تجزیه و تحلیل: اینجا چرا BLM تظاهرات سواحل شلوغ و کاسته مستند را نه ناشی از موج دوم

آیا تا به حال احساس که وزوز از تعجب به یاد بگیرند که کسی که شما در حال نشستن با سهام همان تولد ؟ همه دور میز “oohs” و “aahs” و “جهان کوچک” کلیشه یا تولد خود را معادل آن در حال اتمام حجت.

کارشناسان می گویند این همان پدیده کمک می کند تا توضیح دهد که چرا ما ممکن است تمایل به شک و تردید در مورد احتمال موج دوم coronavirus. ما شاهد تظاهرات خیابانی بسته بندی سواحل و سوهو خیابان مماس با مستی revelers اما هنوز ویروس نگه داشته شده است در خلیج. مطمئنا سپس این دانشمندان که هیچ چیز اشتباه است ؟

اما گسل ممکن است با نشستن ما توانایی قضاوت احتمالات. در یک اتاق تنها 23 نفر وجود دارد یک شانس 50-50 حداقل دو داشتن همان تولد است. در یک اتاق از 75 احتمال جهش به 99.9 درصد است. گاهی اوقات ملاقات با کسی که سهام همان تولد بنابراین باید جای تعجب نیست در همه.
بازدید کنندگان تنفس از بالن راه رفتن در سراسر ساحل در بورنموث در ماه ژوئن. شده اند وجود دارد تظاهرات خیابانی بسته بندی سواحل مستی revelers اما هنوز ویروس نگه داشته شده است در خلیج


اعتبار: Finnbarr وبستر/گتی ایماژ

این بیماری همه گیر تبدیل شده و همه ما را به صندلی اپیدیولوژی که فکر می کنم ما می دانیم که چگونه این ویروس گسترش می یابد اما کارشناسان هشدار می دهند در برابر خوشنودی و پاسخ آسان.

آدم Kucharski ریاضی اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری نشان می دهد سه مفهوم است که ممکن است کمک کند: superspreading حوادث (80 درصد موارد رانده شده توسط 10 درصد از عفونت); ژاپن ‘سه Cs’; و آنچه که او دوبله شده است در توییتر به عنوان “انتقال بودجه”.

“هنگامی که ما به دنبال در چیزهایی مانند superspreading حوادث به طور معمول آنها رخ می دهد کاملا صمیمی تنظیمات – رستوران ها و احزاب و تجمعات. گاه به گاه تعاملات خارج به نظر نمی رسد به رانندگی انتقال,” او گفت: دیلی تلگراف در ماه مه.

در انگلیس و خیلی از بقیه غرب نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است که اصل راهنمای کنترل عفونت. اما در ژاپن و سایر نقاط آسیا پیام است پیچیده تر است.

ژاپن “سه Cs’ هشدار می دهند افراد برای جلوگیری از فضاهای بسته (با تهویه ضعیف); مکان های شلوغ (با بسیاری از مردم در این نزدیکی هست); و تماس با تنظیمات (مانند مکالمات نزدیک). پس از آن مهمتر آن می افزاید: “خطر از خوشه است به خصوص هنگامی که “سه Cs’ با هم همپوشانی دارند.”
پوستر توضیح سه Cs

در انگلستان چشم نواز جمعیت خیلی در رسانه ها باید واقعا تنها افتاده به یکی از این دسته ها – شلوغ, هوای آزاد, مکان است.

“[این حوادث] بودند به اندازه کافی به فشار R ارزش بالاتر از یک می گوید:” Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا.

“اما اگر شما نگاهی به بریتانیا انتقال داده ها از نظر روند آن را کاملا قابل توجه است که وجود دارد کاهش در میزان کاهش نسبت به پایان ماه ژوئن است.”

در طول زمانی که این مستند جامد نرخ جدید عفونت انداختن بود 20 تا 25 درصد در هر هفته. اما در ماه جولای به عنوان یک سری از جمعیت جمع آوری این میزان کاهش آهسته به حدود 10 درصد در هفته در هفته.

در حال حاضر روند مسطح است و حتی ممکن است معکوس شود. در هفت روز تا جمعه 17 جولای وجود دارد و در مجموع 4,264 مورد جدید گزارش شده در مقایسه با 3,857 هفته گذشته – افزایش حدود 11 درصد می گوید: پروفسور شکارچی.

“آن ‘سنسور تاخیر’,” می افزاید: یک مفسر است. “ما نمی بینیم اثر تا زمانی که وضعیت ورقه بیش از حد دور برگشت به منطقه خطر است.”

بدیهی است که این مورد برای بسیاری از کشورها که در ابتدا به خوبی در سرکوب ویروس اما در حال حاضر شاهد تجدید حیات.

اسرائیل و استرالیا و اسپانیا به نخست نمونه. و ما شاید روشن ترین نمونه ای که در آن سیاستگذاران با وجود این فاجعه نیویورک موفق به قاضی احتمال ویروس صعودی در جای دیگر. حتی در ژاپن – مجهز به سه Cs – موارد در حال افزایش است.

برای لحظه ای, نرخ باروری در بریتانیا به عنوان یک کل هنوز زیر یک نقطه که در آن موارد خواهد شروع به رشد نمایی.

