اندرو Gillum در بر داشت در صحنه ای مشکوک به مواد مخدر مصرف بیش از حد

اندرو Gillum های فلوریدا دموکرات فرمانداری نامزد در سال 2018 شد توسط پلیس در جنوب ساحل هتل اوایل جمعه همراه با یک مرد بود که مشکوک به overdosed با مواد مخدر با توجه به ساحل میامی گزارش پلیس.

با توجه به گزارش پلیس و افسران نامیده می شدند به موندریان در ساحل جنوبی هتل جایی که آنها ملاقات ساحل میامی نجات آتش نشانی درمان 30 ساله تراویس Dyson برای یک ایست قلبی. مقامات آتش توصیه افسران که Dyson ممکن است تا به حال مواد مخدر مصرف بیش از حد. Dyson گرفته شد به کوه سینا مرکز پزشکی که در آن پرستاران گزارش او در یک وضعیت با ثبات است.

Gillum که او نیز یافت می شود در اتاق هتل با آلدو Mejias بود قادر به صحبت کردن با پلیس به دلیل “inebriated” دولت است.

روند اخبار ”

پلیس می گویند Mejias ساخته شده تماس اضطراری پس از او کشف Dyson و Gillum داخل اتاق هتل تحت تاثیر.

به گفته پلیس Mejias به کارت اعتباری خود را برای Dyson پیش از آن در روز به طوری که او می تواند کتاب اتاق جمعه و آنها در حال برنامه ریزی برای دیدار وجود دارد و بعد از آن.

زمانی که Meijas وارد حدود 11 بعد از ظهر Dyson در را باز کرد و پس از آن بلافاصله سقوط کرد روی تخت, با توجه به گزارش پلیس. Meijas گفته یافت Gillum در حمام استفراغ. Meijas گفت: ماموران که Dyson شد مشکل تنفس تا او بیدار او را. Dyson سپس آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و سقوط دوباره و پس از آن Meijas شروع به ماساژ قفسه سینه و به نام خدمات اضطراری پلیس گزارش گفت:.

پاسخ افسران یافت سه کوچک, روشن, کیف مشکوک حاوی کریستال متامفتامین در اتاق هتل.

Gillum انتشار بیانیه ای در صبح روز جمعه انکار هر گونه اتهامات که او با استفاده از مواد مخدر. “من در میامی شب گذشته برای یک جشن عروسی که اولین پاسخ دهندگان به نام شد به کمک یکی از دوستان من,” او گفت:. “در حالی که من تا به حال بیش از حد به نوشیدن, من می خواهم برای روشن است که من هرگز استفاده از متامفتامين ، من عذر خواهی به مردم فلوریدا برای حواس پرتی این باعث شده است که جنبش ما. من خدا را شکر به این باور نکردنی ساحل میامی EMS تیم برای تلاش های خود را.”

Gillum گرفته نشده بود را بازداشت و به خانه رفت “بدون حادثه است.” پدر سه گفت: او را به صرف چند هفته آینده با خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر