وقتی Animal Crossing: New Horizons برای اولین بار نشان داد در E3 2019 من اعتراف به احساس underwhelmed. پس از قرار دادن صدها ساعت به سری 3DS گردش برگ جدید و شاد, خانه, طراح, نه به ذکر جیب اردوگاه موبایل نسخه مطمئنا سوئیچ نسخه ارائه می دهد یک ارتقاء قابل توجهی برای نینتندو معروف زندگی-سیم کارت.

من تصور بیشتر شهری, سیم کارت تالیا شهر را در سری اجازه می دهد بازیکن را به طور کامل سفارشی در هر اینچ از یک آلاینده در کلان شهر از ساختمان ها به کار پروژه. به جای نینتندو در زمان جهت مخالف با افق های جدید آزادسازی بازیکنان در یک جزیره متروکه با نه آنقدر به عنوان یک ساختمان در معرض دید است.

اما با صرف نود دقیقه در بازی شرکت افق های جدید به نظر می رسد این مجموعه در بهترین حالت آن کاملا ترکیب روستایی فریبندگی از اوایل بازی با گسترده سفارشی سازی نسخه های جدیدتر.

بخش اول پیش نمایش ما بود و بر اساس مراحل بسیار اولیه جزیره زندگی است. هنوز هم زندگی در یک چادر من و خش در اطراف جزیره به صورت یک بیت در هوی و هوس از بدنام راکون تام گوشه.

طبق معمول برای این سری گوشه و nepotistically-ممتاز برادرزاده تامی و Timmy گوشه, بازیکنان خوش آمدید به بازی با ارائه آنها را با یک وام است که آنها صرف بقیه از این بازی پرداخت. در این زمان آنها مسئول این جزیره و ارائه برخی از ماموریت های اساسی است که شما آشنا با تهیه مکانیک. این که یک زندگی, سیم کارت, شما آزاد هستید تا آنها را نادیده گرفت و لذت بردن از زندگی آرام ابتلا به اشکالات و ماهیگیری اما انتظار نداریم که تا کنون فارغ التحصیل فراتر از زندگی در یک چادر اگر شما انجام دهد.
تام گوشه راکون است به عقب با انتقام برای هدایت بازیکنان را به دنیای Animal Crossing: New Horizons


اعتبار: نینتندو

تهیه مکانیک بزرگترین علاوه بر جدید به سری در افق های جدید. به عنوان شما در اطراف سرگردان جزیره خود را, شما پیدا کردن انواع مواد از چوب دمیده شده از درختان به توده ای از سنگ آهن است که پرش از تخته سنگ را اگر شما آنها را با یک بیل.

این بازگشت به گوشه’ چادر در میدان در وسط جزیره و شما می توانید آنها را تبدیل به همه چیز از ابزارهای جدید برای مبلمان.

عبور از حیوانات همواره یک سری مورد واقعا انجام نمی بسیار اغلب می روم طرفداران در از دست دادن زمانی که در تلاش برای توصیف آن فریبندگی به غیر-آغاز (“شما فقط آب گل خود را و رفتن به ماهیگیری و صحبت کردن با همسایگان خود را که اتفاق می افتد به حیوانات توسط راه!”) و این مکانیک جدید ارائه می دهد بیشتر به گیر به.

علاوه بر این یکی دیگر از گوشه گوشی در بازی گوشی های هوشمند است که در اصل یک برادرانت مبدل منو. من در حال حاضر آن را در پیش نمایش ساخت, بنابراین من فقط می توانید تصور کنید آن را به دست آورد و خیلی زود در این بازی است. در داخل گوشه گوشی شما پیدا کردن چالش های روزانه تکمیل است که می تواند شبکه شما ‘گوشه مایل است که من به زودی کشف می تواند معامله برای تمام انواع دستی همه چیز از مد اقلام به توابع جدید در بازی. چالش ها اساسا جزء اصلی تصویری-بازی دستاوردهای اما آن را به خوبی به برخی از in-game زمینه برای آنها.

یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه خواهید شد در مورد این شهر این است که چگونه شما محدود هستند. بازیکنان را پیدا خواهد کرد خود را hemmed در رودخانه ها در اوایل بازی محدود کردن چقدر از این جزیره شما می توانید اکتشاف. خوشبختانه هنگامی که شما انجام داده ام چند سوغات برای قطعه زمین پیش امده شما به دست آوردن یک بز قطب اجازه می دهد شما را به بهار بیش از رودخانه ها و کاوش بیشتر در صحرا.

در بخش دوم پیش نمایش گرفتن یک نگاه بیشتر به بازی شاید چند روز همراه در یک حدس ما قادر به دیدن چگونه این جزیره ممکن است توسعه. این بز قطب دیگر مورد نیاز به عنوان پل ظاهر شده بود در اطراف شهر و همچنین آجر و ملات و خانه ها و حتی چند مغازه. بدیهی است که کسی تا به حال شده است با نگه داشتن گوشه شیرین است.

داشتن شده است صرفا یک چادر در بخش اول از این پیش نمایش این موزه از بازی های قبلی بود در حال حاضر و در حال اجرا. این ساختمان به عنوان یک مخزن برای تمام اشکالات ماهی و فسیل های شما جمع آوری به عنوان شما را از طریق بازی و نمایش آنها را در یک عالم صغیر خود را. نمایشگاه ها با برچسب با حقایق جالب در مورد موجودات ” جهان واقعی همتایان بیش از حد ایده آل برای بازیکنان جوان با ذهن کنجکاو است. وجود دارد بیشتر ماهی اشکالات و فسیل در این بازی نسبت به قبل خیلی collectaholics را پیدا خواهد کرد بسیاری (و) در اینجا لذت ببرید.
این موزه می تواند به رشد از یک سری از خالی سالن به واقعا زیبا عهد به سخت کار کردن بازیکن


اعتبار: نینتندو

در حالی که من سرگردان در اطراف این نسخه به روز شده از شهر من به برخی از مورد علاقه های شما از سری حیوانی روستاییان که به استقبال من با یک موج و برخی از شخصیت های خاص بیش از حد مانند هاروی هیپی سگ و Saharah شتر.

تاون هال که گوشه در نهایت مجموعه شامل تمام حیوانات عبور کالاهای اساسی و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از دیگر ویژگی های جالب, اجازه می دهد بازیکن را به شکایت در مورد همکار نشینان پوشیدن بد لباس و یا با استفاده از زبان ناپاک (با توجه به لباس و حیوانات نامزدان به بازی گرفته می شود, شخصی, شما می توانید ببینید که چرا پدر و مادر ممکن است سپاسگزار برای این گزینه ها) و حتی حرکت ساختمان های اطراف اگر شما نمی مانند که در آن شما در ابتدا آنها را قرار داده.

عبور از حیوانات همواره جذاب سبک بصری اما افق های جدید ایجاد شده در این و حتی بیشتر. نینتندو cutesy DNA در حال اجرا را از طریق آن. نگاهی نزدیک تر به گوشه برای مثال شما پوست خود را کمی فازی و احساس مانند شبیه به شخصیت های که Yoshi است Wooly جهان های مختلف وجود دارد انیمیشن های جدید را مشاهده کنید: شخصیت های پیاده روی در اطراف شهر حمل بسته های نرم افزاری از چوب و یا شاید یک مغازه دار ممکن است خواندن یک کتاب و به دور آن قبل از صحبت کردن به شما ، این صدا مانند چیزهای جزئی اما آنها جهان را احساس زنده تر از آن است که همیشه قبل از.

بخش سوم از این پیش نمایش در زمان ما به آینده از جزیره پس از این بازیکن تا به حال حداقل چند هفته به سفارشی کردن آن است. دیرین طرفداران این سری را پیدا کنید مقدار زیادی برای لذت بردن از آنها به عنوان پیشرفت اما با توجه به نینتندو تمایل به حفظ این بخش تعجب هیچ یک از است که می توان نشان داد در اینجا.

یک چیز عالی من می توانم به ذکر است که در مراحل بعد از بازی, بازیکنان, باز کردن توانایی terraform شهر خود را به یک مربع در یک زمان به شکل جدید رودخانه ها و صخره ها و آبشارها. بسته به چه مقدار زمان شما مایل به اختصاص به این ویژگی امکانات به نظر می رسد بی پایان, آن, کوه, صخره, دره یا خود آب جهان است.

وجود دارد دو هفته تا بازی بسیار پیش بینی, راه اندازی, اما برای طرفداران سری و تازه واردان به طور یکسان افق های جدید به نظر می رسد ارزش صبر کنید. با سفارشی سازی عمیق بر روی تقریبا هر سطح مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام و جذابیت یدکی این می تواند فقط بیابان فرار از جزیره است که گیمر ها شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de