نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ روز دوشنبه گفت او معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی زیادی در مورد او به این دلیل که رئیس جمهور می داند که یانگ است که “بهتر است در اینترنت است.”

یانگ این اظهارات را در یک صبح روز دوشنبه در مصاحبه MSNBC را صبح جو. یکی از نشان می دهد میزبان ویلی Geist خواسته یانگ به توضیح دهد که چرا او تصمیم گرفت به درخواست شرکت کنندگان در آیووا کمپین رویداد در روز شنبه به “را یک دور به تشویق” برای آن دسته از مخاطبان که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

نامزد حزب دموکرات داد که در آیووا به عنوان یک “بنفش نوسان دولت” که برنده برنده در سال 2016 محدود بود به طور کامل از افرادی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به دوستان و همسایه ها که نکرد. او تاکید کرد که مهم است را به نفع خود به حمایت از برخی از کسانی که رای دهندگان در سال 2020 است.

“بنابراین مردمی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به من حوادث [که] در حال حاضر هیجان زده در مورد انتخاباتی که چگونه ما در حال رفتن به برنده شدن” یانگ گفت. “و سر به سر matchups بین من و مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که من سنگین ترین مورد علاقه به او را ضرب و شتم one-on-one در بخش بزرگی از آنجا که 18 درصد از جمهوری خواهان می گویند که آنها می خواهم از من حمایت بیش از رئيس جمهور. ده درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان نیوهمپشایر در یک نظرسنجی گفت: آنها می خواهم از من حمایت بیش از رئيس جمهور.

“شما می دانید که نمیفهمد این است؟” یانگ خواسته فصاحت. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. چون من تنها نامزد او نه توییتی یک کلمه در مورد. او می داند که من بهتر در اینترنت از او است.”

یانگ یک آیوی لیگ تحصیل کارآفرین و وکیل خود را راه اندازی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه نوامبر 2017. یانگ مانده است در این مسابقه حتی به عنوان دموکرات نامزد با تجربه در دولت مانند سناتور کامالا هریس و جولین کاسترو سابق وزیر مسکن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را.

Andrew Yang Campaigns in Iowa
دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در سدار فالز زن باشگاه در ژانویه 30, Cedar Falls, Iowa.
جو Raedle/گتی

یک جستجوی توییتر به نظر می رسد برای تایید یانگ ادعا می کنند که رئیس جمهور شناخته شده برای خود را به tweeting در مورد, در میان چیزهای دیگر, رقبای سیاسی خود—نه به ذکر او را بر روی پلت فرم. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز با استفاده از اصطلاح “اندرو یانگ” در هر توییت از حساب خود realDonaldTrump. تنها زمانی برگ برنده استفاده کرده است کلمه یانگ در یک صدای جیر جیر در 2015—که به قول یک حساب کاربری به نام @yang_karl است که از سال معلق شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ به یک صدای جیر جیر که ذکر یانگ. در سپتامبر 2019, Kassy دیلون در توئیتر نوشت: “در اینجا چیزی است: من در رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما من نمی تواند دوستان با مغلوب ساختن پیشی جستن. من نه رای گیری برای یانگ, اما من قطعا می خواهم دوست خود.”

روز بعد رئیس جمهور را بازتوییت کرد دیلون سخن گفتن با پاسخ: “من با آن خوب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de