دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq گفت که او را به حمایت از شخص ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ اگر او موفق به دریافت این حزب نامزدی در حالی که همچنین با این استدلال که او به نظر می رسد باید در بحث مرحله.

بلومبرگ میلیاردر تاجر و شهردار سابق شهر نیویورک راه اندازی یک غیر متعارف انتخابات ریاست جمهوری در اواخر ماه نوامبر. او تصمیم به چشم پوشی مبارزات انتخاباتی در رای گیری اولیه متحده به جای تمرکز بر روی هزینه های بزرگ در سوپر شنبه متحده است. او در حال حاضر پوسته صدها میلیون نفر از بخت خود را برای پرداخت هزینه های آگهی های تلویزیونی هدف قرار دادن رای دهندگان.

مترقی نامزدهای سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز استدلال کرده اند که بلومبرگ اساسا تلاش برای خرید این انتخابات است. شهردار سابق نیز مواجه قابل توجهی سخنان قبلی دفاع و گسترش بسیار بحث برانگیز “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی و همچنین به عنوان گزارش misogynistic نظرات در مورد زنان است.

صحبت کردن با ان بی سی نیوز, دیدار با مطبوعات روز یکشنبه Klobuchar تصریح کرد که او را حمایت هر کس دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور است. “من به حمایت از او [ایسنا]” او گفت:. “من هنوز فکر می کنم او بهترین نامزد برای کشور ما است.”

در طول مصاحبه مینه سوتا سناتور نیز خواسته شد در مورد بلومبرگ ظاهر می شود در آینده دموکراتیک بحث. کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) دریافت قابل انتقاد پس از آن منتشر شد دستورالعمل جدید در اوایل این ماه برای آینده بحث خواهد بود که به طور بالقوه اجازه می دهد بلومبرگ به واجد شرایط به بحث مرحله.

بلومبرگ که به ارزش حدود 60 میلیارد دلار است از قبل پیش بینی پذیرش مشارکتهای مردمی انتخاب خود به صندوق انتخابات ریاست جمهوری است. قبلی DNC بحث مدارک تحصیلی مورد نیاز داوطلبان برای پاسخگویی به نظرسنجی آستانه علاوه بر تامین تعداد مشخصی از سهم از سراسر کشور است. اما بحث جدید مورد نیاز تنظیم شد توسط DNC و نامزدها در حال حاضر تنها مورد نیاز برای رسیدن به خاص در آستانه رای گیری و یا به برنده نمایندگان در نیوهمپشایر یا آیووا به واجد شرایط.

به عنوان بلومبرگ به تازگی اهدا مبلغ قابل توجهی به DNC بسیاری از نگرانی است که او تا به حال اقدام به خرید راه خود را بر روی بحث مرحله. اما DNC اصرار این مورد نیست. تا کنون بلومبرگ رسیده است رای گیری مورد نیاز و یا برنده هر نمایندگان به واجد شرایط برای بحث.

“او فقط نمی تواند پنهان در پشت امواج رادیو و تلویزیون. او برای پاسخ به سوالات” Klobuchar گفت: دیدار با مطبوعاتبا اشاره به صدها میلیون بلومبرگ صرف شده در آگهی های تلویزیونی. “البته من فکر می کنم او باید در این بحث که در نهایت او خواهد بود چون من نمی تواند ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون. اما من می توانید ضرب و شتم او را در بحث مرحله است.”

“من فکر می کنم مردم آمریکا شایسته است که به تصمیم گیری,” او گفت:.

Amy Klobuchar
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq (D-مینه سوتا) شرکت در یک LULAC ریاست جمهوری تاون هال در کالج جنوب نوادا فوریه 13 در شمال لاس وگاس نوادا
الکس ونگ/گتی

ساندرز که پدید آمده است به عنوان پیشتاز در دموکراتیک اولیه با اکثر ملی نظرسنجی نشان دادن او در رهبری پس از موفقیت در نیوهمپشایر و آیوا شده است بسیار مهم تر از بلومبرگ. صحبت در شنبه رویداد او به نام میلیاردر سابق برای حمایت از “توقف-و-frisk” نشان می دهد این امر می تواند دشوار برای او را به نفع خود با چنین سیاسی چمدان.

“ما نمی خواهد ایجاد انرژی و هیجان ما نیاز به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که نامزد دنبال حمایت از, برای, تصویب, سیاست های نژادپرستانه مانند توقف-و-frisk که ناشی از جوامع از رنگ در شهر برای زندگی در ترس” ساندرز گفت: در نوادا رویداد.

او دوباره در زمان هدف در بلومبرگ روز یکشنبه به tweeting: “میلیاردرهای نباید قادر به خرید و انتخابات در ایالات متحده امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im