رهبر آلمان اصلی حاکم, حزب, Annegret Kramp-Karrenbauer است ایستاده و نمی خواهد خودش را به جلو به جای آنگلا مرکل به عنوان صدراعظم آلمان گزارش می گویند.

Ms Kramp-Karrenbauer گرفت و به عنوان رئیس اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در دسامبر سال 2018 است.

او دیده می شود به عنوان مورد علاقه به عنوان صدراعظم آلمان در 2021.

این CDU اخیرا مورد انتقاد بیش از یک رقابت منطقه ای در نتیجه انتخابات در ایالت شرقی تورینگن.

در هفته گذشته برخی از CDU را سیاستمداران محلی در ایالت تورینگن در کشور رای دادند با راست جایگزین برای آلمان (AfD) به نصب یک منطقه ای برتر.

برای احزاب اصلی به همکاری با AfD در نظر گرفته شده است یک تابو و هیچ دولت برتر است و تا کنون گرفته شده دفتر قبل با کمک AfD.

Ms Kramp-Karrenbauer – همچنین به عنوان شناخته شده AKK – ساخته شده از تعجب اعلام کرد که او دیگر نمی خواستم به رهبری حزب پس از دیدار با اعضای حزب CDU.

در آن جلسه گفت که بخش هایی از CDU برگزار شد “حل نشده رابطه” با راست و چپ یک حزب منبع به خبرگزاری فرانسه گفت news agency.

او انتظار می رود در موقعیت تا زمانی که رهبری یک مسابقه تعیین کننده او جایگزینی در تابستان.

که توسط AKK?

AKK پیوست CDU در سال 1981 به عنوان یک جوان 19 ساله دانشجو و پس از اتمام کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی مشغول به کار راه خود را تا و در دولت در سطح سیاست است.

57 ساله شد اولین زن به عنوان یک دولت وزیر امور داخلی در سال 2000 و برای اولین بار به عنوان نخست وزیر Saarland و موقعیت او برگزار شد از سال 2011 تا 2018.

پس از اینکه نامزد صدراعظم مرکل AKK انتخاب شد به عنوان CDU دبیر با سابقه 98.9 درصد آرا.

در اول آدرس به عنوان CDU رهبر در سال 2018 پس از پایان دادن به خانم مرکل 18-سال سلطنت AKK دیده می شود به عنوان یک متوسط انتخاب برای رهبری نام برای حزب وحدت.

در طول وداع سخنرانی به عنوان رهبر حزب خانم مرکل ستایش AKK برای او 2017 انتخاباتی موفقیت در ایالت زارلند در کشور در روشنی اشاره کرد که صدراعظم او را دیدم او را به عنوان جانشین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im