برخی از 3.2 میلیون آمریکایی برای اعمال مزایای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که به ارمغان می آورد تعداد کل کارگران که برای اعمال بیکاری کمک به 33 میلیون دلار در دو ماه گذشته.

قرار داده راه دیگر به طور کامل یک پنجم ایالات متحده نیروی کار دارای کاربردی برای مزایای بیکاری در آن زمان یک رقم بی سابقه از سوابق نگه داشته شده است از 1940s.

بزرگترین افزایش در بیکاری برنامه های کاربردی در آلاباما و جورجیا, New York, اورگان و واشنگتن که در آن اخراج آمار طیف گسترده ای از بخش ها از جمله ساخت و ساز, آموزشی, خدمات, تجارت, و حمل و نقل و انبارداری.

آخرین کار داده در حالی که سرسام آور, علائم هفته سوم که تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است نشان می دهد که اخراج ممکن است به اوج خود رسید. در این رای هفتگی ادعا باید کمتر از یک میلیون در ماه ژوئن ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد از پانتئون اقتصاد کلان گفت: در یک توجه داشته باشید.

“[W]e هستید بسیار امیدوار است که در ماه ژوئن را ببینید آغاز یک جهش به عنوان متحده شروع به بازگشایی” Shepherdson نوشت: در حالی که اشاره کرد که “ما می تواند تا حد زیادی در تاریکی در مورد سرعت که با آن شرکت شروع به بازگرداندن کارکنان.”

وزارت کار است و برای انتشار آوریل نرخ بیکاری در روز جمعه. اقتصاددانان پیش بینی است که بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته است و این کشور سالانه نرخ بیکاری رسید به 15 ٪ و 20٪.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de