Bioware به تازگی رسما اعلام کرد که سرود اخذ خواهد شد عمده rework. در صبح روز دوشنبه پست وبلاگ Bioware مدیر کل کیسی هادسون می گوید که آنها خواهد بود “دادن تمرکز تیم هم به آزمون و تکرار تمرکز بر گیم پلی برای اولین بار.”

این بازی در حال حاضر هنوز هم ادامه خواهد داد به اجرا فقط با کمتر فصلی به روز رسانی و یا محتوا. یکی از اصلی تمرکز خواهد شد در هسته ای “گیم پلی حلقه” که در حال حاضر فقط بازیکنان تکمیل همان ماموریت با دشواری سخت تر برای به دست آوردن دنده قوی تر.

anthem rework overhaul 2.0 blog post
یک نیزه از Bioware پست وبلاگ
Bioware

“ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار اساسی باید انجام شود به خارج کردن پتانسیل کامل از تجربه و آن را به یک مطلب قابل توجهی اختراع مجدد از بروز و یا گسترش” هادسون نوشت.

پرواز بالا اقدام تیرانداز است که اجازه می دهد تا شما احساس می کنید مانند مرد آهن در یک جهان بیگانه از جانوران و حیوانات راه اندازی در فوریه 2019 به جهانی ” است. طولانی بار بار اشکالات و پایان سیستم بازی که واقعا هرگز قلاب طرفداران مشکلات بزرگ بودند که سخت به چشم پوشی است. در, راه اندازی, بازی تلاش برای بوت کردن بر روی برخی از کامپیوترها و دیگران در حال بارگذاری صفحه نمایش می تواند طولانی تر از پنج دقیقه. برای Bioware از طرفداران که شده اند در انتظار یک عنوان جدید شبیه به کسانی که از سن اژدها یا Mass Effect سرود بود یک ناامیدی بزرگ.

خبری از سرود’s تنظیم نیست بسیار تکان دهنده پس از اخبار درز کرده در ماه نوامبر در Kotaku. نویسنده Jason Schreier اشاره کرد که “سرود بعدی” هنوز هیچ ندارد روشن رهنمود اما که “ده ها اگر نه صدها نفر” از توسعه دهندگان هنوز هم در حال کار بر روی این پروژه. Schreier همچنین نوشته شده در تاریخ طولانی و پیچیده توسعه اطراف سرودکه موفق به حفظ یک چشم انداز روشن در طول این شش سال توسعه چرخه.

طرفداران که می خواستم بیشتر از سرود هیجان زده هستند برای آنچه که می تواند بیرون آمدن از تعمیرات اساسی. ق کاربرانی که گیر کرده با عنوان پس از آن سنگی پرتاب هر دو شک و تردید و به کرات در مورد پتانسیل سرود دوباره شده است. “من مطمئن هستم که با گذشت زمان و رهبری خوب آنها می توانند به نوبه خود به بازی در اطراف” نوشت: یک کاربر.

“این چیزی است که آنها باید بستری شده و انجام شده در تابستان گذشته” نوشت: یکی دیگر از.

این هنوز مشخص نیست که جدید سرود راه اندازی خواهد شد و یا چه مقدار از این بازی تغییر خواهد کرد. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر این عنوان موفق به قلاب طرفداران در بار دوم در اطراف.

شما چه فکر میکنید سرود 2.0 خواهد بود ؟ در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de