Animal Crossing: New Horizons, بزرگترین نینتندو سوئیچ انتشار در نیمه اول تقریبا در اینجا!

قسط بعدی اجتماعی, شبیه سازی, حق رای دادن خواهد شد ورود این جمعه را به بازیکنان این فرصت را به حفظ و اجرای جزیره خصوصی خود را. بازیکن می تواند انجام فعالیت های روزانه دعوت دوستان به جزیره خود را و یا حتی دیدار ایشان.

در یک زمان مانند این, Animal Crossing: New Horizons تنها چیزی است که طرفداران حق رای دادن – و کسانی که به دنبال نزول ساعت به یک بازی نیاز خواهد شد. در اینجا وقتی که و چگونه شما می توانید دانلود بازی جدید.

animal crossing new horizons logo box art
نینتندو

چه زمانی شما می توانید دانلود ANIMAL CROSSING: NEW HORIZONS

Animal Crossing: New Horizons تنظیم شده است به انتشار جمعه, مارس 20 اما آن را هرگز آسان است برای پیش بینی زمانی که عنوان نظر می رسد نینتندو سوئیچ فروشگاه اینترنتی.

با توجه به رسمی نینتندو پشتیبانی از صفحه در اینجا هنگامی که بازیکنان می توانند انتظار برای دانلود بازی از فروشگاه مجازی.

“بازی های خاص در دسترس هستند برای پیش خرید در Nintendo eShop قبل از تاریخ انتشار خود را. هنگامی که شما قبل از خرید یک بازی غیر قابل پخش نسخه از این بازی خواهد بود از قبل لود شده به سیستم خود را در زمان سفارش خود را. شما قادر خواهید بود برای شروع بازی آن را پس از دانلود یک به روز رسانی کوچک شروع در 12:00 p. m. EST در بازی و تاریخ انتشار. (لطفا توجه داشته باشید که برخی از شخص ثالث عنوان در دسترس نیست تا 12:00 pm PST در بازی و تاریخ انتشار.)”

اگر موارد بالا درست است Animal Crossing: New Horizons آماده خواهد شد برای دانلود در 12 صبح به وقت شرق آمریکا در روز جمعه است.

برخی از کاربران ادعا کرده اند در گذشته که آنها قادر به بازی برخی از عناوین به عنوان اوایل به عنوان 11 p. m. روز قبل از زمانی که عنوان شد از قبل لود شده. به هر صورت ممکن پارسه نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر روز پنجشنبه یا شب جمعه به دانلود بازی.

چگونه برای دانلود ANIMAL CROSSING: NEW HORIZONS

برای دانلود Animal Crossing: New Horizons دیجیتالی آینده نگر بازیکنان باید وارد Nintendo eShop با اتصال به اینترنت. معمولا عناوین جدید بر روی صفحه اما خریداران می توانند به صورت دستی جستجو برای عنوان به عنوان به خوبی.

هنگامی که بازی انتخاب شده است, شما می توانید عنوان و شروع دانلود را با انتخاب “دانلود” را فشار دهید. نینتندو سوئیچ صاحبان تنها نیاز 6.2 گیگابایت حافظه برای دانلود Animal Crossing: New Horizons.

Animal Crossing: New Horizons در دسترس است مارس 20 برای نینتندو سوئیچ.

آیا شما هیجان زده برای عبور حیوانات بازی ؟ این بود اولین تجربه خود را با حق رای دادن? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de