در میان شیوع چین شیفت به استفاده از “به سبک روسی” دروغ تاکتیک

چین در ماه های اخیر به طور قابل توجهی گسترش داد رسمی خود را با حضور در غربی سیستم عامل رسانه های اجتماعی و در یک تلاش آشکار برای نفوذ در افکار عمومی در مورد گسترش COVID-19 نقل مکان کرد به سمت یک “سبک روسی” گسترش دروغ یک ارزیابی مستقل پیدا کرده است.

رسمی چینی حساب به تصویب رسید “بیشتر مقابله استقرار” در پیام خود این ویروس در ابتدا در اواخر فوریه و در طول ماه مارس به عنوان COVID-19 موارد تایید شده در سراسر اروپا و در ایالات متحده با توجه به یافته های اولیه از دروغ-ابزار ردیابی. برخی از مهمترین درگیر مطالب شامل انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و وقوع.

به تازگی گسترش ابزار به نام همیلتون 2.0, رونمایی شد دوشنبه توسط اتحاد برای تامین دموکراسی (ASD) است که بخشی از حزبی ایالات متحده بر اساس German Marshall Fund. هر چند آن را قبلا اختصاص داده شده بود به ردیابی حساب های رسمی و رسانه های مرتبط و یا بودجه توسط دولت روسیه آن را در حال حاضر نیز بررسی حساب رفتارها و گرایش در میان چینی خارجه-حمایت رسانه های ردیابی محتوا است که دولت چین مقامات به اشتراک گذاری در Twitter, Facebook, YouTube و دولت در وب سایت های خبری.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

در میان یافته های ASD روز دوشنبه منتشر شد که حساب توییتر مربوط به چین سفیران سفارتخانه ها و کنسولگری های رشد بیش از 250% پس از این زمان در سال گذشته زمانی که سیاسی تظاهرات در هنگ کنگ برای اولین بار آغاز شد. این گروه همچنین متوجه شد که رسمی چینی حساب اغلب ترجمه اخبار رسانه های بودجه توسط ایران و یا روسیه دولت – سه نفر از پنج غیر چینی, ترین, ترجمه اخبار رسانه ها شد حمایت تهران و مسکو با توجه ردیاب.

این تحلیل همچنین نشان داد مشخص تکامل در نوع محتوا چینی حساب مشترک پس از شروع COVID-19 شیوع. در حالی که اوایل پیام رسانی با تمرکز بر پکن تلاش برای جلوگیری از ویروس’ گسترش کسانی که پیام های رشد بیشتر آشکارا خصمانه در ماه های فوریه و مارس به عنوان موارد نشو و نما در خارج از چین است. برخی از کسانی که حساب های به اشتراک گذاشته شده تئوری های توطئه در مورد ریشه های این ویروس و حمله به مقامات غربی برای انتقاد از نقش چین.

چندین دولت ایالات متحده آمریکا از مقامات از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به نام مقامات چینی برای گسترش اطلاعات نادرست یا گمراه کننده. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای محکوم کردن یک جفت از توییت توسط معاون مدیر کل وزارت خارجه چین اطلاعات بخش Lijian ژائو که دو بار مرتبط در توییتر به مقالات که ادعا COVID-19 سرچشمه در خارج از چین و احتمالا در آمریکا

“چین بود و قرار دادن اطلاعات آن نادرست بود که نظامی ما به این را به آنها. که نادرست بود گفت:” آقای ترامپ که برای یک بار در دفاع از خود تمایل به مراجعه به COVID-19 به عنوان “چینی” ویروس. او پس از متوقف و با استفاده از به اصطلاح.

آقای ترامپ خود پیام در چین تکامل یافته است در هفته های اخیر. در ماه ژانویه او ستایش پکن “شفافیت” اما اخیرا مورد دولت چین برای تبلیغ. اواخر هفته گذشته پس از یک تماس تلفنی با رئیس جمهور چین شی جینپینگ آقای ترامپ توییتی که رهبران دو کشور شد “همکاری نزدیک با هم.”

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید به طور مداوم هشدار داده است که کشورهای دیگر از جمله چین و ایران شد و به احتمال زیاد به دنبال در روسیه را قدم به قدم به شرکت در آنلاین دروغ و تاثیر مبارزات. در تازه ترین مکان ارزیابی از دشمنان استراتژیک نیت – 2019 در سراسر جهان تهدید ارزیابی – سازمان های اطلاعاتی هشدار داد که “چین و روسیه بیشتر تراز وسط قرار دارد از هر نقطه از اواسط 1950s.”

“[T]او در ارتباط است و به احتمال زیاد به تقویت در سال آینده به عنوان برخی از منافع خود و تهدید برداشت همگرا,” ارزیابی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de