‘Animal Crossing: New Horizons زنگ راهنمای – 6 تقلب-راهنمایی رایگان برای بدست آوردن پول سریع

Animal Crossing: New Horizons شروع می شود و بازیکنان با تمرکز بر گوشه مایل اما به عنوان پیشرفت بازی زنگ شروع به تبدیل شدن به عنوان مهم به عنوان همیشه. اگر شما می خواهید برای خرید اولین خانه و یا برخی از سرد مبلمان و لباس, زنگ, سریعترین راه برای به دست آوردن آن انجام می شود. که در اینجا شش راهنمایی برای جمع آوری زنگ سریع, بدون توجه به آنچه بعد شما در آن هستید.

1) پول راک: پول راک است که شاید اغلب بسیار شایع بل گرفتن نکته بازیکنان یافت نشده است. هر روز وجود دارد یک سنگ در جزیره خود را که زده با یک بیل یا تبر بازده هزاران نفر از زنگ. در حالی که ممکن است خسته کننده برای پیدا کردن تصادفی پول راک هر روز آن را فوق العاده سودآور است. آن را می پردازد به توجه داشته باشید از مختصات هر سنگ در منطقه شما. اگر شما می دانید آن نقاط توسط قلب شما می تواند بازگشت به آنها را به سرعت.

animal crossing new horizons money rock
‘Animal Crossing: New Horizons” است پول سنگ شما می توانید برداشت روزانه. زمان برای به دست آوردن برخی از آسان زنگ. ‘Animal Crossing: New Horizons’ در دسترس است در نینتندو سوئیچ.
نینتندو

هنگامی که شما در پیدا راک برای من یک راز وجود دارد به ساخت بسیاری از نتایج. به عنوان دیده می شود در این تصویر بازیکنان باید حفاری دو سوراخ به سمت چپ و راست خود را از روستایی به اصل بلوک خود را در. این کاهش knockback اثر از معدن و اجازه می دهد تا شما را به دریافت بازدید بیشتر در پول سنگ از شما در غیر این صورت می تواند. فرایند پیدا کردن سنگ خود را طول می کشد اما آن ارائه می دهد یک کیف پول از زنگ.

2) میوه صادرات: هر جزیره Animal Crossing: New Horizons بومی میوه تولید شده در آن درختان. در خانه خود را, شما ممکن است برای دیدن بسیاری از هلو یا سیب. کسانی که میوه ها می بینید همه جا در واقع می تواند به ارزش یک تکه از تغییر زمانی که در جاهای دیگر به فروش می رسد. شروع به پاک کردن موجودی خود را پر کنید و آن را با مادری خود میوه است.

در روز دوم, شما دست آوردن دسترسی به فرودگاه. پس همه شما باید انجام دهید این است که میوه های خود را پر از موجودی و فروش آن در یک جزیره است که بومی مختلف میوه از خودتان است. چون نادر در جزیره که شما دریافت بیشتر زنگ ها برای معامله. و سپس پر کردن موجودی خود را با دوستان خود بومی میوه و فروش آن در بازگشت به خانه. اگر شما کارت های بازی خود را حق شما می توانید کسب درآمد تا 40,000 زنگ در هر سفر.

3) سحر و جادو برگ چتر: یکی از اولین دستور العمل گر چه هنر شما همیشه باز است برگ چتر. برای فقط 15 علف های هرز, شما می توانید خودتان یک کمی سرد مورد. فروش چتر در مرکز شهر و شما بیشتر زنگ ها برای معامله از اگر شما به فروش می رسد انبوهی از علف های هرز به صورت جداگانه. به سادگی با رفتن را از طریق گام اضافی از گر چه هنر شما باید این شانس را به پول است. با موجودی پر از علف های هرز این روند قانونی خود را دو برابر زنگ عملکرد با تنها چند دقیقه از کار اضافی.

animal crossing new horizons leaf umbrella
برگ چتر اجازه می دهد تا شما به سادگی راه خود را به آسان زنگ.
نینتندو

4) پول درختان: در علاوه بر این به پول سنگ افق های جدید همچنین دارای درخت پول. شما ممکن است ببینید درخشان چمن در جزیره خود را. حفاری تا این نقاط با یک بیل و شما خواهید دید یک کیف پول از زنگ. آنچه شما می خواهید به انجام است انتخاب کنید کسانی که زنگ زدن به موجودی خود را و را انتخاب کنید گزینه ای برای “دفن در سوراخ.”

animal crossing new horizons money tree
گیاه برخی از زنگ ها در زمین و تماشای آنها را تبدیل به یک درخت پول.
نینتندو

دوباره روز بعد یا بیشتر و شما خواهید دید یک درخت پول که در آن سوراخ استفاده می شود. لرزش درخت سریع 3,000 زنگ. این را نمی توان برداشت تمام وقت, اما اگر شما چندین درخت پول خود را در جزیره آنها می تواند تبدیل به بسیار سودآور است.

5) فروش موجودات به حق مردمی: در حالی که وجود دارد یک زن و شوهر از راه های مختلف به تعلق زنگ کردن ماهی خود را و اشکالات برخی از ساکنان جزیره را پرداخت بیشتر برای چیزی است که آنها واقعا می خواهید. بنابراین اگر شما در حال ارسال در تلاش برای پیدا کردن یک خاص همیشه فروش آن به که شخصیت. دانستن که این شخصیت ها نیاز به صحبت کردن با همسایگان خود و یادگیری آنچه آنها می خواهم. هنگامی که شما می دانید که وجود دارد یک فرصت برای به دست آوردن مقدار زیادی از اضافی زنگ.

6) خود را از گرو در اوردن گوشه مایل: توسط میوه فروش معدن سنگ تهیه چتر و صحبت کردن به همسایگان خود شما نیز درآمد گوشه مایل در بالای استاندارد بل عملکرد شما در حال حاضر در حال گرفتن. مطمئن شوید برای بررسی گوشه مایل نرم افزار به عنوان شما به دنبال این راهنمایی به جمع اوری کردن پاداش. وجود دارد چند هزار زنگ در را برای شما هر روز به سادگی با پیروی از بالاتر از معمول است. چالش های مانند “بل رینگر” “انتخاب دسته” و “راک-تقسیم قهرمان” تبدیل بسیار ارزشمند در اینجا. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گوشه مایل کار ما را بررسی کنید گوشه مایل راهنمای.

Animal Crossing: New Horizons در دسترس است در حال حاضر در نینتندو سوئیچ.

افکار خود را بر روی حیوانات عبور از افق های جدید تا کنون ؟ آیا شما هر گونه زنگ-مجموعه راهنمایی کنید ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر