آمریکایی ها در حال بدست گرفتن 34 درصد بیشتر اضطراب Meds پس از Coronavirus همه گیر شروع به مطالعه می گوید:

بیشتر آمریکایی ها با استفاده از نسخه ضد اضطراب و سلامت روان داروها به عنوان کشور در تلاش برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

بین اواسط ماه فوریه و اواسط ماه مارس استفاده از داروهای ضد اضطراب افزایش 34.1 درصد با توجه به یک گزارش که سود داروخانه شرکت مدیریت اسکریپت اکسپرس منتشر شده در روز پنج شنبه. در این گزارش تاکید شده است که استفاده از بنزودیازپین ها داروهای ضد اضطراب به اوج خود رسید و در این هفته پایان مارس 15, خونتان تقریبا 18 درصد است.

“آن را سخت به تصور کنید که ما لازم نیست که بسیاری از هموطنان ما آمریکایی ها تحت باور نکردنی استرس در حال حاضر یا از بیمار شدن و یا ترس از بیمار بودن یا از دست دادن شغل خود را” دکتر گلن Stettin معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس افسر نوآوری در اسکریپت اکسپرس گفت: عصر ایران.

“این یک زمان استرس زا و شما می توانید آن را در انواع و اقسام داروها شده است که افزایش در شرایط استفاده از دارو,” او اضافه شده است.

اسکریپت اکسپرس اداره داروهای تجویزی مزایای برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که برای دریافت بیمه از طریق کارفرمایان خود را. این گزارش بر اساس نمونه برداری از بیش از 21 میلیون نفر است.

دادهها به عنوان بخشی از پنج سال مطالعه و تجزیه و تحلیل سلامت روانی نسخه شرکت پردازش شده بود. تا زمانی که این بیماری همه گیر آمار بسیاری از مواد مخدر تا به حال دیده می شود کاهش در استفاده از. اضطراب نسخه کاهش یافت و 12.1 درصد و بی خوابی, دارو کاهش یافته است 11.3 درصد در طول پنج سال گذشته اگر چه ضد افسردگی استفاده کرده بودند افزایش 15 درصد بیش از مدت زمان مشابه.

زمانی که بحران بهداشت و درمان بدتر شده در ایالات متحده استفاده از داروها برای, اضطراب, افسردگی و بی خوابی همراه افزایش 21 درصد است.

“ما انجام شد ما پنج سال به روز رسانی در نگاه به آنچه اتفاق می افتد با استفاده از این داروها” Stettin گفت. “استفاده از ضد افسردگی ادامه داد: برای افزایش, اما, اضطراب و بی خوابی دارو کاهش یافته است. ناگهان همه از یک زمانی که همه گیر کردم اعلام کرد استفاده از مواد مخدر همراه با افزایش بیش از 20 درصد است.”

اضطراب شایع ترین نوع از بیماری های روانی در کشور با توجه به اضطراب و افسردگی ارتباط آمریکا با بیش از 40 میلیون بزرگسال مبتلا به نوعی از اختلال است. اگر چه دارو می تواند یک درمان موثر برخی از داروهای مورد استفاده می تواند با عوارض جانبی جدی و بالقوه برای سوء استفاده و اعتیاد. بی خوابی با مواد مخدر به اشتراک گذاری بسیاری از هشدارهای همان.

Stettin اصرار داشت که اکثریت مردم دچار اضطراب یا بی خوابی مسائل در طول همه گیر اول باید به دنبال مواد مخدر-رایگان درمان مانند درمان شناختی رفتاری یا تمرین خواب خوب است.

“اگر شما فکر می کنم در مورد اضطراب و شما فکر می کنم در مورد مسائل مربوط به خواب برای اکثر مردم پزشکی است که پاسخ ندارد” گفت: Stettin. “آن نیست که وجود ندارد مردم با عمده اختلال اضطراب… افرادی که شماره شدید با اضطراب, برای کسانی که دارو می تواند واقعا مفید است.”

Stettin گفت که این شرکت همچنان به جمع آوری داده ها و سلامت روانی نسخه کاهش یافته است کمی پس از مارس 15, احتمالا با توجه به افراد دچار افزایش دشواری در مراجعه به پزشکان خود را.

این بیماری همه گیر اعلام شد در مارس 12, اجتماعی فاصله دستورالعمل توصیه می شود به زودی پس از, قبل از خیلی از کشور شد و موضوع را به ماندن در خانه و سفارشات بعد از آن ماه است.

pills
به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه آمریکایی ها دچار اضطراب و افسردگی و بی خوابی شده اند به طور فزاینده ای با تکیه بر داروها.
GANNAMARTYSHEVA/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im