اما ملی برآورد R که در حال حاضر نشسته بین 0.7 و 0.9 است که به طور متوسط. شکل نقاط پنهان – از جمله Leicester, Bradford بلکبرن و Herefordshire – که در آن در مورد اعداد باید دوباره شروع به پریدن کرد.

Dr Kucharski نشان می دهد مفهوم “انتقال بودجه” که در آن ارزش R شکسته است به بخش های تشکیل دهنده آن است که یکی از مفید برای سیاستگذاران به دنبال به جلو.

“کشورهای در اصل یک ‘انتقال بودجه’ وقتی که می آید به Covid-19” او توییتی به عنوان نخست وزیر یک بمب آرامش بیشتر از مستند این هفته است.

“الگوهای جهانی نشان می دهد تنها وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند به بازگشت به حالت عادی قبل از شعله ور شدن یو پی اس شروع به اتفاق می افتد”.

یک مشکل در انگلستان است که ما نمی دانیم که با دقت هر چه اقدامات مختلف مانند مدرسه یا دفتر reopenings کمک به کلی بودجه است.

با این حال وجود دارد برخی از شواهد از خارج از کشور. یک مطالعه انجام شده در هنگ کنگ زمانی که مدارس تعطیل شد و پیگیری و ردیابی عامل بود قادر به جداسازی و اندازه گیری اثر دیگر مداخلات به آنها معرفی شدند و پس از آن آرام است.

“یکی از مهم ترین فاصله فیزیکی اقدامات به نظر می رسد به کار در خانه سیاست برای کارمندان دولت بود که بازتاب بسیاری دیگر از موسسات و کارفرمایان خصوصی” می گویند نویسندگان.

“ما تخمین زده است که اثربخشی اجرای کارمندان از خانه بود 67 درصد و اثربخشی اجرای اضافی فیزیکی فاصله اقدامات از جمله بسته شدن در معرض خطر اماکن/امکانات [مانند کافه ها و رستوران ها] بود که 58 درصد است.”

یک مطالعه جداگانه نگاه کرد نه مداخلات در 41 کشور بین ماه های ژانویه و مارس سال 2020 در بر داشت و هشت نفر از آنها موثر باشد.

بسته شدن مدارس کاهش می یابد R به طور متوسط 50 درصد است. چیزهای دیگر است که کار شامل: بسته شدن غیر ضروری کسب و کار (34 درصد); بسته شدن در معرض خطر کسب و کار (26 درصد); محدود کردن تجمعات به 10 نفر یا کمتر (28 درصد); و صدور stay-at-home سفارشات (14 درصد).

این “جای تعجب زیادی نقش مدارس” این مطالعه نشان داد خواهد شد و نگرانی سیاستگذاران و تاکید چگونه تنگ انگلستان انتقال بودجه است. آن را تا حدودی ممکن است توضیح دهد که چرا نخست وزیر را کامل بازگشت به دفتر کار این هفته است.

“کار کردن این بودجه فوق العاده دشوار است می گوید:” پروفسور شکارچی که مانند بسیاری دیگر از کارشناسان خواستار احتیاط در صورت عدم وجود شواهد محکم. “ما نمی دانیم با یقین به آنچه از اعداد حقیقی هستند و برای هر فعالیت در انگلستان است.”

جلوگیری از تجدید حیات در Covid موارد یک چیز است, توقف جداگانه زمستان موج دیگر شاید. پنج نفر از 10 گذشته بزرگ تنفسی شیوع برجسته قابل توجهی پس از آن امواج چهار نفر از آنها پس از یک تابستان از طریق.

در حال حاضر شواهدی وجود دارد که زمستان در نیمکره جنوبی است که با داشتن یک اثر آب و هوای سرد وادار کردن مردم در داخل و سه Cs شروع به با هم تداخل دارند. قوی دوم اوج از موارد در ویکتوریا استرالیا فراهم می کند قوی ترین اشاره از مشکل ممکن است به آمده در انگلستان پس از مجموعه زمستان.

“به محض این که آب و هوای بد می آید و ما شروع به زندگی در داخل خانه دوباره که به احتمال زیاد به افزایش بزرگ به R ارزش می گوید:” پروفسور شکارچی.

“من گمان می کنم که مگر پس ما باید موثر و آزمون پیگیری و ردیابی سیستم در محل – که صادقانه به دنبال ندارد امیدوار کننده ای در لحظه – پس از آن ما تقریبا قطعا خواهد شد به موج دوم.”

این منطقی “بدترین سناریو” برای بریتانیا زمستان گذاشته شد و در دولت سفارش گزارش فرهنگستان علوم پزشکی در هفته گذشته.

این مدل سازی پیشنهاد 120,000 بیشتر بیماران بیمارستان می میرند در اوج رخ می دهد در اوایل سال جدید اگر R رز به 1.7 در انگلستان بیش از زمستان است.

کمتر شدید موج دوم ممکن است منجر به 1300 یا 75,000 مرگ و میر در بین ماه های سپتامبر سال 2020 و ژوئن 2021 اگر R افزایش ارزش به 1.1 یا 1.5 ترتيب آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit