گرمایش جهانی است که هدف قرار دادن جهان, سردترین مکان. این اولین هفته از ماه فوریه و آب و هوا در شبه جزیره قطب جنوب در روز پنج شنبه آفتابی بود و مقدماتی شکستن رکورد 64.9 درجه فارنهایت — گرمتر از بسیاری از تگزاس.

درجه حرارت ثبت شده در بخش شمال غربی این قاره در روز پنج شنبه است 1.4 درجه گرمتر از آن گرمترین دمای ثبت شده. آرژانتین ملی هواشناسی گفت: قاره گذشته ثبت شد 63.5 درجه فارنهایت در مارس 24, 2015.

سازمان جهانی هواشناسی در روند تایید که روز پنج شنبه در این دما بالاترین به تاریخ.

روند اخبار

در تگزاس در روز پنج شنبه Dallas دیدم بالا از 52 درجه فارنهایت در حالی که بسیاری از مناطق شمالی در دولت دیدم تا سه اینچ از برف, با توجه به کانال آب و هوا. این مهم است به یاد داشته باشید که آن را در تابستان در نیمکره جنوبی و زمستان در نیمکره شمالی است.

این شبه جزیره قطب جنوب یکی از سریع ترین و گرم شدن کره زمین مکان بر روی زمین. در جزیره فیل فقط کمی در شمال شبه جزیره chinstrap پنگوئن دچار 60 درصد کاهش به دلیل افزایش درجه حرارت محققان پیدا کرده اند. محققان همچنین کشف کردند که دمای متوسط وجود دارد افزایش یافته است و بیش از 5 درجه فارنهایت در پنج دهه — نرخ است که پنج برابر متوسط جهانی است.

تنها چند ساعت قبل از دور بعدی دموکراتیک مباحث بسیاری باقی مانده مدعی وزن در اخبار. برنی ساندرز توییتی که “بهار آب و هوا در قطب جنوب است که واقعا دیوانه” در حالی که تام Steyer گفت: “روشن است که ما باید به عمل در تغییر آب و هوا.”

در آن وب سایت سازمان جهانی هواشناسی گفت که قطب جنوب به طور فزاینده ای از دست های یخ در طول سال. بسیاری از آن از دست دادن است به دلیل گرم آب اقیانوس باعث شده است که قفسه های یخ به ذوب شدن. در امتداد ساحل غربی شبه جزیره 87 درصد از یخچالهای طبیعی عقب نشینی کرده اند در 50 سال گذشته با توجه به سازمان است. اکثریت از آن عقب نشینی صورت گرفت در 12 گذشته.

قطب جنوب Thwaites, یخچال, در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “روز قیامت یخچال” نیز بوده است منبع هشدار دهنده کشف: آب گرم است که در زیر آن. به عنوان آب های اطراف یخچال همچنان به گرم آن می تواند باعث 74,000-مایل مربع یخچال به سقوط. اگر که اتفاق می افتد به سقوط آزاد می تواند توده ای از آب است که تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان فلوریدا و جهانی سطح آب دریا می تواند به افزایش بیش از سه فوت دانشمندان هشدار داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de