کاربران رسانه های اجتماعی شنبه در واکنش به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا با ساخت هشتگ #AmericansFindTrumpGuilty یک روند موضوع است. دیگران بودند که به انتقاد از مجلس سنا تصمیم ابراز نظرات خود را با استفاده از هشتگ #ImpeachedPresident.

در طول چهار شنبه سخنرانی اعلام کرد که او را شکست حزب جمهوری خواه خطوط و رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه رامنی گفت: “نتایج حاصل از این سنا دادگاه خواهد شد در واقع به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بالاتر از قضاوت مردم آمریکا.”

رامنی رای شد تنها صدای مخالفت از جمهوری خواهان در یک رای گیری که به عنوان انتظار می رود بیشتر به دنبال حزب خط. در حالی که رامنی آیا رای گناه نیست در انسداد عدالت اتهام رای خود در برابر تهمت در سوء استفاده از قدرت ماده مانع کاخ سفید از به دست آوردن یک جمهوریخواه ایالات مقابل هنگامی که شمارش نهایی شد جدول.

بسیاری از دموکرات ها تکرار احساسات از مجلس نانسی پلوسی که گفت: در یک شنبه مصاحبه “هر چه اتفاق می افتد [تهمت] بوده است استیضاح برای همیشه.”

“بر ‘گناه نیست” به این معنا نیست گناه ایم” نیویورک نماینده ایوت کلارک. “شما می توانید یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است. دونالد #تهمت و برای همیشه خواهد بود یک #ImpeachedPresident. سازمان دیده بان امریکا او را ادامه خواهد داد به تلاش برای دور تر با قانون شکنی. اما ما هوشیار باشند.”

کالیفرنیا نماینده جکی Speier موافقت با کلارک دیدگاه.

“محاکمه بدون شاهد و بدون اسناد است که بدون محاکمه در همه” Speier نوشت. “این تقلب از شروع. و آن این است نه تبرئه آن کناره گیری جمهوریخواهان کنترل سنا را به عهده به کشور ما است. #ImpeachedPresident”

“احترام به میت رامنی ایم” فعال سیاسی Tanbir چودری “اعتقاد داشتند که حتی رئیس جمهور نیست بالاتر از قانون است. برای اولین U. S Senator در تاریخ ایالات متحده آمریکا رای به حذف از دفتر یک رئیس جمهور از حزب خود را. او آنچه او خواه همکاران نبود. جرات. #ImpeachedPresident”

donald trump
اخبار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در پایان روز چهارشنبه استیضاح دادگاه منجر به هشتگهای #ImpeachedPresident و #AmericansFindTrumpGuilty شدن روند موضوعات در رسانه های اجتماعی.
Mark Wilson/گتی

“ما اکثریت مردم ایالات متحده امریکا پیدا دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن به جرم جنایت علیه کشور ما ایم” پادکست میزبان اسکات Dworkin. “و من اعتماد مردم آمریکا بیش از این محاکمه شم هر روز. دوره. #AmericansFindTrumpGuilty”

در حالی که نه صداقت به عنوان یک “فن” از رامنی وکیل و سی ان ان قانونی تحلیلگر Shanlon وو توییتی احترام خود را برای رامنی ،

“من از طرفداران میت #رامنی اما او عمل کرده و امروز به عنوان یک ایالات متحده سناتور باید عمل – رای گیری برای آنچه که شواهد و مدارک ثابت و چه وجدان خود را مورد نیاز نمی چه #تهمت و #مک کانل مورد نیاز است. #AmericansFindTrumpGuilty”

رئیس ائتلاف دموکراتیک جان کوپر پرسیدم هیچ sham حکم از جعلی محاکمه با هیچ شاهد تغییر خواهد کرد این واقعیت است که اکثر آمریکایی ها می دانند که تهمت گناه است. مغلوب ساختن پیشی جستن است استیضاح شد و تبرئه. که لکه هایی که برای همیشه آخرین. #AmericansFindTrumpGuilty”

برخی از مردم به خیابانها در اعتراض به تهمت را تبرئه. کاربر توییتر امیلی پیج Wilson مشترک یک عکس از یک چنین اعتراض و توییتی “من خیلی افتخار می کنم و سپاسگزار برای هر کسی که در برابر این ریاست جمهوری تبدیل شدن به نرمال. #AmericansFindTrumpGuilty”

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه به عنوان یک پیروزی حزب دموکرات است. کاربر توییتر مایکل Nothem توییتی “#AmericansFindTrumpGuilty بودن بیشترین عالی اصولی برجسته و انعطاف پذیر و نوآورانه و فوق العاده رئیس جمهور در یک قرن. تبریک آقای رئیس جمهور برای ضرب و شتم دموکرات ها یک بار دیگر.”

کمیته دفاع از رئیس جمهور تبدیل به #ImpeachedPresident به #AcquittedForever با جیر خود را که بخوانید “تبریک آقای رئیس جمهور!”

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ایجاد یک بیانیه رسمی در مورد خود را تبرئه در روز پنج شنبه. حتی اگر او پاک شده است از اتهامات ناروا تبدیل شده است تنها سوم رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح همراه با رئیس جمهور بیل کلینتون و اندرو جانسون. هر دو کلینتون و جانسون نیز تبرئه توسط آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im