Anthony Fauci, چهره آمریکا Coronavirus پاسخ داده شده افزایش امنیت پس از دریافت تهدید به: گزارش

Dr. Anthony Fauci, یک luminary عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار اختصاص داده شده است که یک از جزئیات امنیتی میان “رشد تهدیدات به امنیت شخصی خود” از overzealous طرفداران و متنفر با توجه به منابع بی نام در واشنگتن پست.

الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) شروع به نگرانی در مورد Fauci ایمنی به عنوان پزشک مشخصات عمومی افزایش یافت به گفته منابع آشنا با این وضعیت که صحبت ناشناس چرا که آنها مجاز نیست به طور علنی مورد بحث به طور بالقوه حساس امنیت برنامه.

یک بار به طور منظم ثابت از کاخ سفید روزانه coronavirus جلسات Fauci, که در خدمت به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بد نامی برای عموم تناقض رئیس جمهور اظهارات از جمله تهمت ادعای که داروهای ضد مالاریا احتمالا می تواند درمان coronavirus.

پس از تحسین عموم نزدیک Fauci ارائه ستایش و درخواست خود تشکر کرد. او نیز تبدیل به یک هدف سوء ظن در جناح راست وب سایت های مانند آمریکا متفکر که با اشاره به او را به عنوان یک “deep-دولت آمریکا-با محبت دست نشانده” و دروازه دانشمند که او را متهم کرد تلاش “برای از بین بردن اقتصاد ایالات متحده را بر اساس حدس و هیستریک پیش بینی.”

 Dr. Anthony Fauci
موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, مدیر, Dr. Anthony Fauci, حضور یک کنفرانس خبری با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد جریان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید مارس 13 سال 2020 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی

منابع می گویند که HHS درخواست خدمات مارشال ایالات متحده به ارائه خدمات حفاظتی عوامل ، ایالات متحده مارشال خدمات پس از آن ابلاغ درخواست به معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن اضافه کردن یک توصیه برای تصویب آن. یک وزارت دادگستری رسمی تصویب این درخواست با امضای مدارک رسمی در روز سه شنبه به طور موثر اجازه HHS به Fauci امنیتی خود را با جزئیات.

یک HHS سخنگوی حاضر به بحث در مورد هر گونه اطلاعات مرتبط با دکتر Fauci امنیتی جزئیات.

هنگامی که خبرنگاران خواسته Fauci روز چهارشنبه در مورد دریافت یک امنیت شخصی جزئیات Fauci پاسخ داد: “من می خواهم که به شما مراجعه به HHS است. من نمی دهید.” رئیس جمهور افزود: “او نمی نیاز به امنیت است. همه او را دوست دارد.”

عصر ایران رسیده است به موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگردان مشخصات عمومی و حضور پس از تبدیل شدن به یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار. NIAID پاسخ نیست تا زمان انتشار.

هنگامی که درباره اش اختلاف نظر با رئیس جمهور در مورد اظهارات coronavirus Fauci گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات گاهی اوقات “بیان شده در راه است که من نمی خواهد آن را بیان دلیل آن می تواند منجر به برخی از سوء تفاهم” و اضافه کرد “من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را پایین. OK او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد.”

Fauci همچنین گفت: “[در] مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de