول طبیعت از رویدادهای جاری و وعده ما برای اطمینان از خوب بودن از هنرمندان و مخاطبان است که جمع آوری هر سال به جشن امریکا فرم هنری” Gazzale گفت. “این حرکت اجازه خواهد داد که ما توجه کامل به تمرکز بر روی بسیاری از هدیه که جولی اندروز داده جهان است.”

AFI بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

Julie Andrews
خانم جولی اندروز در مراسم شیر طلایی را برای یک عمر دستاورد مخاطب در طول 76th جشنواره فیلم ونیز در ماه سپتامبر 03, 2019 در ونیز ایتالیا. یک جشن به افتخار اندروز لغو شد در میان coronavirus نگرانی.
استفانیا D’alessandro/WireImage/گتی

جشن و سرور به تعویق افتادن یکی از لغو بسیاری از حوادث به عنوان تعدادی از موارد مربوط به شیوع این بیماری همچنان به رشد. روز جمعه در شهر آستین تگزاس تصمیم به لغو این, موسیقی, فیلم و tech جشنواره South by Southwest که قرار بود برای شروع, مارس 13. این اولین بار است که در 34 سال است که این مراسم لغو شده است. انتشار SXSW سازمان گفت: آنها در تلاش بودند به reschedule حوادث.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت که جشنواره موسیقی فوق العاده خواهد بود به تعویق افتاد و این شهر تصمیم به تصویب یک رویداد خاص مجوز برای Calle Ocho جشنواره با توجه به تپه.

“این تصمیم است نه علت زنگ یا وحشت” سوارز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “این اقدامات پیشگیرانه نشان دهنده تعهد ما برای همیشه ما ساکنان رفاه ،

تعدادی از هنرمندان موسیقی را لغو تاریخ تور در آسیا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه از جمله ملی سبز, روز, Avril Lavigne و گرگ رژه.

در حالی که چند رویدادهای ورزشی لغو شده است با توجه به کروناویروس وضعیت های مختلف لیگ و سازمان های آماده برای ایجاد تغییرات برای ویروس. ESPN گزارش داد که NBA صادر یادداشت گفتن به بازیکنان fist bump, طرفداران به جای بالا-سپاس و جلوگیری از مصرف موارد به تولدش. و ورزشی را شمس Charania توییتی که در لیگ نیز هشدار داد تیم برای آماده سازی بازی برای خالی کردن استادیوم.

با توجه به Bleacher Reportمشابه یادداشت در مورد امضا فرستاده شد به MLB کارکنان.

Sportsnet خبرنگار Elliotte فریدمن توییتی که NHL نمی خواهد اجازه می دهد تا خبرنگاران به بازیکنان, اتاق پانسمان در میان نگرانی. او همچنین گفت که NBA, MLB و MLS در حال انتظار برای انتشار دستورالعمل های مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de