امی Tinkler می گوید تجربه بد در ژیمناستیک شد و پشت سر او بازنشستگی

المپیک مدال برنز امی Tinkler نشان داده است شکایت او تسلیم با انگلیسی, ژیمناستیک, اواخر سال گذشته به دلیل بازنشستگی اش و نه آسیب همانطور که قبلا پیشنهاد شده است.

ملی حاکم بر بدن لرزاند بوده است با ادعاهای گسترده جسمی و عاطفی سوء استفاده از مردمی به سطح نخبگان از دوشنبه گذشته با تعدادی از سابق و فعلی بریتانیا المپیک صحبت کردن در مورد تجربه های شخصی خود.

Tinkler که در ریو 2016 شد بریتانیا دوم زن ژیمناست برای برنده شدن یک فرد مدال اعلام بازنشستگی از ورزش در ماه ژانویه فقط در سن 20 و بعد از سه عمل جراحی مچ پا. روز سه شنبه اگر او را تایید کرد آن را “نه یک آسیب فیزیکی” که باعث شد این تصمیم اما به جای این تجربه برای او که شکایت ملی حاکم بر بدن سال گذشته است و هنوز رتبهدهی نشده است به شنیدن در هشت ماه بعد.

“من دل شکسته با این داستان که گفته شده در طول هفته گذشته” Tinkler نوشت: در بیانیه ای. “من خیلی افتخار همکار من ژیمناستیک که به اشتراک گذاشته اند داستان های خود را, من می دانم که چقدر سخت است و شجاعت خود را شده است و یک نور درخشان و الهام بخش در تاریک و نگران کننده بار برای ورزش ما عاشق.

“من ارائه یک شکایت رسمی به انگلیسی, ژیمناستیک, در دسامبر 2019. آن یک حساب کاربری از تجربیات من به عنوان یک باشگاه و نخبگان ژیمناست و تجربیات من به اشتراک گذاشته شد و به همین دلیل برای من بازنشستگی در ژانویه یک آسیب فیزیکی به عنوان پیشنهاد شده توسط برخی در آن زمان است.”

Tinkler سپس گفت: British Gymnastics تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارائه هر گونه بسته شدن در این موضوع قبل از تشکر از اسکات هان هر دو او و دو قهرمان المپیک حداکثر Whitlock مربی برای کمک به او در طول فرایند. “شکایت من ارائه شد مطابق با انگلیسی, ژیمناستیک, شکایت سیاست توسط یک تیم حقوقی از ktvu LLP. بعد از 8 ماه من هیچ نزدیک به داشتن هر گونه بازخورد و یا نتیجه.

“در آن زمان بسیاری از پشتیبانی و مشاوره برای ساخت شجاعت داستان من. من می خواهم برای تشکر از اسکات و تیم در جنوب, Essex, ژیمناستیک باشگاه برای همه چیز آنها را برای من بدون کمک من هرگز تا به حال قدرت برای شروع این سفر است. من امیدوارم که کسی در حال حاضر گوش به ما.”

تلگراف Sport می داند که Tinkler امیدوار بود یک نتیجه می توان رسید در حال حاضر, اما, انگلیسی, ژیمناستیک ساخته شده است روشن به هر دلیلی برای این تاخیر.

انگلیسی, ژیمناستیک, نماینده ولی اصرار آنها تا به حال نگه داشته و او را “کاملا مطلع” در سراسر: “بریتیش, ژیمناستیک, دریافت, رسمی, اطلاع رسانی, شکایت از امی Tinkler در دسامبر 2019 و او از ارائه جزئیات کامل از این شکایت به ما در 10 مارس سال 2020 که پس از آن اجازه بررسی را ادامه دهید.

“این است که در مرحله پیشرفته و ما نگه داشته اند امی Tinkler به طور کامل مطلع شده و او را با پشتیبانی مناسب و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما می توانیم بدون نظر بیشتر در این مرحله در این فرآیند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de