یکی دیگر از محرک است “اجتناب ناپذیر” اما نه تا تابستان جمهوری خواهان می گویند

در یک عقب نشینی از خود را قبل از اكراه سناتور جمهوریخواه به طور فزاینده ای پذیرای ایده دیگری coronavirus بسته امداد—در واقع, آن است که یک سوال از زمانی که و اگر.

برخی از رهبران ایران و رتبه بندی-و-فایل جمهوری خواهان به طور یکسان بپذیریم که در حالی که ممکن است آنها نمی دانند که چگونه گسترده این لایحه خواهد بود و یا چه طرح آنها مایل به شامل یک اقتصاد در حال ظهور از طرف همه گیر خواب نیاز دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از افزایش از دولت فدرال است.

اوباما در حال eyeing پایان ماه ژوئن به صورت یک بسته یک جدول زمانی است که به معنای پریدن به مذاکرات زمانی که سنا بازگشت از آن روز یادبود زنگ تفریح ژوئن 1 و سپس عبور از آن را قبل از خروج از شهر برای چهارم جولای ،

“من فکر می کنم وجود یک اجماع عمومی که چیزی بیشتر اتفاق خواهد افتاد گفت:” سناتور روی بلانت (R-Mo.), یک عضو رهبری است. “ما فقط شده اند قادر به تعریف آنچه که خواهد بود.”

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر قبل از چهارم ژوئیه” سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.) گفت. “من فقط فکر می کنم آن را مورد نیاز با اقتصاد است.”

سناتور کوری گاردنر (R-Colo.) پیش بینی کرد که کنگره را “را به انجام” چیزی در ماه ژوئن. “این محل را انتخاب کرده است,” او گفت:.

گاردنر تهدید شنبه برای جلوگیری از مجلسی از رفتن در زنگ تفریح در یک فشار برای بهبود فوری قانون به کار در هفته آینده. اما برخورد اجتناب شد با تشکر از یک وعده از رهبری برای آینده عمل است.

سناتور چاک Grassley (R-Iowa) همچنین یک عضو رهبری گفت که او انتظار دارد که یک لایحه در نیمه دوم ماه ژوئن در اولین. “ما فقط تا به حال بسیاری از همکاران ما سخنرانی ما در مورد این واقعیت است که دهها میلیارد دلار نیست, حتی, هنوز,” او گفت:. “ما نیاز به دانستن آنچه نیاز است.”

Republicans say summer stimulus inevitable
اوباما و جان Thune و Roy Blunt همراه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ترک یک جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در مارس 5.
عکس از درو Angerer/گتی

تابستان تاریخ برای بیشتر قانون به قانونگذاران زمان برای تعیین دقیقا چه می خواهند. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای یک “مکث” به بررسی چگونگی اقتصادی موجود کمک کار است—و چگونه آن نیست.

پذیرش رو به رشد در میان جمهوری خواهان برای ارائه کمک های بیشتر نشان دهنده رشد شکاف در درون حزب بر سر اینکه آیا آنها باید بیشتر منجر به آسمان بالا بدهی دولت انباشته شده است از طریق امداد قوانین, نه به ذکر است این کشور قبل از بدهی. در همه کنگره به اختصاص حدود 3 تریلیون دلار در واکنش به شیوع کروناویروس.

امکان بسته های دیگری ذکر نشده بود در طول روز پنجشنبه ایران و نهار با توجه به Blunt. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل باقی مانده است مادر در مورد اینکه آیا موضع خود را تغییر داده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل ملاقات روز شنبه برای بحث در مورد قوانین بالقوه. “ما در حال کار بر روی یک بسته از چیزهای بسیار مثبت” رئیس جمهور گفت: کاهش به استادانه درست شده.

پرسیده شده توسط دویچه وله که آیا موضع خود تکامل یافته است, کنتاکی جمهوری پاسخ داد: “ما در تماس باشید.” در روز سه شنبه, مک کانل گفت: بعد از ناهار که اوباما تا به حال با تهمت که آنها را “بحث در مورد راه پیش رو در هفته آینده.”

این سیگنالینگ در جهت کمک بیشتری می آید در میان دیگر غم انگیز ضعیف برای بازار کار. یکی دیگر از 2.4 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع نزدیک به 39 میلیون از بحران بهداشت و درمان آغاز شد.

اما جمهوری خواهان در کنگره هستند که نه تنها مقامات دولتی تغییر لحن خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به عنوان به خوبی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: روز شنبه یک “احتمال قوی” وجود دارد که این کشور “را باید یکی دیگر از لایحه است.” و رئیس فدرال جروم پاول شده است به طور فزاینده ای بیشتر آوازی در مورد طولانی مدت اقتصادی آسیب است که می تواند در نتیجه اگر دولت بخواهد نه به عمل است.

آمریکا هفته گذشته به تصویب یک ماموت 3 تریلیون لایحه که شامل موج دوم $1,200 چک در میان بسیاری از چیزهای دیگر. اما جمهوری خواهان را روشن ساخته است این قانون است که هیچ جا با GOP-کنترل سنا و کاخ سفید.

در عوض جمهوری خواهان حمایت بیشتر از متوسط پیشنهاد. این می تواند شامل یک فرمت به افزایش هفتگی به دولت مزایای بیکاری که دولت فدرال در حال حاضر ارائه. اما جمهوری خواهان می خواهند به کاهش مقدار از زمان $600 فدرال یارانه به دلیل نگرانی که برخی از مردم بیشتر پول بدون کار.

بالقوه دیگر موارد می تواند شامل بودجه زیرساخت و بیشتر کمک های دولت که رهبران محلی ادامه گفت: نیاز است که دولت در صورت furloughs و کاهش لطف داری کمبود بودجه. گروه دو حزبی تشکیل داده اند در هر دو مجلس به فشار بیشتر برای تسکین فوری به متحده است.

اما برخی از جمهوری خواهان می گویند که حتی با تغییر در احساسات عمومی در میان همکاران و مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا به عنوان یک کل در حال نزدیک تر به سمت کار بر روی لایحه جدید.

“من فکر نمی کنم آن را نقل مکان کرد و با هر گونه قابل توجه سرعت در این هفته. من فکر می کنم هنوز در این دسته از مکث ببینید که چگونه آنچه که ما تا کنون انجام داده کار کرده است, بازگشت از زنگ تفریح و دیدن آنچه که ما در حال شنیدن در سنگر” گفت: سناتور مایک براون (R-Ind.).

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به مقدار قابل اندازه گیری را تغییر دهید برای حداقل یک زن و شوهر از هفته,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit