آمریکایی ها در حال تبدیل به رستوران Takeout و تحویل در اعداد بزرگ در حالی که خود منزوی واغ واغ می گوید

نیوزویک | No comments

به عنوان آمریکایی ها سرپا ایستادن کردن و ماندن در خانه در طول coronavirus گیر داده ها از بررسی سایت Yelp نشان می دهد که داشتن غذا تبدیل شده است و دو بار به عنوان محبوب.

“مصرف کنندگان در پاسخ به ترس از عفونت های اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و کسب و کار موظف تعطیلی با گرفتن مواد غذایی خود را از فروشگاه های مواد غذایی و یا به طور مستقیم از کشاورزان و نه از پایان بالاتر رستوران ها” نوشت: Yelp اطلاعات علوم ویرایشگر کارل بیالیک در جمعه گزارش. “هنگامی که مردم را تبدیل به رستوران ها آن را به شدت برای تحویل و بایگانی اطلاعات برای ناهار خوردن-در گزینه های که تا یک هفته پیش شایع شد.”

“تغییر زمانی آغاز شد که مردم فقط تشویق به جلوگیری از جمعیت و شتاب در هنگام رستوران در برخی از حوزه های قضایی دستور داده شد تا به درهای بسته خود را و ارائه تنها takeout و تحویل گزینه” بیالیک ادامه داد.

در حالی که بیشتر اعتبار موسسات مانند wineries و رستوران ها دیده می شود یک مصرف کننده کاهش مواد غذایی دیگر-کسب و کار گرا دیده می شود یک چشم انداز مثبت در کسب و کار.

پیتزا فروشی تحویل کسب و کار افزایش یافته است 44 درصد بیش از هفت روز گذشته در حالی که تماس برای تحویل از فروشگاه های مواد غذایی افزایش یافته است به 160 درصد بیشتر در طول هفته گذشته.

در تلاش برای نگه داشتن رستوران شناور در طول زمان هنگامی که بسیاری از آنها مجبور شده اند تا خود را به اتاق ناهار خوری برای جلوگیری از جامعه گسترش coronavirus خدمات تحویل مواد غذایی Grubhub جمعه اعلام کرد که نمی خواهد به اتهام هزینه های کمیسیون به رستوران تحت تاثیر قرار.

“به تاخیر انداختن درآمد ما افزایش خواهد یافت رستوران جریان نقدی اجازه می دهد آنها را به کارکنان خود را پرداخت و آب و هوا این وضعیت دشوار” گفت: Grubhub مدیر عامل مت Maloney در جمعه نامه.

“محلی رستوران های مستقل نیروی حیاتی از جوامع ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم به آنها را از طریق این زمان از عدم قطعیت” Maloney اضافه شده است.

Yelp است که انتظار می رود به اضافه کردن یک تماس تحویل رایگان-گزینه ای برای برنامه های خود را که اجازه خواهد داد که مشتریان به مواد غذایی خود را به سمت چپ در یک منطقه بی طرف مانند یک آپارتمان لابی و یا در خارج از درب.

نیوزویک رسیده به جیغ زدن و Grubhub نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

food delivery
تحویل مواد غذایی آمار افزایش یافته است پس از آمریکایی ها شروع خود جدا شیوه برای جلوگیری از گسترش coronavirus با توجه به داده ها از Yelp از.
گتی

برخی از دولت های ایالتی در حال ارائه مشاوره به ساکنان خود را به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام یک پناهگاه در محل اعلام جمعه.

مکان های عمومی جمع آوری مانند شام خوردن در رستوران ها سالن ها و میله بسته شده اند. غیر ضروری سفر ممنوع شده است به غیر از مراقبت از یک دوست و یا نسبی ورزش در خارج از منزل و خرید مواد غذایی و نسخه.

“شما هنوز هم می توانید بچه های خود را در خارج از تمرین حس مشترک و اجتماعی فاصله,” Newsom گفت: در یک جمعه در کنفرانس خبری. “شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را.”

در حالی که نه سفارش شهروندان به پناهگاه در محل فرماندار نیویورک اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه طراحی شده برای نگه داشتن مردم خود جدا شده است. کارگران در غیر ضروری کسب و کار باید در خانه بماند.

رستوران ها باز باقی خواهد ماند در نیویورک به عنوان داروخانه تحویل خدمات و فروشگاه های مواد غذایی. اما کسب و کار است که چشم پوشی از کومو حکم اجرایی خواهد شد جریمه و توقیف.

“این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد,” کومو در روز جمعه گفت. “اینها نکات مفید.”

داده های اخیر نشان داد که نیویورک بيشترين موارد کروناویروس در آمریکا با 8,403 موارد تایید شده. واشنگتن بیش از 1500 مورد از coronavirus در حالی که کالیفرنیا 1,246.

به عنوان یک کل ایالات متحده گزارش کرده است 19,650 موارد ویروس. در حالی که 263 نفر فوت کرده اند از عفونت 147 نفر ذکر شده است که کاملا بهبود یافتند.

در سطح جهانی 276,007 coronavirus موارد تایید شده اند با 11,401 مرگ و میر منتسب به ویروس. اما 91,952 موارد فردی بودند به عنوان برچسب کاملا بهبود یافتند.

coronavirus, map, covid-19, countries, world
یک نقشه ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد بیماری در سراسر جهان به عنوان اوایل مارس 20. تعدادی از بیش 258,000 که بیش از 11,200 فوت کرده اند و بیش از 87,300 بهبود یافته اند.
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>