نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq (D-Minn.) نیروهای با سن. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) به معرفی دو حزبی قانون با هدف تقویت اجرای فدرال جرم و جنایت نفرت ،

مقدمه ای از عدالت برای قربانیان جنایات نفرت عمل شد و اعلام کرد در ژانویه 28. آن را به قوانین موجود آسان تر برای اعمال تغییر مورد نیاز برای تلاش یک جرم به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“به عنوان دادستان سابق من دیده ام دست اول تروما که جنایات نفرت تحمیل می توانید نه تنها در کامپیوتر بلکه در تمام جوامع است. ما باید ایستاده با هم به مبارزه با نفرت انگیزه خشونت یک اولویت” گفت: Klobuchar در آزادی مطبوعات. “عدالت برای قربانیان جنایات نفرت قانون تضمین می کند که اجرای قانون فدرال باید قدرت مورد نیاز برای تعقیب جرایم ناشی از نفرت. ما باید تمام ما می توانیم برای پایان دادن به حملات با انگیزه تعصب است.”

دادگاه تقسیم شده اند مورد نیاز برای حوادث در نظر گرفته شود جرایم ناشی از نفرت. یک 2014 تصمیم داشت که تعصب در برابر حفاظت شده گروه باید تنها انگیزه برای یک جرم و جنایت نفرت که می تواند یک مشکل استاندارد برای دیدار با. قانون جدید نیاز خواهد بود تعصب در برابر محافظت کلاس به یک “قابل توجهی عامل ایجاد انگیزه” در یک جرم و جنایت نه تنها انگیزه.

Sen. Amy Klobuchar
سناتور ctq در انتخابات ریاست جمهوری رویداد در پورتسموث در فوریه 4 سال 2020 است.
اسکات ایسن/گتی

این متیو شپرد و جیمز برد جونیور جنایات نفرت پیشگیری عمل 2009 اضافه شده تعصب بر اساس گرایش جنسی و جنسیت و هویت جنسی و ناتوانی موجود در جرم و جنایت نفرت قوانین برخورد با نژاد و مذهب و ملیت. Murkowski یکی از تعداد کمی از جمهوری خواهان برای رای دادن به نفع این لایحه است. او معتقد است لایحه جدید می تواند کمک قوانین قبلی اجرا شود به عنوان آنها در نظر گرفته شده بودند گفت: آن می تواند “یقین حقوقی” برای دادستان.

“تعصب در برابر گروه ها و افراد به دلیل گرایش جنسی و مذهب و نژاد و یا ویژگی های دیگر بوده و بخشی از تاریخ ما است. در حالی که ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگی در حفاظت از همکار ما آمریکایی ها از اعمال نفرت و تعصب و تبعیض و خشونت و كليشه اي هنوز هم ادامه دارد. باید آن را قرار داده به توقف” گفت: Murkowski. “امریکا یک قابلمه ذوب و تفاوت های ما باید جشن گرفته می شود نه درمان با تعصب. من با افتخار به عضویت سناتور Klobuchar در این تلاش برای توانمند سازی اجرای قانون فدرال با ارائه یقین حقوقی آنها نیاز به عاملان جنایات نفرت به عدالت است.”

وجود دارد یک گزارش 7,120 حملات با انگیزه تعصب در برابر حفاظت شده گروه در سال 2018 یک از 16 سال به بالا با توجه به اف بی آی است. اما جنایات نفرت تصور می شود به طور گسترده ای underreported و جمع آوری دقیق اندازه گیری فرکانس آنها دشوار است.

قانون جدید حمایت طیف متنوعی از گروه های مدافع از جمله NAACP ضد افترا لیگ ملی و حقوق معلولین شبکه. خانه نسخه از این لایحه که هنوز برای معرفی به عنوان از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im