اندرو یانگ خواهان جهانی بهداشت مراقبت از 1000 $در هر ماه برای آمریکایی ها برای مبارزه با کروناویروس

نیوزویک | No comments

نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ خود را تمدید فراخوان جهانی درآمد اولیه (UBI) از 1000 $در هر ماه برای هر آمریکایی بالغ در طول coronavirus بحران در مصاحبه با آتلانتیک منتشر شده دوشنبه.

UBI بود بخش عمده ای از یانگ را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما یک شکل از مفهوم به تازگی تایید شده توسط یوتا سناتور جمهوری خواه میت رامنی و نیویورک دموکراتیک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز.

یانگ گفت که او معتقد است پرداخت برنامه باید در محل باقی می ماند “تا زمانی که این بحران است.”

“این امر می تواند فوق العاده مفید در حال حاضر در این زمان بحران” یانگ گفت. “من فکر می کنم آن را باید 1000 $در هر ماه از اقتصادی مستند. و CDC فقط اعلام کرد که آنها در حال ارائه مشاوره در برابر تجمعات 50-plus [مردم] به مدت هشت هفته. اما ما نمی دانیم که اگر جهان را برای رفتن به بازگشایی در هشت هفته. این معلوم نیست چه اطلاعات ما را که فعال کردن CDC یا دیگر سیاستگذاران به ما ‘همه روشن است.”

“پس از آن باید از $1000 در ماه تا زمانی که این بحران است” یانگ اضافه شده است.

یانگ همچنین گفت که او “خوش” که UBI خواهد بود به تصویب قانونگذاران. “چه سیاسی نزولی به دادن همه؟” یانگ خواسته است. “من آن را نمی بینیم. آن را مانند شما آن عبور کند و شما مانند یک قهرمان نگاه کنید; شما نمی تصویب آن شما یک ادم احمق و ابله. حتی اعضای کنگره می توانید ببینید که محاسبه است.”

مراقبت های بهداشتی جهانی نیز مهم یانگ به خصوص در اقتصاد فعلی که در آن اشتغال تمام وقت است که به جای کار قرارداد.

“واقعیت این است که ما اشتغال مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی است که صرفا یک حادثه و بر اساس تجربه ما در جنگ جهانی دوم که در آن وجود دارد پرداخت کلاه و شرکت های پیچ و مهره ای در بیمه بهداشت و درمان در تلاش برای جذب کارگران” یانگ گفت. “و حالا ما گیر با این به طور کامل خراب کردن چیز درهم و برهم که در آن بیمه خود را به یک شغل تمام وقت است که وجود دارد کمتر و کمتر آمریکایی. چرا که بسیاری از مشاغل جدید که ایجاد شده در حال گیگ و قرارداد مشاغل. بنابراین این تغییرات اقتصادی و اجتماعی است که ما فقط باید سازگار در راه معنی دار.”

andrew yang
سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ پیشنهاد موقت جهانی پایه درآمد برای کمک به آمریکایی ها تحریک اقتصاد در طول مبارزه با کروناویروس دوشنبه.
اسکات اولسون/گتی

رامنی تایید این ایده از ارسال هر آمریکایی بالغ به 1000 $در یک زمان تنها اساس در روز شنبه در آزادی مطبوعات.

“هر آمریکایی بالغ باید فورا دریافت یک زمان بررسی برای $1,000 برای کمک به اطمینان حاصل شود خانواده ها و کارگران می تواند نیازهای خود را در کوتاه مدت تعهدات و افزایش هزینه ها در اقتصاد” رامنی گفت. “کنگره در زمان مشابه اقدام در طول سال های 2001 و 2008 رکود.”

“در حالی که گسترش از مرخصی با حقوق بیمه بیکاری و ضربه محکم و ناگهانی مزایای بسیار مهم این بررسی کمک خواهد کرد که پر کردن شکاف برای آمریکایی ها که ممکن است به سرعت حرکت دولت های مختلف گزینه های” رامنی ادامه داد.

نیوزویک رسیده به هر دو یانگ و رامنی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

در یک شنبه جیر Ocasio-کورتز گفت که آمریکایی ها “نیاز اضطراری UBI در حال حاضر.”

“نیاز اجتماعی فاصله گرفتن از رستوران ها تنها بر نیاز به کمک برای نوک کارگران مترجمان آزاد کارگران شیفت و غیره. مالیات ها و بیمه بیکاری کمک کند بسیاری از این کارگران – که بخش عظیمی از اقتصاد ما. ما نیاز اضطراری UBI در حال حاضر.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری Tulsi Gabbard معرفی یک قطعنامه در روز شنبه آن را در مورد موقت UBI اگر گذشت.

“Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک تهدید برای سلامت و رفاه مردم آمریکا نیز به کشور ما ثبات اقتصادی,” Gabbard گفت: در یک شنبه مطبوعاتی. “در حالی که برخی در واشنگتن در حال تمرکز بر مراقبت از وال استریت روزمره آمریکایی ها پشت سر سمت چپ. که اشتباه است.”

“ما باید سریع عمل می کنند به ارائه موقت اساسی جهانی پرداخت 1000 $در هر ماه برای هر آمریکایی بالغ برای کمک به آنها آب و طوفان ایجاد این بحران است. مراقبت از همه آمریکایی ها را تحریک اقتصاد ما در طول این رکود” Gabbard ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>