کل شهر تحت قرنطینه به دلیل یک مرد پس از داشتن رابطه با یک زن است که تا به حال Coronavirus

رابطه بین یک زن و معشوق سابق منجر به کل آرژانتینی شهر رفتن به قرنطینه به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

سلبا یک شهر از حدود 2500 ساکنان روی زمین افتاده و به نظر می رسد به یک شهر ارواح در بخش بعد آرژانتین روزنامه کلرین گزارش روز سه شنبه. این شروع تنها چند روز پیش با همه رستوران ها و مراکز خرید shuttered—پس از 27 سال بازگشت به شهرداری پس از خواب با معشوق سابق.

این زن ناشناس به حال بازگشت به خانه اش در آرژانتینی در شهر قرطبه پس از سفر به اسپانیا بیش از یک هفته پیش. او می خواهم به ارتباط با انسان از سلبا هنگامی که او جوان بود و او را دعوت به دیدار با او را دوباره به هم متصل.

در طول برخورد او گفت که در مورد سفر به اسپانیا و حتی گفت که او می خواهم تا به حال علائم کروناویروس. با این حال دوستداران سابق بود و پس از آن راه جداگانه خود را رفت. مرد بازگشت و به شهر خود شد و استقبال حدود 20 دوستان در یک مهمانی.

Coronavirus in Argentina
الکترونیکی ترافیک هیئت مدیره نمایش یک پیام در مورد علائم COVID-19 در بوئنوس آیرس آرژانتین در مارس 16.
ژوئن MABROMATA/خبرگزاری فرانسه/گتی

به عنوان او نوشید و خورد با او به آنها گفت که در مورد برخورد خود را با معشوق سابق در قرطبه. آنها شوکه شده بودند و ناراحت زمانی که او به ذکر است که او تا به حال شده است شما با کوروناویروس. برخی از دوستان پس از آن به اطلاع مقامات که به سرعت نقل مکان کرد به جداسازی و قرنطینه شهر. زن در قرطبه نیز به سرعت شناسایی شده توسط مقامات محلی در شهر خود قرار داده و در قرنطینه به عنوان او بود ،

در بعد از ظهر شنبه سلبا فرماندار خراردو سامرا دستور داد در تمام شهر به قرنطینه به عنوان یک “اقدام شدید” برای جلوگیری از گسترش ویروس. “ما فقط اعلام کرد تمام شهر سلبا در قرنطینه” او گفت که ساکنان اجازه نداشتند به ترک در حالی که کسانی که در خارج بودند مجاز به وارد کلرین گزارش شده است. او گفت: همه ساکنان باقی مانده در خانه های خود.

آرژانتین دارای تعداد نسبتا کمی از تایید موارد coronavirus. با توجه به یک ردیاب توسط جان هاپکینز وجود دارد که 79 مورد تأیید در این کشور آمریکای جنوبی. دو نفر فوت کرده اند در حالی که سه نفر دیگر بهبود یافته اند از عفونت است.

در سطح جهان بیش از 200 ، 000 نفر تایید شده است به توان و حذف در حالی که بیش از 82,000 مردم در حال حاضر بهبود از ویروس. گزارش مرگ و میر در حال حاضر در مجموع بیش از 8,200 با چین, ایتالیا, ایران و اسپانیا با داشتن بالاترین تعداد تایید عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im