مینه سوتا سناتور ctq به اشتباه گفت: تشویق جو بایدن حامیان در میشیگان شنبه که او را مفتخر به عضویت 2020 “بلیط” قبل از اینکه او به سرعت اصلاح ظاهری کلامی لغزش ،

Klobuchar که کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه هفته گذشته و بی درنگ تایید بایدن کرد “امی” از شعارهای مشتاق Grand Rapids, Michigan مخاطبان پس از او ادعا کرد برای پیوستن به بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور در جفت فرضی 2020 کمپین بلیط.

در حالی که او به سرعت خودش را اصلاح کرد در مقابل جمعیت تشویق Klobuchar کوتاه پیشنهاد بلافاصله تشویق حدس و گمان در مورد کسی است که رقابت برای معاون رئیس جمهور نقش بالقوه بایدن بلیط. این بایدن کمپین را اعلام نکرده است هر بالقوه ميدارد اگر چه معاون رئیس جمهور سابق و نماینده فعلی جبهه-دونده قبلا شناور چند زنان — و یک جمهوری خواه-به عنوان چشم انداز.

“من نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر برای پایان دادن به نامزدی من به عنوان سخت به عنوان آن بود به انجام این کار با ما معشوق کارکنان و هر کس دیگری نسبت به تاریخ بلیط — برای پیوستن به جو بایدن” Klobuchar گفت: اتفاقی بیش کلمات و ارشاد مخاطبان به پشت سر هم در “امی” و شعارهای uproarious تشویق.

“من که قرار بود به می گویند شما بچه ها من رفتن به می گویند و سپس برای پیوستن به فوق العاده فوق العاده کمپین جو بایدن” Klobuchar گفت: اصلاح خودش با خنده به عنوان جمعیت تشویق چشم انداز خود را به عنوان معاون رئیس جمهور.

“بیت از یک لغزش فرویدی اظهار داشت:” NBC News, کمپین قراردادن آماندا طلایی باعث گسترده معاون رئیس جمهور گمانه زنی ها در توییتر شنبه.

Klobuchar انتخاباتی نمایندگان بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر شنبه بعد از ظهر.

مینه سوتا سناتور پیوست و چند تن از بایدن به اصطلاح “متوسط” دموکراتیک رقبا در هفته گذشته در ترک اصلی مسابقه و حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سابق تگزاس کنگره Beto o’rourke و مایکل بلومبرگ میلیاردر وام اند حمایت خود را از یمن.

“پیام من در طول این کمپین شده است روشن است: اگر ما می خواهیم برای پیروزی در ماه نوامبر ما نیاز به ایجاد یک ائتلاف با اخراج دموکراتیک پایه & مستقل و متوسط Republicans.@JoeBiden خواهد ساخت که ائتلاف آورد و نجابت و همدلی بازگشت به کاخ سفید” Klobuchar توییتی پنج شنبه.

بایدن در حال حاضر درگیر در یک گرم دو طرفه نژاد با ورمونت سناتور برنی ساندرز به عنوان شش کشور–از جمله میشیگان–رای خواهد داد این آینده سه شنبه. پنج متحده برگزار خواهد شد اصلی مسابقات در طول ماه مارس.

در سالن شهر در آیووا در ماه نوامبر گذشته بایدن پیشنهاد او بود با توجه به چهار زن برای معاون رئیس جمهور اسلات در سال 2020 بلیط است اما لیست خاص اسامی چون “مطبوعات فکر می کنم که که من برداشت.” بایدن در ادامه به توصیف بالقوه متعدد در حال اجرا آمپول شناسایی شده توسط تحلیلگران سیاسی به عنوان معاون سابق دادستان کل سالی یاتس سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و “دو سناتور از ایالت نیوهمپشایر” جین شاهین و مگی حسن.

در ماه اوت گذشته بایدن موجب گمانه زنی پس از, گفت که او ترجیح می دهم یک معاون ریاست جمهوری همسر در حال اجرا است که “از رنگ و/یا جنس های مختلف,” واشنگتن پست گزارش شده است. و در اواخر ماه دسامبر بایدن گفت که او باز به چیدن یک جمهوری خواه معاون رئیس جمهور اما افزود: “من می خواهم, اما من نمی توانم فکر می کنم از یک در حال حاضر.”

“وجود دارد این است که برخی از واقعا شایسته جمهوری خواهان است که هنوز هم وجود دارد اما در اینجا مشکل این است در حال حاضر شناخته شده آنهایی که آنها رو به بالا” بایدن گفت: Exeter, New Hampshire جمعیت در سال گذشته است.

بایدن در حال حاضر پیشتاز با 621 نمایندگان فقط جلوتر از ساندرز با 553 نمایندگان. Klobuchar تا به حال به دست آورد هفت نمایندگان در حالی که Buttigieg انباشته 26 بلومبرگ کشیده در 37 و هاوایی کنگره Tulsi Gabbard — که هنوز رسما در مسابقه — دو.

joe biden vp amy klobuchar
مینه سوتا سناتور ctq به اشتباه گفت: تشویق جو بایدن حامیان در میشیگان شنبه که او را مفتخر به عضویت 2020 “بلیط” قبل از اینکه او به سرعت اصلاح ظاهری کلامی لغزش ،
ران جنکینز / Stringer/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de