آمریکایی ها گفت: برای سرپا ایستادن کردن به عنوان coronavirus ادعا 90 زندگی

با کسب و کار بسته شدن درب و در دولت اصرار و در برخی موارد سفارش, خسته از شهروندان به سوراخ کردن در خانه این دنیا بود و بلع این قرص تلخ تجویز شده برای مبارزه با کروناویروس. رئیس جمهور تهمت است و خواسته همه آمریکایی ها برای محدود کردن تماس با دیگران برای 15 روز و او اعتراف کرد که اقدامات بی سابقه ای گرفته شده در سراسر کشور می تواند سینک آمریکا به رکود اقتصادی است.

پخش زنده در 10:30 صبح شرقی: اعضای Coronavirus نیروی کار به روز رسانی را از کاخ سفید – سازمان دیده بان در این دیدار ،

رشد پذیرش توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران جهان از قبر تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بیماری ممکن است کمک به وال استریت دوباره بجای اول برگشتن از یکی از بدترین روز در تاریخ, اما آن باقی مانده است معلوم نیست آیا شنبه چشمگیر تحمیل بر جامعه و وعده های دولت برای کاهش درد خواهد بود به اندازه کافی برای گول زدن وخیم بدترین سناریو مورد.

میلیون ها نفر از زندگی و کسب و کار شده اند از خط خارج. نیمی از یک میلیارد کودک در سراسر جهان در حال خروج از مدرسه است. پزشکان در برخی از ثروتمندترین کشورهای توسعه یافته ترین در این سیاره از جمله ایالات متحده هشدار می دهند سیستم های سلامت در حال آمادگی برای مقابله با یک انتظار یورش بیماران.

COVID-19 کشته شدن حداقل 90 از بیش از 4,580 افراد مبتلا به این بیماری در ایالات متحده در سطح جهانی مرگ و میر بیش از 7,100 روز سه شنبه با تهاجمی ترین شیوع بیماری هنوز هم در اروپا و ایران.

جراح عمومی در ایالات متحده بیمارستان’ آمادگی برای بیشتر موارد coronavirus

شده است وجود دارد تشویق شواهد از چین, کره جنوبی, و در حال حاضر حتی سخت-آمار ایتالیا که کنترل دقیق اقدامات انجام کار. کاخ سفید آن را روشن ساخته است که درخواست برای 15 روز انبوه وقفه از زندگی عمومی می تواند تمدید شود, و امریکا در نبرد با کروناویروس می کشیدن تا مرداد.
  
بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im