به عنوان بازیکن فرود بر خصوصی خود را در جزایر Animal Crossing: New Horizonsآنها باید یاد بگیرند که برخی از وظایف و مسیر را برای پیشرفت نیاز به ارز خاص.

در گذشته بازیکنان پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید لوازم و موارد دیگر اما این است که در حال حاضر تغییر کرده به زنگ در افق های جدید. خوشبختانه برای بازیکنان زنگ نسبتا آسان برای به دست آوردن.

زنگ را می توان به دست آمده از فروش منابع به Timmy گوشه یکی از فرزندان تام گوشه. او را می توان در یافت خدمات اقامت است که معمولا در مرکز جزیره خود را.

هر یک از آیتم را برای فروش یک مقدار متفاوت, بنابراین صحبت کردن با او را برای دیدن آنچه که می تواند به فروش می رسد و چقدر است.

وجود دارد نوع دیگری از ارز در Animal Crossing: New Horizons که گوشه مایل است. ما وارد این راهنما به توضیح آنها چه هستند و چگونه برای به دست آوردن آنها و چگونه به بهترین استفاده را از آن.

animal crossing new horizons tom nook miles
نینتندو

گوشه مایل

تام گوشه خود را طول می کشد شخصیت خود را به جزیره خصوصی, اما برای یک قیمت.

جزیره و آنچه شما نیاز دارید را به شما هزینه 5,000 گوشه مایل است. شما می توانید پرداخت آن را خاموش هنگامی که شما را مشاهده کنید مناسب, اما آن را آسان تر برای بازیکنان به پیشرفت اگر به شما پرداخت خود را حرکت می کند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فعالیت های روزمره در جزیره خود را کسب خواهد کرد شما گوشه مایل و شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را با استفاده از Nook تلفن. با فشار دادن ZL دکمه شما را بکشد تا تلفن خود را و رفتن به “گوشه مایل” برنامه.

وجود دارد 81 فعالیت های مختلف است که شما گوشه مایل در افق های جدید. برخی از آنها به عنوان ساده به عنوان ورود در خود جزیره خصوصی; دیگران را برخی از زمان مانند ابتلا به یک تعداد معینی از ماهی و یا اشکالات و دیگران را به برخی از مهارت مانند ابتلا به یک تعداد معینی از ماهی بدون از دست دادن یکی.

هر فعالیت به اتمام خواهد به شما در کسب تعداد معینی از گوشه مایل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت فوق قیمت به جزیره خود را و یا خرید مسکن و یا بیشتر گزینه های لباس.

داخل خدمات اقامت وجود دارد یک گوشه توقف چند رسانه ای ترمینال در بر داشت در پایین گوشه سمت راست چادر.

رفتن به “گرو در اوردن گوشه مایل” و شما خواهید دید گزینه های لباس و مسکن و لوازم جانبی که شما می توانید خرید. بازیکنان خواهد شد و همچنین مواردی که “مایل+ تنها” در کنار آنها. شما نمی خواهد بود قادر به خرید آنها را با نرمال گوشه مایل در برنامه است که شما بازی را شروع با, شما نیاز به ارتقا با خرید یک قرارداد خانه که ما در بخش بعدی.

گوشه مایل+ ارتقاء

به گوشه مایل+ و دیگر موارد مفید بازیکنان نیاز به خرید یک خانه قرارداد. برای دریافت این گزینه به این بازیکنان نیاز به پرداخت تام گوشه اولیه از 5000 مایل هزینه برای این جزیره و گرفتن وام از 98,000 زنگ. در آن طول می کشد یک روز برای خانه ساخته شود.

هنگامی که شما قبول (و خود را انتخاب کنید سقف رنگ) خود را گوشه مایل نرم افزار را دریافت ارتقا نیز هست. آن را به آن را آسان تر برای به دست آوردن مایل به شما به عنوان لذت بردن از زندگی در جزیره. فعالیت هایی مانند کاشت دانه گل, فروش پوسته, صید ماهی خاص و بیشتر به شما کسب درآمد بیشتر گوشه مایل از حد معمول.

animal crossing new horizons nook mile plus
نینتندو

نیز وجود دارد گزینه های رستگاری است که تنها گوشه مایل+ کاربران دریافت کنید. شما می توانید یک بلیط برای کشف جزایر دیگر بیشتر تبادل نظر و دستور العمل های مو و گزینه های بیشتر. در حالی که قیمت ممکن است تند, آن را به ارزش آن را به روز رسانی.

Animal Crossing: New Horizons که در حال حاضر در دسترس برای نینتندو سوئیچ.

چه چیزی شما فکر می کنم Animal Crossing: New Horizons? تا چه حد شما رفته ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de