بازیکن تنیس آمریکایی صوفیه Kenin مورد نیاز قوی forehands به موقع backhands و طاقت فرسا خواهد شد اما او دوباره آن را انجام داده. Kenin شکست استرالیا Ashleigh Barty در مجموعه های مستقیم پنج شنبه صبح برای پیشبرد به فینال اپن استرالیا.

Kenin غلبه کسری در هر دو مجموعه به ناراحت باز بالا دانه و کشور مورد علاقه را به نفع خود از آن 7-6, 7-5 در زنان نیمه نهایی.

Kenin, 21, پیشرفت به صورت برنده پنج شنبه دیگر نیمه نهایی بین شماره 4-کشت سیمونا هالپ و Garbiñe Muguruza.

سفر به استرالیا باز نبود یک راه آسان برای Kenin و نه فقط کسانی که با او مواجه شده در طول راه. پدر و مادر او نقل مکان به شهر نیویورک در سال 1987 به فرار اتحاد جماهیر شوروی اما به مسکو بازگشت و در سال 1998 برای تولد صوفیه به طوری که او می تواند مطرح شود با کمک دیگر اعضای خانواده.

خانواده و بازگشت به ایالات متحده و صوفیه به سرعت تبدیل به یک بازیکن برای پخش در آینده.

Sofia Kenin
صوفیه Kenin ایالات متحده پذیرای Ashleigh Barty استرالیا پس از خود زنان مجرد نیمه نهایی مسابقه در روز یازده از سال 2020 باز استرالیایی در ملبورن پارک در 30 ژانویه 2020 در ملبورن استرالیا است.
عکس توسط فرد لی/گتی ایماژ

صوفیه Kenin هر چند رتبه 12 در جهان به نظر می رسید مانند یک فلک زده در حالی که در مواجهه با همکار آمریکایی کاکائو Gauff در دور 16 آخر هفته گذشته. Gauff برنده اولین مجموعه 7-6 اما Kenin یورش برده و به پیروزی دو بعدی مجموعه 6-3, 6-0 برای پیشبرد به مرحله یک چهارم.

Kenin شکست فایرفاکس Jabeur 6-4. 6-4 به مرحله نیمه نهایی و مطابقت با شماره 1 زنان بازیکن—و 2019 باز فرانسوی قهرمان—Ashleigh Barty.

Barty برنده بیشتر مطلب و بهتر بود برنده درصد در دوم خدمت می کند اما Kenin بازی بیشتر به طور مداوم و تا به حال اشتباهات کمتر در طول بازی. یک شوت که فرود آمد در خارج از خطوط توسط Barty در نقطه نهایی به Kenin پیروزی و مانع از جفت از رفتن به یک شیطان مجموعه.

در حال حاضر Kenin هدف خواهد برای اولین بار عمده تنیس روی عنوان.

“این یعنی همه چیز” Kennin گفت: ESPN بعد از نیمه نهایی برنده شوید. “من خواب بوده ام از این پس که من کمی بود. آن را نه غرق نشده است.”

Kenin قطار در میامی که در آن بسیاری از ورزش های جهان چشمان خود در حال حاضر به دلیل آینده سوپر باول در این آخر هفته. Kenin قطار در میامی حرارت و رطوبت اما انتقال به ملبورن بود و نه عرق, او گفت:.

در حال حاضر Kenin ادامه می توانید اجرای خود را به عنوان او می خواهد بازی برای یک عنوان بزرگ در استرالیا در روز شنبه.

پس از مختصر و بسیار موفق و حرفه ای در جهان junior مدار Kenin تبدیل طرفدار در سال 2017 بود و به نام جهانی تنیس انجمن “بیشترین بهبود بازیکن” برای سال 2018 است.

او شنبه بازی او در اولین مسابقه نیمه نهایی در یک تورنمنت عمده پس از برنده شدن در چند عنوان به عنوان یک کاربر رقیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de