مردم خشمگین در اوکراین پرتاب سنگ به اتوبوس حامل Evacuees از Coronavirus کانون

معترضان در اوکراین مورد حمله یک کاروان اتوبوس حامل ده ها تن از مردم تخلیه شده از چین در شهر ووهان در میان نگرانی از شیوع کروناویروس.

تحت اسکورت پلیس وسایل نقلیه حمل و نقل بیش از 70 نفر که در حال پرواز از چین به یک مرکز پزشکی برای قرنطینه در نوی Sanzhary در اوکراین مرکزی منطقه Poltava.

اوباش عصبانی مسدود کردن جاده ها و سنگ پرانی به سوی خودروهای در حالی که برخورد با پلیس است.

ترس افروخت پس از گردش یک ایمیل جعلی ادعا می شود از سرویس امنیتی اوکراین به دانشگاه شهید بهشتی که اظهار داشت: برخی از evacuees تا به حال قرارداد این ویروس با توجه به بی بی سی. اوکراین وزارت بهداشت می گوید هیچ یک از مسافران بیمار هستند.

Buses in Novi Sanzhary, Ukraine
اتوبوس حمل evacuees از coronavirus کانون در چین درایو به یک مرکز پزشکی در حل و فصل نوی Sanzhary در اوکراین در فوریه 20, 2020.

قانونگذاران محلی ابراز ترس که لینک بین sanitarium را در سیستم فاضلاب این شهر سیستم را به خطر انداخته و گفت: در بیانیه ای به گفته , The Guardian “ما نمی توانیم اجازه می دهد قرار دادن سلامت و زندگی ساکنان محلی در معرض خطر و تقاضا است که مقامات بالا را فوری حرکت می کند برای جلوگیری از مردم را از چین از بودن در اینجا قرار داده.”

نقاب از مسافران اتوبوس که شامل اوکراین و اتباع خارجی برگزار خواهد شد و در قرنطینه به مدت 14 روز.

اوکراین بهداشت وزیر Zoriana Skaletska گفت: او را به پیوستن به آن در قرنطینه نشان می دهد این کشور وجود دارد چیزی برای ترس. او برنامه ریزی شده به کار وزارت راه دور از داخل قرنطینه که بی بی سی اشاره کرد می توان از طریق اسکایپ.

“با هم آنها را با من صرف خواهد شد بعد از 14 روز در همان محل در همان شرایط” Skaletska نوشت: در Facebook post. “من امیدوارم که حضور من اطمینان هر دو کسانی که در نوی Sanzhary و بقیه از کشور است.

“من می خواهم به تاکید: این افراد در حال شهروندان ما آنها غریبه نیست برای ما. ما در همان کشور است و ما باید به مراقبت از سلامت و ایمنی خود را.”

او افزود: در پایان پیام خود را که او را از دست دخترش 10th, تولد, نوشته,, “من شما را خیلی دوست دارم و واقعا می خواستم برای جشن گرفتن این روز مهم با شما.

“زمانی که من بازگشت ما آن را جشن می گیرند با شما یک بار دیگر.” نیوزویک در تماس است Skaletska به نظر بیشتر.

رئیس ولدیمیر Zelenskiy سعی در آرام کردن ترس و گفت که coronavirus تا به حال نرسیده اوکراین است و دولت او انجام شده بود همه آن را به آن را نگه دارید که راه.

او نوشت: در Facebook “با وجود باکتریایی خطر” اضافه کردن “وجود دارد اما متفاوت است خطر..خطر فراموش کردن که همه ما انسان هستند و همه ما اوکراین است.”

نمودار زیر نشان می دهد محل از تایید coronavirus موارد است.

Statista, coronavirus, COVID19, 2019ncov
Infographic توسط ana ortega نشان دادن که در آن COVID-19 موارد تایید شده است.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de