آمریکایی ها تقسیم بر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس: نظرسنجی

آمریکایی ها تقسیم بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و در حال انجام coronavirus همه گیر خود را به عنوان امتیاز در مسئله سقوط کرده است بیش از چند هفته گذشته یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

جدید صبح مشورت بررسی نشان داد که 49 درصد از آمریکایی ها یا به شدت و یا تا حدودی مورد تایید خود در پاسخ به COVID-19 شیوع.

بیشتر از 45 درصد مخالفت خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر دادن او خالص تصویب امتیاز از 4 درصد است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز در این موضوع به طور قابل توجهی بهتر است در اواسط ماه مارس زمانی که نظرسنجی نشان داد که 53 درصد از رای دهندگان تایید شده از دست زدن به او از وقوع در حالی که تنها 39 درصد مخالف.

جای تعجب نیست نمایش در عملکرد خود بسیار متفاوت در امتداد خط حزب. تقریبا نه-در-ده جمهوریخواهان (88 درصد) گفتند که مورد تایید رئیس جمهور تهمت را از دست داده و همه گیر.

در مقایسه تنها 20 درصد از رای دهندگان دموکرات حمایت خود را در واکنش به شیوع و 75 درصد گفت: نظرسنجی آنها “تا حدودی” و یا “به شدت” رد.

مستقل تقسیم شدند تقریبا از وسط این ماده با 44 درصد در حمایت از رئیس جمهور و 43 درصد مخالف دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن افتادن coronavirus تصویب امتیاز است همزمان با افزایش تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در زمان نوشتن وجود داشته است بیش از 368,000 آمریکا موارد از رمان coronavirus و همچنین 10,993 مربوط به مرگ و میر و 19,919 موارد بازیابی.

اما این کاهش در حمایت از فرمانده واکنش به شیوع بیماری نیز آمده است که کنگره و دولت باید نورد از یک سری از اقدامات امداد برای کسب و کار و خانواده های ضربه گیر.

در پایان ماه مارس تهمت امضا کردن 2 تریلیون دلار بسته محرک ارائه آمریکایی ها فردی چک و وام برای کسب و کار در میان یک افزایش شدید در تعداد مدعیان بیکاری مربوط به تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر.

مدت کوتاهی پس از عبور از بخش اورژانس در طرح نجات رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که اجتماعی فاصله قوانین خواهد بود تمدید تا 30 آوریل—یک حرکت است که خود را بالا coronavirus متخصص دکتر Anthony Fauci به نام “عاقلانه و محتاطانه.”

در عین حال آن را در اطراف این زمان است که صبح مشورت نظرسنجی در بر داشت خود را خالص coronavirus تصویب امتیاز لغزش با یک نظرسنجی انجام شده در بین 31 مارس و آوریل 1 پیدا کردن که 49 درصد از آمریکایی ها حمایت پاسخ خود را در حالی که 47 درصد مخالف.

در آخرین coronavirus ردیابی نظرسنجی صبح مشورت یافت که کنگره بالاتری خالص تصویب امتیاز از رئیس جمهور. دقیقا نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها تایید شده از قانونگذاران اقدامات در میان همه گیر در حالی که 35 درصد مخالف و 15 درصد گفت: آنها مطمئن بودند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس ثبت شبیه خالص امتیاز با 46 درصد تصویب خود را پاسخ و 36 درصد مخالف.

در ضمن نظرسنجی در بر داشت که تصویب اقدامات انجام شده توسط مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و مقامات دولتی بالا بود.

تقریبا هشت در ده آمریکایی (79 درصد) خوشحال بودند با CDC واکنش به گسترش رمان coronavirus در حالی که کمی کمتر از سه چهارم (74 درصد) مصوب از دولت خود را دولت پاسخ.

صبح مشورت نظرسنجی انجام شده بین مارس و 3 آوریل 3 با یک نمونه از 2200 بزرگسالان آمریکایی. حاشیه آن از خطا می ایستد در 2 درصد است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.
Donald Trump at Coronavirus Briefing
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکث در طول یک خبر مطبوعاتی در آخرین توسعه از شیوع کروناویروس در آمریکا در 18 مارس سال 2020 است.
الکس ونگ/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im