اندرسون کوپر متهم به تهمت استفاده از Coronavirus جلسات به عنوان “انتخاب مجدد پلت فرم’: ‘به دروغ منحرف, به, حمله, به گردن کلفت و پوشش’

ایسنا میزبان اندرسون کوپر متهم کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از “ربودن” کاخ سفید را coronavirus نیروی کار جلسات در تلاش برای بیشتر شانس خود را در حال انتخاب مجدد.

کوپر این اظهارات را در دوشنبه شب برنامه خود را نشان می دهد Anderson Cooper 360. او گفت که تهمت بود با استفاده روزانه جلسات به “بازنویسی تاریخ” و پوشش خود را در “reprehensibly غیر مسئولانه” پاسخ اولیه به COVID-19 در حالی که ترویج خود سیاسی است.

“آنچه رئیس جمهور به ما نشان داد و امروز آن چیزی است که ملت دانشمندان برای مقابله با هر روز” گفت: کوپر. “یک رئیس جمهور که در حال حاضر با استفاده از این جلسات به عنوان یک انتخاب مجدد پلت فرم. یک فرصت به دروغ منحرف, به, حمله, به گردن کلفت و پوشش خود را مرگبار اخراج ویروس برای مهم هفته است.”

کوپر نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به روزنامه نگاران و واکنش او به یک سوال در روز دوشنبه جلسه توجیهی در مورد یک گزارش انتقادی از دولت در پاسخ به این ویروس شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل کریستی Grimm.

Anderson Cooper
روزنامه نگار اندرسون کوپر در مراسم سی ان ان رویداد در شهر نیویورک در تاریخ 8 دسامبر 2019.
J. کنتس/گتی

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش نسبت ناروا را رد کرد و آن را بلافاصله در حالی که سوال یکپارچگی بازرس کل با وجود ظاهرا نه پس از خواندن این گزارش و نه آگاه از گریم یا او را جنس.

“من شنیدن کلمه بازرس کل? واقعا پرسید:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “این اشتباه است. از کجا آمده است خود را بازرس کل? چه نام خود را ؟ پیدا کردن من نام خود را. اجازه دهید من می دانم. درسته؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که این گزارش نتیجه رسید که دولت با مته سوراخ کردن برخی از مسئولیت برای کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و ناکافی COVID-19 تست شد “فقط اشتباه است.” او همچنین ادعا کرد که Grimm گزارش می تواند با انگیزه های سیاسی.

“به نام من از بازرس کل” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “می تواند سیاست وارد شود؟”

کوپر اشاره کرد که مقامات در بسیاری از مکان در سراسر ایالات متحده همچنان به اصرار دارند که برای تست COVID-19 ناکافی باقی مانده است با وجود تهمت را ادعا می کند.

“این چیزی است که رئیس جمهور این است که چسبیده به این ادعا که تست همیشه بزرگ بوده است. آن را ندارد, آن را هنوز نه” کوپر گفت. “بستری شدن در بیمارستان و نرخ مرگ و میر [هستند] می رود افزایش می دهد به طور چشمگیری از coronavirus. رئیس جمهور تهمت اما صحبت امروز دوباره از نور در انتهای تونل. هیچ کلمه ای در چه مدت است که تونل ممکن است و یا چگونه کم نور در حال حاضر است.”

کارشناسان شروع به انتقاد از دولت برای آنچه که دیده می شود به عنوان یک شکست به اندازه کافی تست این ویروس در ماه اول پس از آن پدید آمده است. پس از بحران تبدیل به یک بیماری همه گیر وجود دارد افزایش در تعداد تست های انجام شده و ایالات متحده در حال حاضر تست شده برای COVID-19 بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

اما زمانی که اندازه جمعیت به حساب ایالات متحده تست رای هنوز نشدم پشت بسیاری از کشورها که دیده می شود کوچکتر گسترش ویروس در حالی که موارد داخلی همچنان به سرعت در حال افزایش است. تقریبا 30 ، 000 مورد جدید اضافه شد دوشنبه در مجموع بیش از 367,000.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de