یکی از این کشور بالا کارشناسان بهداشت و درمان که در حال کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل coronavirus ارائه توصیه های ساده برای افراد مسن و یا vulnerably بیمار آمریکایی: نمی کنید در هواپیما و کشتی های کروز.

Dr. Anthony Fauci, دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به نظر می رسد در چند روز شنبه برنامه های خبری تلویزیونی اصرار آمریکایی ها به خصوص مسن یا بیمار آمریکایی ها به سفر به عنوان coronavirus موارد همچنان به گسترش است. Fauci گفت که “ممکن است” ایالات متحده می تواند قفل کردن کل شهر و یا مناطق ویژه منطقه سیاتل با استفاده از یک شبیه مهار تاکتیک در ایتالیا. او همچنین گفته شده است وجود دارد یک “شتاب از موارد” طی هفته گذشته و از او خواست “اجتماعی فاصله” و دور نگه داشتن از همه مکان های شلوغ

“در حال حاضر, نگاهی به چیزهایی که در معرض خطر بالا — مکان های شلوغ شدن در هواپیما. و مطلقا نمی توانید بر روی یک کشتی کروز” Fauci خواست آمریکایی ها که ممکن است دارای بیماری های زمینه ای از جمله بیماری های قلبی و بیماری ریوی مزمن یا دیابت است.

فاکس نیوز لنگر Chris Wallace فشرده Fauci در مورد اینکه آیا ایالات متحده می تواند دیدن یک مستند از شهروندان خود را شبیه به ایتالیا که دولت قرنطینه بیش از یک چهارم از جمعیت است.

“ما باید واقع بینانه” Fauci—که منجر NIAID یکی از 27 جناح از موسسه ملی بهداشت (NIH), یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی—پاسخ داد. “من فکر نمی کنم این امر می تواند به عنوان سخت گیرانه به عنوان” هیچ کس در هیچ کس است.” اما اگر ما همچنان به این موارد به خصوص در سطح جامعه وجود خواهد داشت آنچه ما تماس بگیرید کاهش, که در آن شما باید به آنچه که اساسا اجتماعی فاصله.”

Fauci گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همراه با وزارت امور خارجه به طرح موضوع توصیه به “آسیب پذیر” آمریکایی ها به ویژه کسانی که مبتلا به “زمینه” شرایط بهداشتی. او هشدار داد این افراد به فعال و تصریح کرد: اجتناب از سفر. “منظورم این است که در حال حاضر. نمی خواهید تا همه چیز بدتر است. می گویند هیچ جمعیت زیادی بدون سفرهای طولانی گفت:” ان بی سی نیوز.

وقتی پرسیده شد که دوباره در مورد پتانسیل quarantining از میلیون ها نفر از آمریکایی ها Fauci گفته فاکس نیوز’ والاس: “این امکان وجود دارد… شما نمی خواهید به هشدار مردم اما با توجه به گسترش ما دیدن هر چیزی ممکن است.”

او به طور خلاصه مورد بحث پیدا کردن “تعادل” در بحث گسترش COVID-19 و اجتناب از “چرخش” از حقایق سیاسی و روایات.

“دور ماندن از چرخش و فقط به مردم اطلاعات است که شما نیاز دارید بر اساس شواهد و حقایق سخت زمانی که شما مدارک شما آن را به عنوان آن است — اگر شما لازم نیست که تمام شواهد از آنجا که ما در یک پویا وضعیت — شما با استفاده از بهترین قضاوت خود را در توصیه ها و دستورالعمل ها. اما شما همیشه باید صادقانه با مردم آمریکا.”

هفته گذشته Fauci گفت: سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرگز “محدود” او از رله اطلاعات به عموم مردم برای اهداف سیاسی. او اشاره کرد که وظیفه خود را نمی تواند به خطر بیافتد توسط رئیس جمهور حتی اگر او تحت فشار بوده است. “شما نمی خواهید برای رفتن به جنگ با رییس جمهور, اما شما رو به راه رفتن تعادل خوبی از ساخت مطمئن شوید که شما همچنان به حقیقت را بگویید.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هم زده جنجال هفته گذشته پس از او پیشنهاد 3,500 مسافران شاهزاده بزرگ کشتی کروز رشته در خارج از سان فرانسیسکو بود نه تقصیر دولت آمریکا پاسخ. “آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای ماندن مردم [در کشتی]. اما من می خواهم با آنها. من به آنها گفتم به تصمیم نهایی. من نه — چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند. من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

airplane passengers coronavirus travel warning
یکی از این کشور بالا کارشناسان بهداشت و درمان که در حال کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل coronavirus ارائه توصیه های ساده برای افراد مسن و یا vulnerably بیمار آمریکایی: نمی کنید در هواپیما اصلا به روی کشتی های کروز.
هکتور RETAMAL / مشارکت کننده/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de