Andre Harrell, موسیقی exec که کشف Diddy درگذشت در 59

سی بی اس آمریکا | No comments

Andre Harrell نفوذ R&B تولید کننده که تاسیس Uptown پرونده و کشف شان “Diddy” شانه کرده و گروه موسیقی جهانی تایید شده به مهر. او 59.

“UMG و کل صنعت موسیقی را از دست داده اند واقعا رویایی عضو از جامعه ما است و ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به خانواده و عزیزان” رکورد لیبل در بیانیه ای گفت.

همسر سابق خود, وندی Credle گفت: نیویورک تایمز علت مرگ نارسایی قلبی است.

برخی از موسیقی بزرگترین ستاره از جمله John Legend و مربی خود, Russell Simmons, پرداخت ادای احترام به Harrell و میراث او در رسانه های اجتماعی.

“RIP Andre Harrell. که آیا ما آن را می دانستند یا نه, او تا به حال چنین تأثیر زیادی در R&B/hip-hop نسل من با محبت. او را امضا کرد و مربی بسیاری از هنرمندان بزرگ ساخته شده بسیار بزرگ موسیقی اتفاق می افتد کمک به شکل دادن به فرهنگ” افسانه نوشت.

Usher posted a photo on Instagram با او Harrell و شانه نوشتن “شما ابتدا برای بسیاری از و واقعی انرژی مثبت از طریق آن همه … من به شما درود می فرستم پادشاه!”

متولد در برانکس Harrell حرفه ای آغاز شده به عنوان بخشی از رپ اواز یا موسیقی دو نفری دکتر Jeckyll و آقای هاید در اوایل 1980s. با توجه به سرگرمی, امشب, او در سال 1983 با همکاری Russell Simmons, بنیانگذار Def Jam سوابق کار راه خود را تا برچسب. Harrell تاسیس Uptown پرونده در سال 1986.

در بالای شهر سوابق او را استخدام شانه به عنوان یک کارآموز بعد از دادن او را بزرگ خود را شکستن. هارل همچنین امضا Mary J. Blige, در میان دیگران. شانه بود و در نهایت اخراج از شهر و در ادامه به راه اندازی Bad Boy Records در سال 1993. دو بعد آشتی و باقی دوستان دیرین.

در سال 1995 Harrell منصوب شد مدیر اجرایی Motown. او همچنین تهیه کننده در فیلم هایی مانند “به شدت کسب و کار” و “عسل,” , در میان دیگران.

در ماه دسامبر شرط اعلام کرد که ایجاد سه بخش اسکریپت سریال در مورد Harrell زندگی. شرط روز شنبه گفت که قصد دارد برای ادامه حرکت رو به جلو با miniseries, با توجه به تنوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>