در میان coronavirus افزایش ابوت ابراز تاسف بازگشایی میله

به عنوان تعدادی از افراد بستری در تگزاس از coronavirus پیشی گرفته 5,000 روز جمعه و فرماندار گرگ ابوت گفت: او نباید با عجله پیش با بازگشایی میله های زندان. خبر می آید به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده روز جمعه گفت که تگزاس یکی از دو ایالت با بیشترین افزایش در مثبت coronavirus موارد به عنوان کشور گزارش بالاترین تک روز افزایش موارد جدید.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی من می خواهم آهسته دوباره افتتاح کافه” ابوت گفت: ABC وابسته KIVA در ال پاسو. ابوت افزود که “نوار تنظیمات در واقعیت فقط کار نمی کند با یک بیماری همه گیر.”

“در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” ابوت گفت: در انتشار اخبار جمعه اعلام کرد او خاموش کردن میله.

Dr. Anthony Fauci, که سر تا کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در روز جمعه گفت که شده است وجود دارد یک “پارادایم شیفت” در موارد جدیدی از کروناویروس که تا حد زیادی رانده شده توسط افراد جوان است. ابوت قبلا گفت: افراد بین سنین 18-40 در حال رانندگی تگزاس’ افزایش است.

US-HEALTH-VIRUS-TEXAS
یک متصدی بار با پوشیدن یک ماسک باعث می شود یک نوشیدنی در یک رستوران در Austin, تگزاس, ژوئن 26 سال 2020 است. SERGIO FLORES/خبرگزاری گتی ایماژ

میله های زندان بودند مجاز به بازگشایی در تگزاس در آوریل 22 در 25 درصد ظرفیت و سپس آن را به 50 درصد افزایش یافته در ژوئن 3.

اما تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در تگزاس بالاترین رکورد این هفته ابوت نورد برخی از دولت بازگشایی. ابوت با صدور حکمی از جمعه که میله های زندان باید تعطیل به طور نامحدود و رستوران ها که اجازه داده شد برای باز کردن در 75 درصد ظرفیت در حال حاضر به کاهش ظرفیت به 50 درصد ظرفیت است. ابوت گفت: ABC وابسته KVUE در آستین است که “اگر مردم از قوانین پیروی نمی کنند که می تواند منجر به حتی بیشتر تشدید بازگشت از باز کردن کسب و کار در تگزاس است.”

در روز جمعه وجود دارد 5,707 جدید کروناویروس موارد در دولت با توجه به تگزاس وزارت بهداشت. آن یک قطره از یک روز رکورد 5,996 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه. تعداد موارد جدید شده اند در حال افزایش است پس مارس 26.

تعداد افراد بستری شده افزایش یافته است و به مدت 15 روز متوالی به دولت نزدیک آن ICU ظرفیت. از جمعه وجود دارد 1,284 تخت ICU موجود با توجه به تگزاس وزارت بهداشت. تعداد افراد بستری به افزایش 5,102 اولین بار آن را در صدر 5,000.

در هوستون ایالت و بزرگترین شهر بیش از 10 ٪ از مردم در حال آزمایش برای COVID-19 مثبت هستند به گفته دکتر دیوید Persse با هوستون وزارت بهداشت, CBS وابسته KHOU گزارش. که 30 درصد افزایش از سه ماه پیش.

US-HEALTH-VIRUS-TEXAS
کاربران در غرب آلاباما یخ خانه آبجو قبل از تگزاس فرماندار گرگ Abbotts جهت است که تمام میله ها بسته شود در ظهر امروز در هوستون, تگزاس, در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. علامت فلیکس/AFP /خبرگزاری گتی ایماژ

COVID-19 متخصص دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد و هشدار داد اگر روند فعلی ادامه یابد در این سرعت هوستون می توانید ببینید 4,000 موارد جدید در روز تا اواسط ماه جولای KHOU گزارش شده است. این شهرستان دارای ماند بین 800 تا 1000 نفر در روز این هفته است.

تگزاس و آریزونا گزارش داده اند که بزرگترین افزایش در coronavirus موارد به دنبال فلوریدا, می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی آلاباما و جورجیا, لوئیزیانا, نوادا و یوتا Birx روز جمعه گفت. معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید تگزاس و آریزونا در هفته آینده.