اندی موری ممکن است از دست رفته در این سال استرالیا باز می شود اما او فوق العاده تنیس عقل هنوز در حال مهار – به شدت غیر رسمی ظرفیت – توسط استونی اولین بار یک چهارم نهایی Anett Kontaveit.

اتصال در اینجا می رود از طریق Kontaveit مربی Nigel سیرز است که موری پدر در قانون. پس از Kontaveit به ثمر رساند یک مطلب یا داستان جالب از یک پیروزی در روز دوشنبه بیش از 18 سال Iga Swiatek سیرز اعتراف کرد که او بوده است مشاوره موری ذهنی پایگاه داده.

“من تا به حال برخی از چت با او گفت:” سیرز. “من ممکن است یک زن و شوهر بیشتر اگر او می رود بسیار عمیق تر است.” موری است که در خانه در ساری تلاش به لرزش خاموش خیره لگن آسیب شده است رویدادهای زیر از یک فاصله به عنوان Kontaveit کمپین جمع آوری شده سرعت.

سیرز گفت: “او به مقدار زیادی از تحقیقات خود را در انواع موضوعات مختلف. ذهن خود را مانند آن است. او یک بازیکن بزرگ است و بسیاری از بینش هر زاویه از آن می آید.”

در همان مصاحبه سیرز نمی تواند مقاومت در برابر پرتاب در یک cheeky حفاری مورد موری پنج از دست دادن حضور در ملبورن نهایی. “من ممکن است از او بخواهید به ما بگویید که دقیقا چه باید بکنید اگر او می سازد نهایی است.”

Kontaveit را در حال حاضر بازی ویمبلدون قهرمان سیمونا هالپ روز سه شنبه در میله حوضچه عرصه است. این رزونانس برای سیرز به عنوان آن در همان دادگاه که در آن او فرو ریخت و در سال 2016 در وسط یک مسابقه بین او و سپس شارژ آنا ایوانوویچ و مدیسون کلید.

شاهدان عینی صحبت از خون در مراحل ورزشگاه در حالی که پزشکان در صحنه مستقر ضفبرلترس. سیرز گرفته شده بود به نزدیکی اپورته بیمارستان در میان ترس واقعی که از وضعیت خود می تواند تهدید کننده زندگی است اما او بعد از سرزنش “خطرناک بیت از ماهی خام” از یک رول سوشی. “در واقع من هنوز هم به خوردن سوشی,” او گفت:.

“من فکر می کنم من خیلی بد بخت چرا که آنها را بزرگ سوشی در اینجا; این درست است که من آن را هر روز به مدت 10 روز. “من به یاد داشته باشید که اندی Bettles [همکار بریتن که مربیان جهان 5 Elina Svitolina] تماشای اندی گرفتن با من و من گفت:” من واقعا احساس می کنم بسیار خوب است. من فکر می کنم خوردم به چیزی.’ و او گفت: “ده روز در یک ردیف شما ملزم به دریافت خطرناک یک”. “این چیزی است که اتفاق افتاده است و من آن را پشت سر من. ما نقل مکان کرد وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su